ProfileController :: index
Request
GET Parameters
None
POST Parameters
None
Uploaded Files
None
Request Attributes
| Key | Value |
|---|---|
| _controller | "App\Controller\User\ProfileController::index" |
| _firewall_context | "security.firewall.map.context.main" |
| _route | "user_profile" |
| _route_params | [ "id" => "8660" ] |
| _security_authenticators | [] |
| _security_firewall_run | "_security_main" |
| _security_skipped_authenticators | [ Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#388 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator {#343 …} } Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#390 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator {#391 …} } ] |
| _stopwatch_token | "586844" |
| id | "8660" |
Request Headers
| Header | Value |
|---|---|
| accept | "*/*" |
| accept-encoding | "gzip, br, zstd, deflate" |
| cookie | "PHPSESSID=7340e2364253d3438ea1d3d449ee615d; main_deauth_profile_token=cef52a" |
| host | "beta22.photopost.cz" |
| user-agent | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| x-php-ob-level | "1" |
Request Content
Request content not available (it was retrieved as a resource).
Response
Response Headers
| Header | Value |
|---|---|
| cache-control | "no-cache, private" |
| content-security-policy | "default-src 'self'; script-src 'self' 'unsafe-inline' https://www.google.com https://www.gstatic.com; style-src 'self' 'unsafe-inline'; img-src 'self' data: https:; frame-src https://www.google.com; connect-src 'self'; font-src 'self'" |
| content-type | "text/html; charset=utf-8" |
| date | "Mon, 11 May 2026 14:53:09 GMT" |
| location | "/autor/8660/info" |
| permissions-policy | "camera=(), microphone=(), geolocation=()" |
| referrer-policy | "strict-origin-when-cross-origin" |
| strict-transport-security | "max-age=31536000; includeSubDomains" |
| x-content-type-options | "nosniff" |
| x-debug-token | "f07e44" |
| x-frame-options | "SAMEORIGIN" |
Cookies
Request Cookies
| Key | Value |
|---|---|
| PHPSESSID | "7340e2364253d3438ea1d3d449ee615d" |
| main_deauth_profile_token | "cef52a" |
Response Cookies
No response cookies
Session
Session Metadata
| Key | Value |
|---|---|
| Created | "Mon, 11 May 26 16:52:40 +0200" |
| Last used | "Mon, 11 May 26 16:53:08 +0200" |
| Lifetime | 0 |
Session Attributes
| Attribute | Value |
|---|---|
| _csrf/https-photo_rate_106500 | "eWsdqxi2JfFDsiLA1bbaJwq3PzTqcUeCfYnR0zIcwQA" |
| _csrf/https-photo_rate_115825 | "nCsrDMNQrezXqt9hYeTD0qVT52abhhkzNUcOObVtOPI" |
| _csrf/https-photo_rate_116315 | "WbbJCgIYkF3JReRGzB3l5DH5NP22IUO98lPvAbI6z2k" |
| _csrf/https-photo_rate_118088 | "lBauBzKFqqkGV7OCdoygJilr46GbA28nJlwX-vWkDaI" |
| _csrf/https-photo_rate_120081 | "LRxSzKxTeNJwm9ZpUT_TMbjR-oDM8EUoMojIXnnAqu0" |
| _csrf/https-photo_rate_122217 | "QMPy55Q0ytNHnaKAqa_H4QttdKp5VZIyzTE319etSpg" |
| _csrf/https-photo_rate_123551 | "Dgu7Iv5LTvR-5QPCAewzbhVU9Uew3gZmSBuqMSviw6Y" |
| _csrf/https-photo_rate_126778 | "3Gq2utlwQIUoynsF26mO_UdAaump2cJnN3z070dcfnE" |
| _csrf/https-photo_rate_133478 | "OJEFlK-r_iInMDetR_c9mgGPiHwhJUSK8RiZoRCVUMY" |
| _csrf/https-photo_rate_135081 | "dC4z0qssWyyrB942MCk-gyrjyLrGqCN6jE3z9Sh0mS4" |
| _csrf/https-photo_rate_142423 | "kgVtcR0EW0rboU09Jy9XpnAwFyV-fSzQ3eYs2HKoxPg" |
| _csrf/https-photo_rate_151998 | "S2WvjZCV-2kKLTHh6rxDSrhdgcbjyyuVO89afaW7Pdw" |
| _csrf/https-photo_rate_160014 | "kaF1HSZMU4_AJ6L8U0jDYCOR_-BPWiJSruxqBqWZFNE" |
| _csrf/https-photo_rate_167621 | "TIBRdAr9J1fRfIRSeXTQRsfD12TS6MWsHnQc1Uc1Lh4" |
| _csrf/https-photo_rate_193504 | "2flWfaqKGVgCbKrr9hfL8YQUCqaHewD3WzKmaBaFJ2s" |
| _csrf/https-photo_rate_195198 | "RLwffE5DZs78qT_7LBXmOk6lNx_EU3j82fryv1-sCIg" |
| _csrf/https-photo_rate_203130 | "W-ej1IlBizISSbJ3qHS8-BSBoH1fck9-bMlRoGOVVNU" |
| _csrf/https-photo_rate_247824 | "qMQ4ps0b0WxWml1AYJSS6f7k5pGbh-FCGEEdC-MBL2Q" |
| _csrf/https-photo_rate_250009 | "1slndWEw1R2VT0jz2hTzfl-lzNS6OVwZABjvR_TSwS4" |
| _csrf/https-photo_rate_265219 | "4Jw6ezReXVxPe7JTRlYkIa8t0WhW74387-01y8IlzD4" |
| _csrf/https-photo_rate_266517 | "EQLpm9jAVzhAx6q7zdJtnjm4qoA97RJpVuNdoVLax1Q" |
| _csrf/https-photo_rate_270154 | "Q407fBh9oijZha-IbtVcQNbr5P_mGn22O56x6zR7y5I" |
| _csrf/https-photo_rate_272417 | "eHHakO6uZpfaaKE58qBZRgwHzKqbEwhMRtkyjg7Vm6s" |
| _csrf/https-photo_rate_306999 | "ina70kFuIRWP-NwCQ8SSDJvnAtzPRMMUplK4yx6__pY" |
| _csrf/https-photo_rate_309578 | "PcOQBnhLDfqigl0_plEkEEpZmWKpq4jBlsa-g_An7Mk" |
| _csrf/https-photo_rate_342259 | "BpSEPuQQmZ_leMLJx8OycbJP9NjVHnBbwZSKfkbFOmw" |
| _csrf/https-photo_rate_347819 | "ptZeqZj7qDWptI69wq-T28ipxYhyxGR6naRp_53Ioa4" |
| _csrf/https-photo_rate_363261 | "QdlWwr3ixVOhbwP27PiMliNiOTXrO7zlZum5I96My7g" |
| _csrf/https-photo_rate_367503 | "_KRIhKPnQdDeuSgrBiXF77dhFXG2hLV_gquHJZt0HDQ" |
| _csrf/https-photo_rate_382717 | "3aC-c7TOO3i6AzhaWlUlao22xpWZtj_369INFmOD2oY" |
| _csrf/https-photo_rate_385588 | "vNi5yBqRbmGK1jQx-OTmSRD_o9ffaTXS2PWiHeTXXe4" |
| _csrf/https-photo_rate_386225 | "Am9phq0vMgbEfJG1z3xdxNv4nL0eiVqUYtYW2JBYlPU" |
| _csrf/https-photo_rate_421243 | "ewVu9D0rNqLKTBwkIlXMirk3KLswVcjyPVeiK1yP9zE" |
| _csrf/https-photo_rate_422141 | "jSCQmr7p0QUYo9vfrEI_EYU0Mw3iC110-AT-Tpwi5NM" |
| _csrf/https-photo_rate_96614 | "O03_FpzpVYPfEZbcGr498SkfYVTA5HKZZCiicKArz_c" |
Session Usage
0
Usages
Stateless check enabled
Session not used.
Flashes
Flashes
No flash messages were created.
Server Parameters
Server Parameters
Defined in .env
| Key | Value |
|---|---|
| APP_ENV | "dev" |
| APP_SECRET | "b366f6004fa23146bdc2bfa813cabf83cb5a190408e8716ac7f2b65deb15acc0" |
| CDN_BASE_URL | "https://www.photopost.cz" |
| CONVERT_PATH | "/usr/local/bin/convert" |
| DATABASE_URL | "mysql://photopostng:Mrsk4tr0n@localhost/photopostng?serverVersion=11.4.8-MariaDB&charset=utf8mb4&unix_socket=/var/run/mysql/mysql.sock" |
| DEFAULT_URI | "http://beta22.photopost.cz" |
| LOCK_DSN | "flock" |
| MAILER_DSN | "native://default" |
| MESSENGER_TRANSPORT_DSN | "doctrine://default?auto_setup=0" |
| PHOTO_BASE_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| RECAPTCHA_SECRET_KEY | "6LfLbaUsAAAAAMXxRuDnfQLL7Th557tb61gwYVDJ" |
| RECAPTCHA_SITE_KEY | "6LfLbaUsAAAAAFUvHYEXMKz3BU8Li_V2D-dklwPu" |
| SITE_URL | "https://www.photopost.cz" |
Defined as regular env variables
| Key | Value |
|---|---|
| APP_DEBUG | "1" |
| CONTENT_LENGTH | "" |
| CONTENT_TYPE | "" |
| DOCUMENT_ROOT | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| DOCUMENT_URI | "/index.php" |
| FCGI_ROLE | "RESPONDER" |
| GATEWAY_INTERFACE | "CGI/1.1" |
| HOME | "/home/ppng/" |
| HTTPS | "on" |
| HTTP_ACCEPT | "*/*" |
| HTTP_ACCEPT_ENCODING | "gzip, br, zstd, deflate" |
| HTTP_COOKIE | "PHPSESSID=7340e2364253d3438ea1d3d449ee615d; main_deauth_profile_token=cef52a" |
| HTTP_HOST | "beta22.photopost.cz" |
| HTTP_USER_AGENT | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| PHP_SELF | "/index.php" |
| QUERY_STRING | "" |
| REDIRECT_STATUS | "200" |
| REMOTE_ADDR | "216.73.216.221" |
| REMOTE_PORT | "33039" |
| REQUEST_METHOD | "GET" |
| REQUEST_SCHEME | "https" |
| REQUEST_TIME | 1778511189 |
| REQUEST_TIME_FLOAT | 1778511189.0976 |
| REQUEST_URI | "/autor/8660" |
| SCRIPT_FILENAME | "/home/ppng/photopost-symfony/public/index.php" |
| SCRIPT_NAME | "/index.php" |
| SERVER_ADDR | "81.0.206.36" |
| SERVER_NAME | "beta22.photopost.cz" |
| SERVER_PORT | "443" |
| SERVER_PROTOCOL | "HTTP/2.0" |
| SERVER_SOFTWARE | "nginx/1.28.0" |
| SYMFONY_DOTENV_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/.env" |
| SYMFONY_DOTENV_VARS | "APP_ENV,APP_SECRET,DEFAULT_URI,MAILER_DSN,MESSENGER_TRANSPORT_DSN,DATABASE_URL,PHOTO_BASE_PATH,CONVERT_PATH,CDN_BASE_URL,SITE_URL,RECAPTCHA_SITE_KEY,RECAPTCHA_SECRET_KEY,LOCK_DSN" |
| USER | "ppng" |