ProfileController :: index
Request
GET Parameters
None
POST Parameters
None
Uploaded Files
None
Request Attributes
| Key | Value |
|---|---|
| _controller | "App\Controller\User\ProfileController::index" |
| _firewall_context | "security.firewall.map.context.main" |
| _route | "user_profile" |
| _route_params | [ "id" => "8258" ] |
| _security_authenticators | [] |
| _security_firewall_run | "_security_main" |
| _security_skipped_authenticators | [ Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#388 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator {#343 …} } Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#390 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator {#391 …} } ] |
| _stopwatch_token | "a9c666" |
| id | "8258" |
Request Headers
| Header | Value |
|---|---|
| accept | "*/*" |
| accept-encoding | "gzip, br, zstd, deflate" |
| cookie | "main_deauth_profile_token=82de6f; PHPSESSID=8b3f2b186259f978fa364405d075a529" |
| host | "beta22.photopost.cz" |
| user-agent | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| x-php-ob-level | "1" |
Request Content
Request content not available (it was retrieved as a resource).
Response
Response Headers
| Header | Value |
|---|---|
| cache-control | "no-cache, private" |
| content-security-policy | "default-src 'self'; script-src 'self' 'unsafe-inline' https://www.google.com https://www.gstatic.com; style-src 'self' 'unsafe-inline'; img-src 'self' data: https:; frame-src https://www.google.com; connect-src 'self'; font-src 'self'" |
| content-type | "text/html; charset=utf-8" |
| date | "Mon, 11 May 2026 08:35:41 GMT" |
| location | "/autor/8258/info" |
| permissions-policy | "camera=(), microphone=(), geolocation=()" |
| referrer-policy | "strict-origin-when-cross-origin" |
| strict-transport-security | "max-age=31536000; includeSubDomains" |
| x-content-type-options | "nosniff" |
| x-debug-token | "ee4112" |
| x-frame-options | "SAMEORIGIN" |
Cookies
Request Cookies
| Key | Value |
|---|---|
| PHPSESSID | "8b3f2b186259f978fa364405d075a529" |
| main_deauth_profile_token | "82de6f" |
Response Cookies
No response cookies
Session
Session Metadata
| Key | Value |
|---|---|
| Created | "Mon, 11 May 26 10:35:03 +0200" |
| Last used | "Mon, 11 May 26 10:35:40 +0200" |
| Lifetime | 0 |
Session Attributes
| Attribute | Value |
|---|---|
| _csrf/https-photo_rate_103323 | "1OOf3CNQ_oU6DwvwnMLl806Ga57oeZgJ8uSg2EXmJbg" |
| _csrf/https-photo_rate_107788 | "CCrR_v0FY6sK2vMTuj3J7aqqBSdL_5QoHNB8kb0scTw" |
| _csrf/https-photo_rate_111729 | "AXssyH3F1IFToS0oa5R5zuiP2CSeYwDS6eWzajyxGqA" |
| _csrf/https-photo_rate_115055 | "pDLYERMzNAhIQolhSv4BsWwr7ZXIW7OFPNuEfr_maM0" |
| _csrf/https-photo_rate_125135 | "7W3vU8mAFCxMyuJtXQDv9_biEmjt1vhQRZ6Wjhc93Qs" |
| _csrf/https-photo_rate_140562 | "jiYS1T7XUtRRfPmPLrGR-8D_RDavxA4xvG1qExCYFiY" |
| _csrf/https-photo_rate_141453 | "BULUukU9OINjTAo2Mz80QmR0EeOzljIL8IbpRIXXS40" |
| _csrf/https-photo_rate_160026 | "78zs_BqKHWtJH1ezyBclv474waZpjxg4OrqwTeUZA4o" |
| _csrf/https-photo_rate_166620 | "LqBb6jaPD0eCWZGpCUV2ufqaiPxsoEEQcbF7YQ7Yf3E" |
| _csrf/https-photo_rate_174090 | "ddAYM1WstsxIW6Mxk9PfduKcQQ7aDds5hk7KLqIWcnU" |
| _csrf/https-photo_rate_180390 | "rWmwhxD5JvxpeFqHCrMExbqpNmP-KhzZC2X8TQXhE9w" |
| _csrf/https-photo_rate_180745 | "cC2z0Zynt-ch2GJWJxm6cfxyVqucAKUnK-98xlJRiJQ" |
| _csrf/https-photo_rate_183588 | "fRlVSXQ_JEseXurIUYiNCa_aKHFkCwj1yl8aox_Wf3I" |
| _csrf/https-photo_rate_187931 | "jqRozGCqORgBPY60PywuqSlfzoDibgCjZAMD0w6axNE" |
| _csrf/https-photo_rate_195116 | "njP28u4Gcy3rbryDfx55PVBiOaW6zD5IRaShUAejzXk" |
| _csrf/https-photo_rate_204257 | "Rhq8UUCD6iRd-RSnvQ9-rmMn8JKSt_wJEDfdZ7aKeQo" |
| _csrf/https-photo_rate_206094 | "plx92ePJn3ovswYE6wtCNHwgb3LiKlSDYlgyTUaXv1w" |
| _csrf/https-photo_rate_218605 | "6FGG6-7DX5GXuJlqbNcw1AiEpCjYPjSZcpVAQM4kCKU" |
| _csrf/https-photo_rate_233110 | "zKWKn0PLhOJdIicr0HFtmOn4bgMS7o-CtcWXI1oxgGw" |
| _csrf/https-photo_rate_233678 | "zDQagkAP50BS5w1XrLEzuaV32YszcTSx7I_930P1aJg" |
| _csrf/https-photo_rate_237951 | "_PS-PNMAHYT1snFYubiUK_Zx0aOKIawF9fu_SHlelng" |
| _csrf/https-photo_rate_247719 | "5BxXudJZecjp_N7ZGrsbHVa3NFoxfO0IaF3ExCqYBKY" |
| _csrf/https-photo_rate_248143 | "BdDZpKY0DX4NX4JPuA5N7hWJosgwjo22JWqDuEDDELw" |
| _csrf/https-photo_rate_249878 | "SKV7t6pEc1kQXvA8VmuMwZ6JMy6vIaBUaxmBNAXSPPk" |
| _csrf/https-photo_rate_251455 | "g7zrjbtsikiZ8AycG7QoTBuvUF3S1uWBdn0--qj7Jbc" |
| _csrf/https-photo_rate_251923 | "XlzphCErFriLJh2N1uIJ6Fm_4RsXQiOkbGK2261Oe14" |
| _csrf/https-photo_rate_266570 | "o303f2lBiFLbvQA8gg8IKDGiFdIs6gdMRGXIF8e59_Y" |
| _csrf/https-photo_rate_268743 | "0JvUTAoglhSHxRRoPshCd7Ydn3T5ETIeYp9kr-_mE7M" |
| _csrf/https-photo_rate_268874 | "qohp3PvAOKZGVHC7Slz511y9Iy05jNabQjRIYK02EM0" |
| _csrf/https-photo_rate_274316 | "Vlqj7UFp3TpGqf7bLxQeFaUs-KIIsC3yzzOJsAzuZSQ" |
| _csrf/https-photo_rate_275168 | "O9vmKYhYzJKhMjgI9OYXMPIcW9AKfavzvaqxRteer7k" |
| _csrf/https-photo_rate_291562 | "8CIHicSSQo7FzN8EXRtUMdS0ET46WtMzw-dW4VMfhvg" |
| _csrf/https-photo_rate_308810 | "4eXNUS77_9r_lA00eFLaX0yaMGeAVeBnQMcjvIaMxj0" |
| _csrf/https-photo_rate_341415 | "J6p9_TOsJjnyLr1tAnLsaJOnNbr_QvS7WQOWcG4QAxA" |
| _csrf/https-photo_rate_357354 | "v-okuA2zotTCkiF7MjlYTr_OAWDB3g6ouBR_nww7MVg" |
| _csrf/https-photo_rate_366627 | "Pk0S4fbEBqcZ6fqQQ_V9op1s9X_MXD8qp-hjuWm9A3g" |
| _csrf/https-photo_rate_371119 | "Zzu1eyrk89er-qqNkdOhc6x4LZf8rPLZVaexDzxztVE" |
| _csrf/https-photo_rate_373959 | "s5ikUzozDI6T_PgJ_bEEtY4l0iEODDcTBNAenB6wiNE" |
| _csrf/https-photo_rate_381425 | "9fllgTQsROPt7ugLhUvzjG_ioPJML2w_DWc7cUTMJsU" |
| _csrf/https-photo_rate_384324 | "NGbvkbFD5EXWQZ6yKMWcag_8zBLCGJgDwiY-xcF5sxk" |
| _csrf/https-photo_rate_401728 | "XafF3XyrCvm_37cAyv_9q80F-NRIvJ1P1CWn36jURIA" |
| _csrf/https-photo_rate_404961 | "lSqu8rMeaWSH1YYzSqcGuVzgscBQowHR-kj9Px_y6Dk" |
| _csrf/https-photo_rate_41030 | "ORUMEMm-zccBVxZpe_LGbliAB2UNKt_q9ABOA7qtDIw" |
| _csrf/https-photo_rate_411106 | "5kSkA-dqpmcqlRUdhpoi11gexOMW3k2Hmm17w0Kp0I8" |
| _csrf/https-photo_rate_422522 | "fR-KY_KYMcGoNZVH1TC0oSUhb15f9Fd7BQczFwkK4Co" |
| _csrf/https-photo_rate_431617 | "Xcwdnl4PSp66hLL4KFb6h0OO3ECVJgkQ7pqXpVpYm1g" |
| _csrf/https-photo_rate_91242 | "7nKAt9bkzk9KkIpMZ403lzTWVEzjJzF-Hbo04KfJNrg" |
| _csrf/https-photo_rate_96788 | "Gp597bCslTLGpz6vUuk8a7zJnbaoY58RbnDY-_-KyMY" |
Session Usage
0
Usages
Stateless check enabled
Session not used.
Flashes
Flashes
No flash messages were created.
Server Parameters
Server Parameters
Defined in .env
| Key | Value |
|---|---|
| APP_ENV | "dev" |
| APP_SECRET | "b366f6004fa23146bdc2bfa813cabf83cb5a190408e8716ac7f2b65deb15acc0" |
| CDN_BASE_URL | "https://www.photopost.cz" |
| CONVERT_PATH | "/usr/local/bin/convert" |
| DATABASE_URL | "mysql://photopostng:Mrsk4tr0n@localhost/photopostng?serverVersion=11.4.8-MariaDB&charset=utf8mb4&unix_socket=/var/run/mysql/mysql.sock" |
| DEFAULT_URI | "http://beta22.photopost.cz" |
| LOCK_DSN | "flock" |
| MAILER_DSN | "native://default" |
| MESSENGER_TRANSPORT_DSN | "doctrine://default?auto_setup=0" |
| PHOTO_BASE_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| RECAPTCHA_SECRET_KEY | "6LfLbaUsAAAAAMXxRuDnfQLL7Th557tb61gwYVDJ" |
| RECAPTCHA_SITE_KEY | "6LfLbaUsAAAAAFUvHYEXMKz3BU8Li_V2D-dklwPu" |
| SITE_URL | "https://www.photopost.cz" |
Defined as regular env variables
| Key | Value |
|---|---|
| APP_DEBUG | "1" |
| CONTENT_LENGTH | "" |
| CONTENT_TYPE | "" |
| DOCUMENT_ROOT | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| DOCUMENT_URI | "/index.php" |
| FCGI_ROLE | "RESPONDER" |
| GATEWAY_INTERFACE | "CGI/1.1" |
| HOME | "/home/ppng/" |
| HTTPS | "on" |
| HTTP_ACCEPT | "*/*" |
| HTTP_ACCEPT_ENCODING | "gzip, br, zstd, deflate" |
| HTTP_COOKIE | "main_deauth_profile_token=82de6f; PHPSESSID=8b3f2b186259f978fa364405d075a529" |
| HTTP_HOST | "beta22.photopost.cz" |
| HTTP_USER_AGENT | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| PHP_SELF | "/index.php" |
| QUERY_STRING | "" |
| REDIRECT_STATUS | "200" |
| REMOTE_ADDR | "216.73.216.221" |
| REMOTE_PORT | "57059" |
| REQUEST_METHOD | "GET" |
| REQUEST_SCHEME | "https" |
| REQUEST_TIME | 1778488541 |
| REQUEST_TIME_FLOAT | 1778488541.1039 |
| REQUEST_URI | "/autor/8258" |
| SCRIPT_FILENAME | "/home/ppng/photopost-symfony/public/index.php" |
| SCRIPT_NAME | "/index.php" |
| SERVER_ADDR | "81.0.206.36" |
| SERVER_NAME | "beta22.photopost.cz" |
| SERVER_PORT | "443" |
| SERVER_PROTOCOL | "HTTP/2.0" |
| SERVER_SOFTWARE | "nginx/1.28.0" |
| SYMFONY_DOTENV_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/.env" |
| SYMFONY_DOTENV_VARS | "APP_ENV,APP_SECRET,DEFAULT_URI,MAILER_DSN,MESSENGER_TRANSPORT_DSN,DATABASE_URL,PHOTO_BASE_PATH,CONVERT_PATH,CDN_BASE_URL,SITE_URL,RECAPTCHA_SITE_KEY,RECAPTCHA_SECRET_KEY,LOCK_DSN" |
| USER | "ppng" |