ProfileController :: index
Request
GET Parameters
None
POST Parameters
None
Uploaded Files
None
Request Attributes
| Key | Value |
|---|---|
| _controller | "App\Controller\User\ProfileController::index" |
| _firewall_context | "security.firewall.map.context.main" |
| _route | "user_profile" |
| _route_params | [ "id" => "6724" ] |
| _security_authenticators | [] |
| _security_firewall_run | "_security_main" |
| _security_skipped_authenticators | [ Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#388 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator {#343 …} } Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#390 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator {#391 …} } ] |
| _stopwatch_token | "e0a683" |
| id | "6724" |
Request Headers
| Header | Value |
|---|---|
| accept | "*/*" |
| accept-encoding | "gzip, br, deflate" |
| cookie | "main_deauth_profile_token=71a8da; PHPSESSID=a081d35c6c84d9a56ddd8e6c47499179" |
| from | "gptbot(at)openai.com" |
| host | "beta22.photopost.cz" |
| referer | "https://beta22.photopost.cz/foto/48960.htm" |
| user-agent | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; GPTBot/1.3; +https://openai.com/gptbot)" |
| x-openai-host-hash | "781213193" |
| x-php-ob-level | "1" |
Request Content
Request content not available (it was retrieved as a resource).
Response
Response Headers
| Header | Value |
|---|---|
| cache-control | "no-cache, private" |
| content-security-policy | "default-src 'self'; script-src 'self' 'unsafe-inline' https://www.google.com https://www.gstatic.com; style-src 'self' 'unsafe-inline'; img-src 'self' data: https:; frame-src https://www.google.com; connect-src 'self'; font-src 'self'" |
| content-type | "text/html; charset=utf-8" |
| date | "Mon, 11 May 2026 22:50:45 GMT" |
| location | "/autor/6724/info" |
| permissions-policy | "camera=(), microphone=(), geolocation=()" |
| referrer-policy | "strict-origin-when-cross-origin" |
| strict-transport-security | "max-age=31536000; includeSubDomains" |
| x-content-type-options | "nosniff" |
| x-debug-token | "f14df2" |
| x-frame-options | "SAMEORIGIN" |
Cookies
Request Cookies
| Key | Value |
|---|---|
| PHPSESSID | "a081d35c6c84d9a56ddd8e6c47499179" |
| main_deauth_profile_token | "71a8da" |
Response Cookies
No response cookies
Session
Session Metadata
| Key | Value |
|---|---|
| Created | "Tue, 12 May 26 00:45:46 +0200" |
| Last used | "Tue, 12 May 26 00:50:44 +0200" |
| Lifetime | 0 |
Session Attributes
| Attribute | Value |
|---|---|
| _csrf/https-photo_rate_193891 | "W52TO5-w2zDeuH1EWiVhUs7Y2OkGP8VoFwOQ31isziE" |
| _csrf/https-photo_rate_29634 | "cSk5Y1a7WJIrw0QHJytXKQbp3zi4Xu1BGvMQuw-43XI" |
| _csrf/https-photo_rate_369275 | "WmTVIvTHILsZ8jnR8L3gY5UtnSqOJeSl0JbmeEz3t7w" |
| _csrf/https-photo_rate_40661 | "s3hi7juHUbYr7GoC4hSDw1HeVVa8MU-trPGyFd3JOuU" |
| _csrf/https-photo_rate_456879 | "Dn5qxHqoZUNIzKXhswB2HsRWRahRYPnVsb_ww_IndhM" |
| _csrf/https-photo_rate_456881 | "luEiEGdH8rmbHSr9aJ7nh9syoCg0lJsafszCfkoptSQ" |
| _csrf/https-photo_rate_456882 | "AjeMEJ7PsgfKFvTyQ3NT1f70H88VLkZBMZhCndJBHKg" |
| _csrf/https-photo_rate_456883 | "pPJ--p97o43w5C1gbouogaj6tAEq6esBYgJ8GxxbDUs" |
| _csrf/https-photo_rate_456885 | "DKyyIroQ08gfZFXeuM8n0YJA0QyS7beyh2RNcUpz1rY" |
| _csrf/https-photo_rate_456886 | "PX0T1oUCQcqqzack3DphS0P2WgqwEvw7tqTM3UMK7W0" |
| _csrf/https-photo_rate_456887 | "EnXWeVfXAWZ4sy_lIbXOXninbyUuCz_VFQQz12U9nwg" |
| _csrf/https-photo_rate_456889 | "ZdWFboj1CKNhiXZB7G5sqeW9DXO5Qxt3b5iZ1tqFX6w" |
| _csrf/https-photo_rate_456890 | "KN54J-H8rNAS4ceirjXnH-2ii4Kgktlztgckd8hv1GE" |
| _csrf/https-photo_rate_456891 | "5G8dd_alpx9pqFXU7ze2mrM9Me_BDMNqqX4fI2xcRSg" |
| _csrf/https-photo_rate_456893 | "7_B0-VLz61bNp_-exglkKPYnarQuRz2-v8K01h2EKFc" |
| _csrf/https-photo_rate_456894 | "SRBReNXrEnhJJ30JOR_0sxTebhh_hnpuNtF7Iwn2p50" |
| _csrf/https-photo_rate_456895 | "dqV5D66uPr0lFuBsIXaw221E49IHytrkmV0LvNtxN8E" |
| _csrf/https-photo_rate_456897 | "fz-CWzJNVdPSX7WPa2Stn_69GUkum-JykqtpHPPYo4E" |
| _csrf/https-photo_rate_456898 | "voyHyYgkqcbxX8rH6nioy6VV4PlH-rY4a4y-KHzrEfM" |
| _csrf/https-photo_rate_456899 | "pDRV2q1n0NAuHzvA5jD939aLQ9udG8P8yFrXwEe8XlM" |
| _csrf/https-photo_rate_456900 | "ZzQfiZTLZraqiawdU019qP1THWSuOpTQ5sG2JRWLIzs" |
| _csrf/https-photo_rate_456901 | "dmbY7RV-7Q1xTbYXsG0kCq_2zAFRr53LTJWU3vLutC8" |
| _csrf/https-photo_rate_456902 | "xSxwTDsyJeFuymFUzh7vS40G3z21j6nsdgXuwAqoMho" |
| _csrf/https-photo_rate_456903 | "lbb0ObEwJpehIm672hmUXcXywI8i5p1IEgo4piGV9As" |
| _csrf/https-photo_rate_456904 | "5iu_pXzkWMpyHxelpc6e94fE9Y4d1Lxd--Hb9irw2-Q" |
| _csrf/https-photo_rate_461112 | "w2Kis1jPlEMW-MtjThxEzlasYQlsVpyTP6vB6csYx-U" |
| _csrf/https-photo_rate_461113 | "Q6E2kNpXWB-TleKjag0C_nVhD5AEvIF5S-lW70FHcrQ" |
| _csrf/https-photo_rate_461114 | "rHSMjrrOBycuc_6PKey6p9LSrI2Q9qrcdx3ndrRmTIk" |
| _csrf/https-photo_rate_461115 | "sYSdi7_GbbI64XvcjE4s15R-JS1NvKiTcuLw6oX6N58" |
| _csrf/https-photo_rate_461118 | "iBdcdDL17KchQdDpsgqLMKJedBK9fdWo7OOhJFZWPt0" |
| _csrf/https-photo_rate_461119 | "mgg55Aqal7HTGc81cNpdo-AbsOls5YMj_t-7t1Dsq44" |
| _csrf/https-photo_rate_461120 | "3YoeECeP-myU7A8hYYfI4iYbr2hS85etgu5giYfuKeM" |
| _csrf/https-photo_rate_461121 | "XzIkQ2eMlYuV8ctEZJHCUTg2MkyTgOkbi7OlklO0Kts" |
| _csrf/https-photo_rate_461122 | "tcCtvHZawn4KZbBqHzq_kOV_p3n6Ss_B-fsNBLGP-KI" |
| _csrf/https-photo_rate_461125 | "qT6F0U6zuL2Y3zxmfKA5C6TpxgHoLTFcRG8Uy1h9hZg" |
| _csrf/https-photo_rate_461129 | "8i87-LxapEMaxzjCA1guR_j3_tpr6mXDyACqoWYvi5Q" |
| _csrf/https-photo_rate_461130 | "S2M3vFZXmLGdjrvcP64BofTAxkp2vImuXX3Oq_id_wQ" |
| _csrf/https-photo_rate_461132 | "ros4WyptA5dtE8pFOU2lYzEyBVVSjE8TjdKpDxSAyxE" |
| _csrf/https-photo_rate_461133 | "BoDJk2rb1RiPlE2jHup0QJRqKfmFfKJq_RS77FdtGrM" |
| _csrf/https-photo_rate_461134 | "XNinq6eUDsHO2q6cyyyFrI4_6la8CtIzjC8D1nuFzI8" |
| _csrf/https-photo_rate_461135 | "TmNH__pGrLfyCI75IZtBsJqJRbjafdjzo3Fa6F2qCL8" |
| _csrf/https-photo_rate_461136 | "W_jMNDbalV8iPAb4WSC8sZgf3_lP7ZDBAX7YBh5sqH0" |
| _csrf/https-photo_rate_461137 | "WkSaR6Fa1SzFaJBLZOn0z-szT4fDift4KAWHlWKHl0I" |
| _csrf/https-photo_rate_461138 | "bQRnDEBsBAZNoWuGmOICEFRpgP-bAQ24iCW9gxXpLfQ" |
| _csrf/https-photo_rate_461139 | "ytFy9JSpQQxGnmmB38HRWsbqa3YO7EPhvX2OFArUpiY" |
| _csrf/https-photo_rate_461140 | "cZogjvqzJkhquNsRO29I5k2rT1ktmORLzI-TSQM6MVw" |
| _csrf/https-photo_rate_461141 | "kkgnAnsTbT0eq215pz0C8hAJI7OYxVJ2Fo7mn6l7p-c" |
| _csrf/https-photo_rate_461142 | "CX_UyaYCmsWB4GMf8Rq4eehZ1eHjIVCiOJCXZfQOXxI" |
| _csrf/https-photo_rate_461143 | "-g5Vdc6EFM8sUXuBg3P3SP5NNov3Mfd_O8hq2boyyV0" |
| _csrf/https-photo_rate_461144 | "cyweCdvi1RI6uEFUjWGPfT16lqm8le4cET6VvYyl80w" |
| _csrf/https-photo_rate_461145 | "T_p152tgRpC0KYSujvHt99eB0F9h4AcxeTJlEDAxRHc" |
| _csrf/https-photo_rate_461146 | "ASjuhoDkdHs6PrnWNcWqMOJBjyxL9OTwrRHPmx-KsEY" |
| _csrf/https-photo_rate_461151 | "SQ3rsfg6RnPq4LOUfC5aW_oVLTYkpplKxcDdFwmwa7g" |
| _csrf/https-photo_rate_461152 | "yePnyWz_ebLjWkvWqXtqY2N2TLwCSNsYQjizNVoI3c0" |
| _csrf/https-photo_rate_461153 | "cpGM-Xex5KReaSaVKzFzkBbEoMjs4xXyaQJVTlhWjtw" |
| _csrf/https-photo_rate_461154 | "lGp2ANXBKOTjBILkL3lLA8eHorBTfpHUuqHOVIT_87I" |
| _csrf/https-photo_rate_461155 | "R_JbtYKBAgoQbUtPGHIZt49IC6rwrmdFvPIrUAEE94M" |
| _csrf/https-photo_rate_461156 | "qBlhdLNPqHYvbLtPplnT09RhxH7A-QVFBREF6wekKMo" |
| _csrf/https-photo_rate_461157 | "hMF8xoo1IwD67NgcHwnR59139Pq_HXkeCOlQ3kdqxbw" |
| _csrf/https-photo_rate_461158 | "9y9ftPKu0HToOs0J5r0kKM1F3KQ6yILnPtVGRjr980Y" |
| _csrf/https-photo_rate_461160 | "-qNu_yCm6n5t2KE9igngVc-0QOaJkHml6aZirnsLPvY" |
| _csrf/https-photo_rate_461162 | "x3FEilNtK6HCF-zPSX6uo8LaxWrbwgO34_T-pihyd6Y" |
| _csrf/https-photo_rate_461163 | "Z7RBemSRrPAqhsUZtacOotd7bwTQkwTCimuXVf-5nFA" |
| _csrf/https-photo_rate_461164 | "QFNje3pWynUgCD_OsvLi8GfqE3D8PsQgzGGsPLRazKo" |
| _csrf/https-photo_rate_461165 | "-uSwA6TfW2O858ZwU9D36pSBcxBEfeB1bd_uwdzioyM" |
| _csrf/https-photo_rate_461166 | "qfx0urAp05e5Yu7Unx0va3AdRuAQaJIOdsOHDxATIlY" |
| _csrf/https-photo_rate_461167 | "rO4uAIfymtr63Nm_Wvd6U54NnfJgOnHHMjoY17JgPKs" |
| _csrf/https-photo_rate_461168 | "ctWtO4vxO_qxdrsnAa2FZ5OZzzCLZfFj_xkT0o9uGDE" |
| _csrf/https-photo_rate_461169 | "sdNl067bICC_FsmIAoSYrpzGddsj41f3GJlN2xBYNR8" |
| _csrf/https-photo_rate_461170 | "82Ln4H7QZxz5YLwM9ZMFIUEMD1tyNuL7H-iCzQ_Surk" |
| _csrf/https-photo_rate_461171 | "OZIcUAZbSMOAn_KZfSuN_lLbm1N_aZTR_xgj7R6gBeg" |
| _csrf/https-photo_rate_461172 | "yCE-Xpx-x36DaIDcwUTzj3QuU3ObmXuWb43dMn22abM" |
| _csrf/https-photo_rate_461173 | "qHY8gq_qsDdE82fx_gijXdbb_cyMHUkyA764SpAwi0w" |
| _csrf/https-photo_rate_461175 | "4w3Y8jbhY_NDLfqUWH7YT3WNRz8kzpt5Z9G_tjTBndQ" |
Session Usage
0
Usages
Stateless check enabled
Session not used.
Flashes
Flashes
No flash messages were created.
Server Parameters
Server Parameters
Defined in .env
| Key | Value |
|---|---|
| APP_ENV | "dev" |
| APP_SECRET | "b366f6004fa23146bdc2bfa813cabf83cb5a190408e8716ac7f2b65deb15acc0" |
| CDN_BASE_URL | "https://www.photopost.cz" |
| CONVERT_PATH | "/usr/local/bin/convert" |
| DATABASE_URL | "mysql://photopostng:Mrsk4tr0n@localhost/photopostng?serverVersion=11.4.8-MariaDB&charset=utf8mb4&unix_socket=/var/run/mysql/mysql.sock" |
| DEFAULT_URI | "http://beta22.photopost.cz" |
| LOCK_DSN | "flock" |
| MAILER_DSN | "native://default" |
| MESSENGER_TRANSPORT_DSN | "doctrine://default?auto_setup=0" |
| PHOTO_BASE_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| RECAPTCHA_SECRET_KEY | "6LfLbaUsAAAAAMXxRuDnfQLL7Th557tb61gwYVDJ" |
| RECAPTCHA_SITE_KEY | "6LfLbaUsAAAAAFUvHYEXMKz3BU8Li_V2D-dklwPu" |
| SITE_URL | "https://www.photopost.cz" |
Defined as regular env variables
| Key | Value |
|---|---|
| APP_DEBUG | "1" |
| CONTENT_LENGTH | "" |
| CONTENT_TYPE | "" |
| DOCUMENT_ROOT | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| DOCUMENT_URI | "/index.php" |
| FCGI_ROLE | "RESPONDER" |
| GATEWAY_INTERFACE | "CGI/1.1" |
| HOME | "/home/ppng/" |
| HTTPS | "on" |
| HTTP_ACCEPT | "*/*" |
| HTTP_ACCEPT_ENCODING | "gzip, br, deflate" |
| HTTP_COOKIE | "main_deauth_profile_token=71a8da; PHPSESSID=a081d35c6c84d9a56ddd8e6c47499179" |
| HTTP_FROM | "gptbot(at)openai.com" |
| HTTP_HOST | "beta22.photopost.cz" |
| HTTP_REFERER | "https://beta22.photopost.cz/foto/48960.htm" |
| HTTP_USER_AGENT | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; GPTBot/1.3; +https://openai.com/gptbot)" |
| HTTP_X_OPENAI_HOST_HASH | "781213193" |
| PHP_SELF | "/index.php" |
| QUERY_STRING | "" |
| REDIRECT_STATUS | "200" |
| REMOTE_ADDR | "74.7.241.26" |
| REMOTE_PORT | "45838" |
| REQUEST_METHOD | "GET" |
| REQUEST_SCHEME | "https" |
| REQUEST_TIME | 1778539845 |
| REQUEST_TIME_FLOAT | 1778539845.0338 |
| REQUEST_URI | "/autor/6724" |
| SCRIPT_FILENAME | "/home/ppng/photopost-symfony/public/index.php" |
| SCRIPT_NAME | "/index.php" |
| SERVER_ADDR | "81.0.206.36" |
| SERVER_NAME | "beta22.photopost.cz" |
| SERVER_PORT | "443" |
| SERVER_PROTOCOL | "HTTP/2.0" |
| SERVER_SOFTWARE | "nginx/1.28.0" |
| SYMFONY_DOTENV_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/.env" |
| SYMFONY_DOTENV_VARS | "APP_ENV,APP_SECRET,DEFAULT_URI,MAILER_DSN,MESSENGER_TRANSPORT_DSN,DATABASE_URL,PHOTO_BASE_PATH,CONVERT_PATH,CDN_BASE_URL,SITE_URL,RECAPTCHA_SITE_KEY,RECAPTCHA_SECRET_KEY,LOCK_DSN" |
| USER | "ppng" |