ProfileController :: index
Request
GET Parameters
None
POST Parameters
None
Uploaded Files
None
Request Attributes
| Key | Value |
|---|---|
| _controller | "App\Controller\User\ProfileController::index" |
| _firewall_context | "security.firewall.map.context.main" |
| _route | "user_profile" |
| _route_params | [ "id" => "2834" ] |
| _security_authenticators | [] |
| _security_firewall_run | "_security_main" |
| _security_skipped_authenticators | [ Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#388 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator {#343 …} } Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#390 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator {#391 …} } ] |
| _stopwatch_token | "251b1e" |
| id | "2834" |
Request Headers
| Header | Value |
|---|---|
| accept | "*/*" |
| accept-encoding | "gzip, br, zstd, deflate" |
| cookie | "PHPSESSID=b961b0c1c678efbd31e432918f17ce06; main_deauth_profile_token=f5fc0a" |
| host | "beta22.photopost.cz" |
| user-agent | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| x-php-ob-level | "1" |
Request Content
Request content not available (it was retrieved as a resource).
Response
Response Headers
| Header | Value |
|---|---|
| cache-control | "no-cache, private" |
| content-security-policy | "default-src 'self'; script-src 'self' 'unsafe-inline' https://www.google.com https://www.gstatic.com; style-src 'self' 'unsafe-inline'; img-src 'self' data: https:; frame-src https://www.google.com; connect-src 'self'; font-src 'self'" |
| content-type | "text/html; charset=utf-8" |
| date | "Tue, 12 May 2026 11:37:39 GMT" |
| location | "/autor/2834/info" |
| permissions-policy | "camera=(), microphone=(), geolocation=()" |
| referrer-policy | "strict-origin-when-cross-origin" |
| strict-transport-security | "max-age=31536000; includeSubDomains" |
| x-content-type-options | "nosniff" |
| x-debug-token | "ee72ea" |
| x-frame-options | "SAMEORIGIN" |
Cookies
Request Cookies
| Key | Value |
|---|---|
| PHPSESSID | "b961b0c1c678efbd31e432918f17ce06" |
| main_deauth_profile_token | "f5fc0a" |
Response Cookies
No response cookies
Session
Session Metadata
| Key | Value |
|---|---|
| Created | "Tue, 12 May 26 13:37:33 +0200" |
| Last used | "Tue, 12 May 26 13:37:39 +0200" |
| Lifetime | 0 |
Session Attributes
| Attribute | Value |
|---|---|
| _csrf/https-photo_rate_105434 | "hgw78yNum_G0-DDMryiY9VCXNtgg15pW47ox24uYTyc" |
| _csrf/https-photo_rate_105774 | "BhDQm7EBbFfq9WtUi5FTbmHt2Vk-B8GAK90O6WjlxLY" |
| _csrf/https-photo_rate_121276 | "pK3zdK558QWSbTL5li1xNzvzubs5HathWIiMO1Q2cFI" |
| _csrf/https-photo_rate_126058 | "oey6G6_9pKRyMx6pWhXBH_hCloWcgJO84X-V0PIubGM" |
| _csrf/https-photo_rate_133542 | "H1cTL2QhcmYrEStlFRmS_cSKaUERoTS9p79IpJC6hqY" |
| _csrf/https-photo_rate_142819 | "wnx2X33F-oSFyCTRw7eI5qtGKaDGfwDnadkxLqzKiXw" |
| _csrf/https-photo_rate_144515 | "kDpz5YH02tflQzmtc-8JjyAArD2evZu77urtwinC4Uo" |
| _csrf/https-photo_rate_156278 | "fN6fIVgj8rpx5dskM7kVheQ8_4RaVONBfyQJ21dbvFs" |
| _csrf/https-photo_rate_158976 | "_876f-kiQgXWkx5PcXqUQy29hMib_WMrtXzPmCvS_-U" |
| _csrf/https-photo_rate_168892 | "mlI46vTyN4lGPll4WG-txG4r9DrcwPBc_PqIL4-oLiA" |
| _csrf/https-photo_rate_170320 | "ShdbqalwHhjRmSU7xLgg3w1Dq0tlJGJPlp9EnsXIrlk" |
| _csrf/https-photo_rate_173720 | "QekaV5frJYKoptfN482HiYRpPa9DybPpNvYryVuBA8A" |
| _csrf/https-photo_rate_180298 | "2iEw3tCNbCWzpDSp7O0b2JZzrjS_ZofjLbncMgBP2S0" |
| _csrf/https-photo_rate_202205 | "Sl2gxD-Y9ZmwuhCQ5tx_68tyIl4XEoJX8UUQInINhwE" |
| _csrf/https-photo_rate_221425 | "DT04d8w2HrgTPRYQrdqfvDVknK9lqCLneHnfycghjc0" |
| _csrf/https-photo_rate_231482 | "OYPymRQwsD5d5IWFHRfWqOHTrAl_zdBTDgIGyxplLLg" |
| _csrf/https-photo_rate_234819 | "NZF5EZN-994HwZuYGL5hnf0b0mwOGweEqVDIGQ11hSI" |
| _csrf/https-photo_rate_235823 | "_SkPvxzebUrgpsIZpILWhAdgfM-RgUrIDB1qXV3dIpc" |
| _csrf/https-photo_rate_245056 | "-GdyMq866LAXBgbBtYs_eHkArTb0UL2glkKHaZQPaJc" |
| _csrf/https-photo_rate_245467 | "zQtIlKVFJygIJHF88ZC_GJasfwLmVnjhxiPziMdnyTU" |
| _csrf/https-photo_rate_246824 | "7q7OzY9viwWMrH-FbrGI1DIdlaM8yYpTnJdq9oyHY-4" |
| _csrf/https-photo_rate_252225 | "4WAyzow4VYYgDcdeogzRDZQ-LYW8GpUl2HkIW9XJ_4c" |
| _csrf/https-photo_rate_253512 | "8539buWvCeYIBzJllHM_ux2NY4_AZq1Ev4WhfyXzd0Q" |
| _csrf/https-photo_rate_253713 | "fTAF0oc2KKVpvj7ZXUKXUlKLXiKYkeSJrRcedOZAZeE" |
| _csrf/https-photo_rate_254270 | "E89-6pZEuLOnoiIuKOIRie-1cYwHnA16SUK5_VCACqQ" |
| _csrf/https-photo_rate_265940 | "4F4rV6XHQouhD86M5JR7fWnOunXznK0b3u_Byw4fC18" |
| _csrf/https-photo_rate_268464 | "zQS24LVmnNGvBdZXchgpLUeHoDzIGcS0yzXfMdgSXxo" |
| _csrf/https-photo_rate_289827 | "0zE4mDAtp_ZH4tN23qAOZajIk_XPztSwYJ9FsJjkqMw" |
| _csrf/https-photo_rate_290498 | "lSIwxjtTU7pcOQDsefIAJyrB4OBsLxo7bWZ5WsTUJCI" |
| _csrf/https-photo_rate_292988 | "Mru6q1zbwjSN_z1ULeHgAWIVCxs0IGDYc6vrp_4UD1s" |
| _csrf/https-photo_rate_301959 | "__BTZAtU5yi5dOVAuUX1fyuZsOnSQz2AqZ5nz14JkX4" |
| _csrf/https-photo_rate_302424 | "TZ8qftvqCkZtf73PXXmDygFAM4CQCaNtQUJNKkKD3uw" |
| _csrf/https-photo_rate_307503 | "S1Y9NQ8kqqipgsOsViF14-A6N6Jcx7suPH4vSKeWnlE" |
| _csrf/https-photo_rate_311223 | "LjPM8eVWglUDrYrEOXvlDUZ_SfmwhedD3wtvKH4asT8" |
| _csrf/https-photo_rate_319011 | "huTWx9AjuxHgGRnLhRSZUos5lWjX9Bzg7Rkf5hNAVVc" |
| _csrf/https-photo_rate_367852 | "cuFYdPX6jFSqHlt8PGwe0YHkfok1odNg03LcTtdd6RE" |
| _csrf/https-photo_rate_370395 | "lPMhkCIAu5GLd2zw9iS_sNDlbbbWe4wxeEuDzDZvopw" |
| _csrf/https-photo_rate_376981 | "8ZhMp6-ZXtVdY3XFHgAW-ISQvFNMB8HsSNCZ2oVBgDA" |
| _csrf/https-photo_rate_420289 | "LXxpDbWvop9oGVahHS5kAqhbWoVvNnocU9z6aaXBLIE" |
| _csrf/https-photo_rate_439045 | "ZyDdvLBNktwE021Fsxetw4Wt4hHlu2zUGkdPqQmWTDI" |
| _csrf/https-photo_rate_441072 | "4BHEKXRBFp9zMtBpHKTzB_UZUK07O3v51tF6Anr28Y4" |
| _csrf/https-photo_rate_441242 | "Hu-IICd_l8iQTz32SFm6kQN4DvL6EJ0njJmCQ4BfBak" |
| _csrf/https-photo_rate_456806 | "C1zAmoAXSC8NwG4E08od1lM1PFSXMyoKovm1luu9QyI" |
| _csrf/https-photo_rate_465325 | "TXRnM7nkO8RLTRtCnNXmVf7ve203g_wuGNcgbSSYMyc" |
| _csrf/https-photo_rate_470078 | "wduW2TqWk6bb4v4pIug_wqzyoJFzL4tXKhHbOgBl9zU" |
| _csrf/https-photo_rate_472917 | "UBQjbG9CHzjPhTGgliwojfwwXSan3PLwXFtU5wth-s0" |
| _csrf/https-photo_rate_473042 | "mvvRcB7rJwOMe-L7yfSdX3Tv_mERRSPXugoYCysY8pk" |
| _csrf/https-photo_rate_54466 | "I1w841hZtiQRvacLoYI9QKLD1z_kHol05yv2VeYJ9b8" |
| _csrf/https-photo_rate_85321 | "Ar4w8FtYyE1b1pjlpdMEhQRINWgskXZ7uNmC8athr7c" |
Session Usage
0
Usages
Stateless check enabled
Session not used.
Flashes
Flashes
No flash messages were created.
Server Parameters
Server Parameters
Defined in .env
| Key | Value |
|---|---|
| APP_ENV | "dev" |
| APP_SECRET | "b366f6004fa23146bdc2bfa813cabf83cb5a190408e8716ac7f2b65deb15acc0" |
| CDN_BASE_URL | "https://www.photopost.cz" |
| CONVERT_PATH | "/usr/local/bin/convert" |
| DATABASE_URL | "mysql://photopostng:Mrsk4tr0n@localhost/photopostng?serverVersion=11.4.8-MariaDB&charset=utf8mb4&unix_socket=/var/run/mysql/mysql.sock" |
| DEFAULT_URI | "http://beta22.photopost.cz" |
| LOCK_DSN | "flock" |
| MAILER_DSN | "native://default" |
| MESSENGER_TRANSPORT_DSN | "doctrine://default?auto_setup=0" |
| PHOTO_BASE_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| RECAPTCHA_SECRET_KEY | "6LfLbaUsAAAAAMXxRuDnfQLL7Th557tb61gwYVDJ" |
| RECAPTCHA_SITE_KEY | "6LfLbaUsAAAAAFUvHYEXMKz3BU8Li_V2D-dklwPu" |
| SITE_URL | "https://www.photopost.cz" |
Defined as regular env variables
| Key | Value |
|---|---|
| APP_DEBUG | "1" |
| CONTENT_LENGTH | "" |
| CONTENT_TYPE | "" |
| DOCUMENT_ROOT | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| DOCUMENT_URI | "/index.php" |
| FCGI_ROLE | "RESPONDER" |
| GATEWAY_INTERFACE | "CGI/1.1" |
| HOME | "/home/ppng/" |
| HTTPS | "on" |
| HTTP_ACCEPT | "*/*" |
| HTTP_ACCEPT_ENCODING | "gzip, br, zstd, deflate" |
| HTTP_COOKIE | "PHPSESSID=b961b0c1c678efbd31e432918f17ce06; main_deauth_profile_token=f5fc0a" |
| HTTP_HOST | "beta22.photopost.cz" |
| HTTP_USER_AGENT | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| PHP_SELF | "/index.php" |
| QUERY_STRING | "" |
| REDIRECT_STATUS | "200" |
| REMOTE_ADDR | "216.73.216.221" |
| REMOTE_PORT | "53669" |
| REQUEST_METHOD | "GET" |
| REQUEST_SCHEME | "https" |
| REQUEST_TIME | 1778585859 |
| REQUEST_TIME_FLOAT | 1778585859.9826 |
| REQUEST_URI | "/autor/2834" |
| SCRIPT_FILENAME | "/home/ppng/photopost-symfony/public/index.php" |
| SCRIPT_NAME | "/index.php" |
| SERVER_ADDR | "81.0.206.36" |
| SERVER_NAME | "beta22.photopost.cz" |
| SERVER_PORT | "443" |
| SERVER_PROTOCOL | "HTTP/2.0" |
| SERVER_SOFTWARE | "nginx/1.28.0" |
| SYMFONY_DOTENV_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/.env" |
| SYMFONY_DOTENV_VARS | "APP_ENV,APP_SECRET,DEFAULT_URI,MAILER_DSN,MESSENGER_TRANSPORT_DSN,DATABASE_URL,PHOTO_BASE_PATH,CONVERT_PATH,CDN_BASE_URL,SITE_URL,RECAPTCHA_SITE_KEY,RECAPTCHA_SECRET_KEY,LOCK_DSN" |
| USER | "ppng" |