ProfileController :: index
Request
GET Parameters
None
POST Parameters
None
Uploaded Files
None
Request Attributes
| Key | Value |
|---|---|
| _controller | "App\Controller\User\ProfileController::index" |
| _firewall_context | "security.firewall.map.context.main" |
| _route | "user_profile" |
| _route_params | [ "id" => "6031" ] |
| _security_authenticators | [] |
| _security_firewall_run | "_security_main" |
| _security_skipped_authenticators | [ Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#388 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator {#343 …} } Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#390 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator {#391 …} } ] |
| _stopwatch_token | "e9107d" |
| id | "6031" |
Request Headers
| Header | Value |
|---|---|
| accept | "*/*" |
| accept-encoding | "gzip, br, deflate" |
| cookie | "PHPSESSID=097131868f13a04a709d0159016b3d30" |
| from | "gptbot(at)openai.com" |
| host | "beta22.photopost.cz" |
| referer | "https://beta22.photopost.cz/foto/69560.htm" |
| user-agent | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; GPTBot/1.3; +https://openai.com/gptbot)" |
| x-openai-host-hash | "781213193" |
| x-php-ob-level | "1" |
Request Content
Request content not available (it was retrieved as a resource).
Response
Response Headers
| Header | Value |
|---|---|
| cache-control | "no-cache, private" |
| content-security-policy | "default-src 'self'; script-src 'self' 'unsafe-inline' https://www.google.com https://www.gstatic.com; style-src 'self' 'unsafe-inline'; img-src 'self' data: https:; frame-src https://www.google.com; connect-src 'self'; font-src 'self'" |
| content-type | "text/html; charset=utf-8" |
| date | "Mon, 11 May 2026 22:14:22 GMT" |
| location | "/autor/6031/fotky" |
| permissions-policy | "camera=(), microphone=(), geolocation=()" |
| referrer-policy | "strict-origin-when-cross-origin" |
| strict-transport-security | "max-age=31536000; includeSubDomains" |
| x-content-type-options | "nosniff" |
| x-debug-token | "f0f375" |
| x-frame-options | "SAMEORIGIN" |
Cookies
Request Cookies
| Key | Value |
|---|---|
| PHPSESSID | "097131868f13a04a709d0159016b3d30" |
Response Cookies
No response cookies
Session
Session Metadata
| Key | Value |
|---|---|
| Created | "Tue, 12 May 26 00:10:15 +0200" |
| Last used | "Tue, 12 May 26 00:14:21 +0200" |
| Lifetime | 0 |
Session Attributes
| Attribute | Value |
|---|---|
| _csrf/https-photo_rate_113819 | "Un2pTz2oPXpmd5aBdCbz0k-2xnlogZHYeO4ExD3cj40" |
| _csrf/https-photo_rate_121168 | "fEoROtpHlUxo9TRY1dAdSzqtZl7h55B5sH5mOk9ADvs" |
| _csrf/https-photo_rate_17606 | "18XJQEDqssBrb1KM0PivMzWcBTUxAaosg3vjJxl13L4" |
| _csrf/https-photo_rate_36564 | "ytXyYc3QEXqAHB8umSmNL22CvCEYWpxOyYFHGDH71aM" |
| _csrf/https-photo_rate_409248 | "It-KFBd9-LqK7AeCJc4BrRVDnWP4E1X142iC04NCQXQ" |
| _csrf/https-photo_rate_42299 | "_ENaJtSloLRhaRGRnA8OBPFWOF0EP7kh3OZ2HqV6FIM" |
| _csrf/https-photo_rate_461446 | "riogml8uOwHBecUHnAQo0C7mqqLekyo4rErbPxDcX3w" |
| _csrf/https-photo_rate_461447 | "CNeLM31JIPOlEWmPVNWNwhus4Lz9BQs2YkkdhSV2-1o" |
| _csrf/https-photo_rate_461448 | "jJGdcPpMJagrS0nhhb23i5nOwUre9Zigle4nP2c89rw" |
| _csrf/https-photo_rate_461449 | "AjNWz2Qw1VqiI4-H1F4-gWYWpql_p_VHnpJ_aNEQGf8" |
| _csrf/https-photo_rate_461450 | "9qQNbKVfHZpJH-JmyTJ5E28fSJQ6y_gFVh5HN1uQito" |
| _csrf/https-photo_rate_461452 | "dAzeWZZg8IhUm_LpwWhuj8I3vkWFl5W8Fzcl0zfJrzU" |
| _csrf/https-photo_rate_461453 | "rtYprg9AonzTMFlOASbHYux4o60wLZkn2xFH6pFzEmE" |
| _csrf/https-photo_rate_461454 | "pyFz_WGH7JOlxkdObzj__EnPlmIQOx_xeERcKwXZVZ4" |
| _csrf/https-photo_rate_461455 | "vV9ZhFckTDlAVz-VVkxVK5s3hGN8kEDwkYup3F4hnlI" |
| _csrf/https-photo_rate_461456 | "OLRCFhAkUNJHRw9SYCddVkh7Bc3wYPxPY6vM4FOV_HU" |
| _csrf/https-photo_rate_461457 | "CQ6bUL5R2n8hwMX2a8yPI6rOCwfJPstfRmVKi4DwLYw" |
| _csrf/https-photo_rate_461458 | "X31JpNZxaMtwPmk0HgZqOr7XjVOD2yFF6l1CpWln_Bw" |
| _csrf/https-photo_rate_461459 | "CRv7qjvYtxyWfzwpNJTdcCnibUMkqZy7Bt4hvNNuNeI" |
| _csrf/https-photo_rate_461461 | "G4bd3z2dqE60sCk6onHaWjh_ePdJ7vYMMzc0yBETZUg" |
| _csrf/https-photo_rate_461462 | "ajyaR76RyIzkk0TVkD0teuLl0tIrwuG4ak8Lf3mZX_Y" |
| _csrf/https-photo_rate_461463 | "15Omqe-1Xps05iEmDh1zCyMRHQqKCmYf3g7ERhtcAC0" |
| _csrf/https-photo_rate_461464 | "FyyM7KNiZS4bV7m5FJPryfAs8FJbgpIQwoXLuthem0k" |
| _csrf/https-photo_rate_461465 | "Rpl-kWDNjz0gbwihqrBlhVxonzH0rDuXqUIF3ZO--9E" |
| _csrf/https-photo_rate_461466 | "dkvx9bsF8ylbSfAaNCDf0SfhDNY3BkDptSmyk4sDRTk" |
| _csrf/https-photo_rate_461470 | "FEnoFtExEsdCWG7abkSbxBYLel9AI7-1Peowl0ERWmQ" |
| _csrf/https-photo_rate_461471 | "b0W47RnQB57agmktw8BuYIVZrSsc1oPhOCBx1dTbxdE" |
| _csrf/https-photo_rate_461472 | "mg9zj4pJkXdyg-V8ltwHYoEgdlAB1dPp5y3bQ1e2Deg" |
| _csrf/https-photo_rate_461473 | "9kZwZIWDmeIdYYMFzv6bjgNZzLQ1dOCrs5MAWzc4L5A" |
| _csrf/https-photo_rate_461474 | "XCiBGcAIRQ511drCcTosSBWgiojQkKY_hl5huipm4Rk" |
| _csrf/https-photo_rate_461475 | "Rg9l_owMkUscKTS-xkpvmZvKSCAim4inj1zF0mVooEk" |
| _csrf/https-photo_rate_461476 | "_rqjh9PdJk6p9BTZIMx4MHRQJ9cpkGu2zZFMejbUz8o" |
| _csrf/https-photo_rate_461477 | "RWamElmN04kdVZ1A1dM1uJ9t9IphXnCjG3Mdtj_HfM4" |
| _csrf/https-photo_rate_461478 | "RpSPeGjzUQdCp7xkS8Ekqwy9A8hvbgNgYVefV-slrvc" |
| _csrf/https-photo_rate_461479 | "Fsa4CiawZXrt-K1dJ-nC-XZexpIn2IonvkroGABM_EU" |
| _csrf/https-photo_rate_461480 | "gRHwmPKkIPWSDU8Y7ndJs8Y_qQUUeOOkVqR6wPsCOvg" |
| _csrf/https-photo_rate_461483 | "U9GvagOoV561yL66ILcNpF9XFjp7uiATIm6tZz978TI" |
| _csrf/https-photo_rate_461484 | "sPbYxg1RWmxN7ut7J2QkBNSv0S506xoDhHqWi4wMkgo" |
| _csrf/https-photo_rate_466885 | "vLFq0G9krb5sqgoya9R2pPO9uTxQ0j0LLugyqzyaKrg" |
| _csrf/https-photo_rate_466887 | "qIPvNIX2bai7xf7g0qdb0kftco1Xsr4v8ixRTEgCSSY" |
| _csrf/https-photo_rate_466889 | "qwlZxXyH_FIG7YiRlTDz_-gZ2tPMycZCTWClpZIuzrU" |
| _csrf/https-photo_rate_466890 | "z3XaE8dmhb_NsbpZ91yjH09OVOQFJA47tVUsMQufqt0" |
| _csrf/https-photo_rate_466891 | "0hiDFkecBO95LizvkpkLGeR0i3HU5C8dMNx3wAWDySE" |
| _csrf/https-photo_rate_466892 | "ZOHxG_Fm9Zah55nEgKJCIfRJGo30eFdxyjp_enYH8Os" |
| _csrf/https-photo_rate_466896 | "IEmmwtK7BUT2nU-qFntHu_-2qexHe-TJyNS2x7ucWhE" |
| _csrf/https-photo_rate_466897 | "Lxe_ewSFnyIQGkv3VEkaZIcS9fn2eMcwwLQn8aLgUvo" |
| _csrf/https-photo_rate_466898 | "-RVBhI_BgDxmxSjLk2V7TVQaxCKJaEJzokoGK7ld3qQ" |
| _csrf/https-photo_rate_466900 | "wGgL7aAR-BtJoTFvFZSNx0kg6bjeC98cGuokMntRFJc" |
| _csrf/https-photo_rate_466903 | "j_3LL_RUy3G2vYZoJZdab20EyT7OqWMGnFfYcW-m-uc" |
| _csrf/https-photo_rate_466904 | "R6dW_RPqguc3cDtv-xaNigvvtxgNjp1EBGnjapwn7ik" |
| _csrf/https-photo_rate_466906 | "KzYqeR2jb4Ss6rCv0HogmEkTQ2il_kQDGOf5sNHX-6Q" |
| _csrf/https-photo_rate_466907 | "jU93yZ4mDZOq4TL-TBcexZ0Xa22AO2Mxihg1rgkhwLU" |
| _csrf/https-photo_rate_466908 | "PCox2VMCIWGmBCfkSSZjxmYmjqRxMhqGqS5JEnNeT3w" |
| _csrf/https-photo_rate_466909 | "QuBF9-e8S4g3mf0gKLiFG81Q-BrYEc33GF2UyZsFxO0" |
| _csrf/https-photo_rate_466911 | "TyAvPEe48pbbUy9Ool-DZpFYcsS65wUYKuJ1DQ6_s7M" |
| _csrf/https-photo_rate_466912 | "C_i4KVq24ZVJIvFTm2qUWxtF3LtMF5MWMR0_aYsPypM" |
| _csrf/https-photo_rate_466913 | "f_r9jTF12wm442ZXP5sbfZDYSFcBcyXoCCYxhrdmdkY" |
| _csrf/https-photo_rate_466914 | "izuDZK-3Jorv49RxfOAu0rgH2c1rAEzS0vK8kbnxlPY" |
| _csrf/https-photo_rate_466915 | "AU3zlyAcMPcIXCw2xc6P5pTBv_3XUOV6h0bBvH0IU3g" |
| _csrf/https-photo_rate_466916 | "Nnyfbv-nqX8PQyt-imeop-XEoOHL4fiMSPAK0osaI4k" |
| _csrf/https-photo_rate_466917 | "Va-CJGr1P-e8ZvXvieA7MDNESwyr9o8Y6BqzNTB6L8I" |
| _csrf/https-photo_rate_466919 | "z_bhSnQyQt3YWslMVsmc31MM3_yVwEzFpvorKGKVqDQ" |
| _csrf/https-photo_rate_466920 | "UCgVn7jNfPmwQFuA5Ngf_tvMc1SSmlpkueBLLEpsT5I" |
| _csrf/https-photo_rate_466921 | "mVcdM5vi8Z9s1PNSPa0eQd0H74bIkSj9g9Ii9dNphjo" |
| _csrf/https-photo_rate_466922 | "oU0zGK8y_ZQ7ly1ueV2xw8eK7Yealaeak47k2afYFLg" |
| _csrf/https-photo_rate_466923 | "Y9UhKl79AgjOkN20K1PnkAR33SYwEnCW_yyAqxzSEGU" |
| _csrf/https-photo_rate_466924 | "852ihMvgBqnOfQ_Rguh5XyjFDAKdVF1U6H209NoAI6s" |
| _csrf/https-photo_rate_466925 | "nzFHw5o2ltH0RCCfBlWu_vloaHybYgaGMtOF6MLNIM4" |
| _csrf/https-photo_rate_466926 | "0MpKeh8LM_8Bi230jXJwZwy3oBlR2MNDoPgENMKfknM" |
| _csrf/https-photo_rate_466927 | "mLZsp7BbJaYewy0V_6os6Ued1ytX28F9FCqLkl1gB7w" |
| _csrf/https-photo_rate_69315 | "LC4a1swdQBj0ULjubPTts-4KmnmISo2KowcNL5rRD4E" |
Session Usage
0
Usages
Stateless check enabled
Session not used.
Flashes
Flashes
No flash messages were created.
Server Parameters
Server Parameters
Defined in .env
| Key | Value |
|---|---|
| APP_ENV | "dev" |
| APP_SECRET | "b366f6004fa23146bdc2bfa813cabf83cb5a190408e8716ac7f2b65deb15acc0" |
| CDN_BASE_URL | "https://www.photopost.cz" |
| CONVERT_PATH | "/usr/local/bin/convert" |
| DATABASE_URL | "mysql://photopostng:Mrsk4tr0n@localhost/photopostng?serverVersion=11.4.8-MariaDB&charset=utf8mb4&unix_socket=/var/run/mysql/mysql.sock" |
| DEFAULT_URI | "http://beta22.photopost.cz" |
| LOCK_DSN | "flock" |
| MAILER_DSN | "native://default" |
| MESSENGER_TRANSPORT_DSN | "doctrine://default?auto_setup=0" |
| PHOTO_BASE_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| RECAPTCHA_SECRET_KEY | "6LfLbaUsAAAAAMXxRuDnfQLL7Th557tb61gwYVDJ" |
| RECAPTCHA_SITE_KEY | "6LfLbaUsAAAAAFUvHYEXMKz3BU8Li_V2D-dklwPu" |
| SITE_URL | "https://www.photopost.cz" |
Defined as regular env variables
| Key | Value |
|---|---|
| APP_DEBUG | "1" |
| CONTENT_LENGTH | "" |
| CONTENT_TYPE | "" |
| DOCUMENT_ROOT | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| DOCUMENT_URI | "/index.php" |
| FCGI_ROLE | "RESPONDER" |
| GATEWAY_INTERFACE | "CGI/1.1" |
| HOME | "/home/ppng/" |
| HTTPS | "on" |
| HTTP_ACCEPT | "*/*" |
| HTTP_ACCEPT_ENCODING | "gzip, br, deflate" |
| HTTP_COOKIE | "PHPSESSID=097131868f13a04a709d0159016b3d30" |
| HTTP_FROM | "gptbot(at)openai.com" |
| HTTP_HOST | "beta22.photopost.cz" |
| HTTP_REFERER | "https://beta22.photopost.cz/foto/69560.htm" |
| HTTP_USER_AGENT | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; GPTBot/1.3; +https://openai.com/gptbot)" |
| HTTP_X_OPENAI_HOST_HASH | "781213193" |
| PHP_SELF | "/index.php" |
| QUERY_STRING | "" |
| REDIRECT_STATUS | "200" |
| REMOTE_ADDR | "74.7.241.26" |
| REMOTE_PORT | "43976" |
| REQUEST_METHOD | "GET" |
| REQUEST_SCHEME | "https" |
| REQUEST_TIME | 1778537662 |
| REQUEST_TIME_FLOAT | 1778537662.0475 |
| REQUEST_URI | "/autor/6031" |
| SCRIPT_FILENAME | "/home/ppng/photopost-symfony/public/index.php" |
| SCRIPT_NAME | "/index.php" |
| SERVER_ADDR | "81.0.206.36" |
| SERVER_NAME | "beta22.photopost.cz" |
| SERVER_PORT | "443" |
| SERVER_PROTOCOL | "HTTP/2.0" |
| SERVER_SOFTWARE | "nginx/1.28.0" |
| SYMFONY_DOTENV_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/.env" |
| SYMFONY_DOTENV_VARS | "APP_ENV,APP_SECRET,DEFAULT_URI,MAILER_DSN,MESSENGER_TRANSPORT_DSN,DATABASE_URL,PHOTO_BASE_PATH,CONVERT_PATH,CDN_BASE_URL,SITE_URL,RECAPTCHA_SITE_KEY,RECAPTCHA_SECRET_KEY,LOCK_DSN" |
| USER | "ppng" |