ProfileController :: index
Request
GET Parameters
None
POST Parameters
None
Uploaded Files
None
Request Attributes
| Key | Value |
|---|---|
| _controller | "App\Controller\User\ProfileController::index" |
| _firewall_context | "security.firewall.map.context.main" |
| _route | "user_profile" |
| _route_params | [ "id" => "2995" ] |
| _security_authenticators | [] |
| _security_firewall_run | "_security_main" |
| _security_skipped_authenticators | [ Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#388 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator {#343 …} } Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#390 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator {#391 …} } ] |
| _stopwatch_token | "37bfae" |
| id | "2995" |
Request Headers
| Header | Value |
|---|---|
| accept | "*/*" |
| accept-encoding | "gzip, br, zstd, deflate" |
| cookie | "main_deauth_profile_token=45aa3d; PHPSESSID=6fc1b9f35d0788ab53e02232c967f2c6" |
| host | "beta22.photopost.cz" |
| user-agent | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| x-php-ob-level | "1" |
Request Content
Request content not available (it was retrieved as a resource).
Response
Response Headers
| Header | Value |
|---|---|
| cache-control | "no-cache, private" |
| content-security-policy | "default-src 'self'; script-src 'self' 'unsafe-inline' https://www.google.com https://www.gstatic.com; style-src 'self' 'unsafe-inline'; img-src 'self' data: https:; frame-src https://www.google.com; connect-src 'self'; font-src 'self'" |
| content-type | "text/html; charset=utf-8" |
| date | "Mon, 11 May 2026 01:30:59 GMT" |
| location | "/autor/2995/info" |
| permissions-policy | "camera=(), microphone=(), geolocation=()" |
| referrer-policy | "strict-origin-when-cross-origin" |
| strict-transport-security | "max-age=31536000; includeSubDomains" |
| x-content-type-options | "nosniff" |
| x-debug-token | "f0730d" |
| x-frame-options | "SAMEORIGIN" |
Cookies
Request Cookies
| Key | Value |
|---|---|
| PHPSESSID | "6fc1b9f35d0788ab53e02232c967f2c6" |
| main_deauth_profile_token | "45aa3d" |
Response Cookies
No response cookies
Session
Session Metadata
| Key | Value |
|---|---|
| Created | "Mon, 11 May 26 03:30:37 +0200" |
| Last used | "Mon, 11 May 26 03:30:59 +0200" |
| Lifetime | 0 |
Session Attributes
| Attribute | Value |
|---|---|
| _csrf/https-photo_rate_10319 | "Wu0Y5ZhQTEG5LMIWNsqKDKLO7DlSiO0X7BJrR3-s4yA" |
| _csrf/https-photo_rate_13148 | "pTPl0FYUGZlzaoPa2TxpudnOw34XBD4-Y6nHgKAkl80" |
| _csrf/https-photo_rate_159658 | "HloPTbSpHAScHikLBXzsRICLgR8Fup0fCvl4xpPqaPI" |
| _csrf/https-photo_rate_166540 | "I5WcHqG0Qfv4AAkKeif8srB-ijmPTPRBGGDAbZvHo4M" |
| _csrf/https-photo_rate_239054 | "4RkWHW-kzfFvfJcLLcVjd9KPYRAp8Ln0h2AENHJDr_0" |
| _csrf/https-photo_rate_249295 | "YKvGFmBA435QDRC3leOoN3KLlr78PW_7M4SnP-J4-UQ" |
| _csrf/https-photo_rate_299247 | "7o1s6FWevNv4q1lMsebVbIbt2IPBje16tliSbF7Wqo8" |
| _csrf/https-photo_rate_308223 | "quPaDmLtCiT8buqyrA5tQ--yZPIoUJ9RuwcA2djQLx4" |
| _csrf/https-photo_rate_309451 | "HdnFN2yog0hIiJ8si_O22rObi2eLBHJNdcbfoF0h-Sw" |
| _csrf/https-photo_rate_339644 | "i7_TNr6jSaBwm5vIaKMyztnygn0GzWCNMvN_k_NfLVM" |
| _csrf/https-photo_rate_340718 | "dG3ZLTMEhFsISYs94-PjQig3Ma8vLcfk8lkR8mIxcHw" |
| _csrf/https-photo_rate_348374 | "tsu20tTaxFvrj3NMZTjkvOZMiopQKwsEODAAmCqFCOg" |
| _csrf/https-photo_rate_360866 | "TXB5ImcYa5B6QTbaKJahi2GF4jiwLEl_tGf5PSTYGMs" |
| _csrf/https-photo_rate_374187 | "1JPx7ocVXjOFeAtDmB4W30VgxwM305veEQXVMJ5K8dc" |
| _csrf/https-photo_rate_390770 | "Cn1xG0rkTcnyoLnlwlM4gtu3Uw3qtVc54ZyCKOlibq0" |
| _csrf/https-photo_rate_390794 | "FXUV5jGhETSQ9WJ-fd68ohy3zAvPl08ayDdoroqKpK8" |
| _csrf/https-photo_rate_396516 | "W6fxCwJxmN5QWOTHEtmusdl5GNdrxu49DkBh0Jyl--M" |
| _csrf/https-photo_rate_401075 | "SqMG5F8YnOUZfkeGRRysookBU7DVBeoWx9Tx5juycBE" |
| _csrf/https-photo_rate_404045 | "jDn2TaDL1rv-DBksQZKdPIu2mxJ01t9baPl1hoaB_LU" |
| _csrf/https-photo_rate_418921 | "6OUCrYe10DDGZQVPcE1ANhqYCLACkde4tn81PPG6IO4" |
| _csrf/https-photo_rate_42866 | "Y2WKNA_6pfuHk8fjJ1PpEVVpQqNYeJJlL1wIG58P9i4" |
| _csrf/https-photo_rate_44049 | "3wlNxlxQddw49l4-1HrpNFN6udMDdjL5eEzECAIFNZg" |
| _csrf/https-photo_rate_467124 | "2m7xd5BAE20fjo8jnlx9QqVhTZxIhaCW-5xumw8V5Hc" |
| _csrf/https-photo_rate_46899 | "eZnU8DXY1z5G4r_016ov9pw1oTKCIHLKELba4d93THo" |
| _csrf/https-photo_rate_53750 | "vTgAMDXhojP4h_hIUTfKnAXG09FT9ozQuaSYfyc7agY" |
| _csrf/https-photo_rate_59405 | "ehBLZ0bKGAr4wP8-qi66DQ3Goz9klyjPEHarlJEPp7U" |
| _csrf/https-photo_rate_69026 | "USZD-4kDVD8mpBJYE2fkedPb0E3B56CoHRHIg8Ime38" |
| _csrf/https-photo_rate_69654 | "XgoHGJt437GO0Dm7vYfcSeDGmBjkKXrSDVyH_0gapQk" |
| _csrf/https-photo_rate_73544 | "C2zUVtCkS7J2KH26LLM0P_YwBKF42n9UH0XSsvLP97A" |
| _csrf/https-photo_rate_77289 | "KJVnZv-jivQaR3F-g0IaGQIosZK10wbvFspH57c4sdE" |
| _csrf/https-photo_rate_77807 | "ET9OU4-SxJiidCpLvk7m4ZjCUsnfG1HUArpyR8MjORU" |
| _csrf/https-photo_rate_91606 | "1Dsw1proAUp6ePDEePZt1Zp-Hd14x2DMDkXbdcqJDDY" |
| _csrf/https-photo_rate_91683 | "y6zvdkaOOGEN9wPaddoEViwn04lnZSSLp6WwSNqtXLU" |
| _csrf/https-photo_rate_91689 | "_T8ygQecnsWsU_7_5LP2C9Xr-cefu4MUhdII54n1hpg" |
| _csrf/https-photo_rate_966 | "pvp-Fk-nP5F8wKNYv0Jf8VpDCkKSP_SNScopHjVIfqU" |
Session Usage
0
Usages
Stateless check enabled
Session not used.
Flashes
Flashes
No flash messages were created.
Server Parameters
Server Parameters
Defined in .env
| Key | Value |
|---|---|
| APP_ENV | "dev" |
| APP_SECRET | "b366f6004fa23146bdc2bfa813cabf83cb5a190408e8716ac7f2b65deb15acc0" |
| CDN_BASE_URL | "https://www.photopost.cz" |
| CONVERT_PATH | "/usr/local/bin/convert" |
| DATABASE_URL | "mysql://photopostng:Mrsk4tr0n@localhost/photopostng?serverVersion=11.4.8-MariaDB&charset=utf8mb4&unix_socket=/var/run/mysql/mysql.sock" |
| DEFAULT_URI | "http://beta22.photopost.cz" |
| LOCK_DSN | "flock" |
| MAILER_DSN | "native://default" |
| MESSENGER_TRANSPORT_DSN | "doctrine://default?auto_setup=0" |
| PHOTO_BASE_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| RECAPTCHA_SECRET_KEY | "6LfLbaUsAAAAAMXxRuDnfQLL7Th557tb61gwYVDJ" |
| RECAPTCHA_SITE_KEY | "6LfLbaUsAAAAAFUvHYEXMKz3BU8Li_V2D-dklwPu" |
| SITE_URL | "https://www.photopost.cz" |
Defined as regular env variables
| Key | Value |
|---|---|
| APP_DEBUG | "1" |
| CONTENT_LENGTH | "" |
| CONTENT_TYPE | "" |
| DOCUMENT_ROOT | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| DOCUMENT_URI | "/index.php" |
| FCGI_ROLE | "RESPONDER" |
| GATEWAY_INTERFACE | "CGI/1.1" |
| HOME | "/home/ppng/" |
| HTTPS | "on" |
| HTTP_ACCEPT | "*/*" |
| HTTP_ACCEPT_ENCODING | "gzip, br, zstd, deflate" |
| HTTP_COOKIE | "main_deauth_profile_token=45aa3d; PHPSESSID=6fc1b9f35d0788ab53e02232c967f2c6" |
| HTTP_HOST | "beta22.photopost.cz" |
| HTTP_USER_AGENT | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| PHP_SELF | "/index.php" |
| QUERY_STRING | "" |
| REDIRECT_STATUS | "200" |
| REMOTE_ADDR | "216.73.216.221" |
| REMOTE_PORT | "11209" |
| REQUEST_METHOD | "GET" |
| REQUEST_SCHEME | "https" |
| REQUEST_TIME | 1778463059 |
| REQUEST_TIME_FLOAT | 1778463059.8711 |
| REQUEST_URI | "/autor/2995" |
| SCRIPT_FILENAME | "/home/ppng/photopost-symfony/public/index.php" |
| SCRIPT_NAME | "/index.php" |
| SERVER_ADDR | "81.0.206.36" |
| SERVER_NAME | "beta22.photopost.cz" |
| SERVER_PORT | "443" |
| SERVER_PROTOCOL | "HTTP/2.0" |
| SERVER_SOFTWARE | "nginx/1.28.0" |
| SYMFONY_DOTENV_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/.env" |
| SYMFONY_DOTENV_VARS | "APP_ENV,APP_SECRET,DEFAULT_URI,MAILER_DSN,MESSENGER_TRANSPORT_DSN,DATABASE_URL,PHOTO_BASE_PATH,CONVERT_PATH,CDN_BASE_URL,SITE_URL,RECAPTCHA_SITE_KEY,RECAPTCHA_SECRET_KEY,LOCK_DSN" |
| USER | "ppng" |