ProfileController :: index
Request
GET Parameters
None
POST Parameters
None
Uploaded Files
None
Request Attributes
| Key | Value |
|---|---|
| _controller | "App\Controller\User\ProfileController::index" |
| _firewall_context | "security.firewall.map.context.main" |
| _route | "user_profile" |
| _route_params | [ "id" => "2153" ] |
| _security_authenticators | [] |
| _security_firewall_run | "_security_main" |
| _security_skipped_authenticators | [ Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#388 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator {#343 …} } Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#390 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator {#391 …} } ] |
| _stopwatch_token | "e8d624" |
| id | "2153" |
Request Headers
| Header | Value |
|---|---|
| accept | "*/*" |
| accept-encoding | "gzip, br, zstd, deflate" |
| cookie | "PHPSESSID=b8760225340896864f0e5c77deee0192; main_deauth_profile_token=fd8c51" |
| host | "beta22.photopost.cz" |
| user-agent | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| x-php-ob-level | "1" |
Request Content
Request content not available (it was retrieved as a resource).
Response
Response Headers
| Header | Value |
|---|---|
| cache-control | "no-cache, private" |
| content-security-policy | "default-src 'self'; script-src 'self' 'unsafe-inline' https://www.google.com https://www.gstatic.com; style-src 'self' 'unsafe-inline'; img-src 'self' data: https:; frame-src https://www.google.com; connect-src 'self'; font-src 'self'" |
| content-type | "text/html; charset=utf-8" |
| date | "Mon, 11 May 2026 04:02:29 GMT" |
| location | "/autor/2153/fotky" |
| permissions-policy | "camera=(), microphone=(), geolocation=()" |
| referrer-policy | "strict-origin-when-cross-origin" |
| strict-transport-security | "max-age=31536000; includeSubDomains" |
| x-content-type-options | "nosniff" |
| x-debug-token | "f151d2" |
| x-frame-options | "SAMEORIGIN" |
Cookies
Request Cookies
| Key | Value |
|---|---|
| PHPSESSID | "b8760225340896864f0e5c77deee0192" |
| main_deauth_profile_token | "fd8c51" |
Response Cookies
No response cookies
Session
Session Metadata
| Key | Value |
|---|---|
| Created | "Mon, 11 May 26 06:02:03 +0200" |
| Last used | "Mon, 11 May 26 06:02:28 +0200" |
| Lifetime | 0 |
Session Attributes
| Attribute | Value |
|---|---|
| _csrf/https-photo_rate_111406 | "cBI38fQyYtPa_K5l7pAUZPaWhwQL6jhU-zaXjzasTSk" |
| _csrf/https-photo_rate_113016 | "zduhCwxw_kt7rifnZ-JEmVCPp5DpjEFsGGmJJKV1GeM" |
| _csrf/https-photo_rate_113449 | "eAsF5Opa4Md27gTlspO0K5l4o1ZifX2vPoWAoRlkEXQ" |
| _csrf/https-photo_rate_114263 | "_SnvFEduwr-gffgv-I5_LoPklA-fTMkgIjMKNp91o98" |
| _csrf/https-photo_rate_127553 | "_vVyUBJD3p9OGsZjvjX6JHcUdmPeSvj72Fdy0wibbj4" |
| _csrf/https-photo_rate_128685 | "pu5IjTWcSRgCUp0eM7aqvUZCd31cN972NFaA6AE0cAs" |
| _csrf/https-photo_rate_13320 | "rdVLZGdCpg3zpE4s0xu6A90PnZu99Z4rInE8I3JS6ZI" |
| _csrf/https-photo_rate_140233 | "Nq_Z9_zqBHnHGVLE_a1jJcjijGzsytpzw9oLpiU3Pfw" |
| _csrf/https-photo_rate_201471 | "h_7lyquzWp7O17IAzRG7LDVYZBxwj4VP-vSQvlZQ28w" |
| _csrf/https-photo_rate_217258 | "YfjTeE_FSv9id6OAaYkuhSwEzJTKI-oULzGv7nDAFo4" |
| _csrf/https-photo_rate_218448 | "HkeSH-D3-1ID6AwU4ABCVf8bQ07b-FVOWom8ZObjMEE" |
| _csrf/https-photo_rate_221802 | "Jz9WsYFMYQVxNiF4oyUZORguBaOiXxTQ5U9tq6tOljE" |
| _csrf/https-photo_rate_235804 | "MKKUQp926WIotki1rWx2YdXDp4XzzjmGBibM_1-2Jks" |
| _csrf/https-photo_rate_238587 | "fEMj8IUOxmYRGS9lAJpD4gMLrAvuqG9trN5lRLftlq0" |
| _csrf/https-photo_rate_239390 | "hiw1BHOHDuO0E_oZ3dOA8ntELdN-f7pOke_6WJoWF_o" |
| _csrf/https-photo_rate_249393 | "b4OOkTHCgXw4-U4IjrADRTio1XBcnkioT_-MTA8TcPw" |
| _csrf/https-photo_rate_285295 | "DOpSiiRJSF25V6yW_gnprmFUj1qLpRZOkXVjWlmKlMc" |
| _csrf/https-photo_rate_301671 | "AiufbAhzHEqk6dZ3LTaEgAp6BBhiRjxrPizSWB3nFrc" |
| _csrf/https-photo_rate_346567 | "nzmacTj-e1LHLey0riHt4PWX4iHDrJL0fmUa0Mm_1WI" |
| _csrf/https-photo_rate_358290 | "ZUD4tYq5Oj7y-MtcISt-xX-tACt1E-STBFNjTHV0IzM" |
| _csrf/https-photo_rate_37694 | "RSr59YTUuZ70hrGoIHJKgYHuM40Z1cvZ64B3W-EBA0E" |
| _csrf/https-photo_rate_397298 | "mv3SYblVlkC6WMusOjyu2twKa7r-fpFIZc1wguG6bh0" |
| _csrf/https-photo_rate_398404 | "FlW_Kr-sZktS0FZsdPDDNVirfTGe-FYoFpMgxoj2Er8" |
| _csrf/https-photo_rate_401757 | "kztE2AUSTUOJwyyXsHadtaTrMgOa6lCVRWHjclpYyug" |
| _csrf/https-photo_rate_403532 | "Wqdx37tbXTUrUrf1R5G_AfEnVzOB1kPmtaWfmyCCuEU" |
| _csrf/https-photo_rate_403684 | "Ou_1hMQPXyFRuSHa82ta65quYd-rAEWHCYbJ_b6ZkVg" |
| _csrf/https-photo_rate_406460 | "s9vgMr_PCyuMOtAht8dM1qVjaz7Zxj-39_FupkniF0Q" |
| _csrf/https-photo_rate_412681 | "SXZ8QQtUQQUkbRPEvix8OLkvDcWOIIA2eCantbxuyWE" |
| _csrf/https-photo_rate_445991 | "bwXR1Lgcn1J_0YsoFCv3VD15qRMufNAMSf6DuO8EZG0" |
| _csrf/https-photo_rate_45300 | "rg4nXbCf8DhN8qOw7ZSACN1hkSC_yhkJUPylb0x-56E" |
| _csrf/https-photo_rate_45454 | "RkEzF-jZPYmP4mVC1fiJ94c-Qkm9WwkpKoeLj64jHLM" |
| _csrf/https-photo_rate_45703 | "gQ-UKhZ6NalR_cBXDGtlVC3oOb8CG1-AfjVi7HiW1WA" |
| _csrf/https-photo_rate_49220 | "IG4p8_PVeBDHF0OMR7HKFsrIQOIwSWMOQ1b2sBEKr7E" |
| _csrf/https-photo_rate_54004 | "28ZIH__xdEaaFCOax6SZ6gSR0HFMVeTu8m9otflHf10" |
| _csrf/https-photo_rate_59095 | "lfeTIVWQAYJMAF340NP7erdOvHAZMTsUgvJVDVy38Ng" |
| _csrf/https-photo_rate_75502 | "Am2c9T-9V1URGtMap01dvEtyk1nN_MkLVNN2Ekm5wzc" |
| _csrf/https-photo_rate_81016 | "KWjHsindEf1KCWyoSqJrvf0RrJUOY4eFWk4V8uTwaik" |
| _csrf/https-photo_rate_83587 | "yWs-sfRH_zrq1Gocw62C3UKebtko2guOyY_YQRxFmgY" |
| _csrf/https-photo_rate_86135 | "1QqC7U8qVgh0KxdWVzb6P9bSOEPnqsGaH_89ON-nxNs" |
| _csrf/https-photo_rate_86658 | "hPX5yOWB2ZMqZgVWhUiXoqahCnPokjhFb9XsOarhynE" |
| _csrf/https-photo_rate_88199 | "RlXlisO_ZPDIZBPqhgH58vjXO1S20unEiEn-k1ax1mo" |
| _csrf/https-photo_rate_88465 | "5inhXG2CbM6oqG7B4jocGl8OB9pxtqUFAYQTRZnuUAA" |
| _csrf/https-photo_rate_96349 | "Uibh-FXeqxvTNk-ffsLMkmpZAUHmrYxU6-PgETOMeyg" |
Session Usage
0
Usages
Stateless check enabled
Session not used.
Flashes
Flashes
No flash messages were created.
Server Parameters
Server Parameters
Defined in .env
| Key | Value |
|---|---|
| APP_ENV | "dev" |
| APP_SECRET | "b366f6004fa23146bdc2bfa813cabf83cb5a190408e8716ac7f2b65deb15acc0" |
| CDN_BASE_URL | "https://www.photopost.cz" |
| CONVERT_PATH | "/usr/local/bin/convert" |
| DATABASE_URL | "mysql://photopostng:Mrsk4tr0n@localhost/photopostng?serverVersion=11.4.8-MariaDB&charset=utf8mb4&unix_socket=/var/run/mysql/mysql.sock" |
| DEFAULT_URI | "http://beta22.photopost.cz" |
| LOCK_DSN | "flock" |
| MAILER_DSN | "native://default" |
| MESSENGER_TRANSPORT_DSN | "doctrine://default?auto_setup=0" |
| PHOTO_BASE_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| RECAPTCHA_SECRET_KEY | "6LfLbaUsAAAAAMXxRuDnfQLL7Th557tb61gwYVDJ" |
| RECAPTCHA_SITE_KEY | "6LfLbaUsAAAAAFUvHYEXMKz3BU8Li_V2D-dklwPu" |
| SITE_URL | "https://www.photopost.cz" |
Defined as regular env variables
| Key | Value |
|---|---|
| APP_DEBUG | "1" |
| CONTENT_LENGTH | "" |
| CONTENT_TYPE | "" |
| DOCUMENT_ROOT | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| DOCUMENT_URI | "/index.php" |
| FCGI_ROLE | "RESPONDER" |
| GATEWAY_INTERFACE | "CGI/1.1" |
| HOME | "/home/ppng/" |
| HTTPS | "on" |
| HTTP_ACCEPT | "*/*" |
| HTTP_ACCEPT_ENCODING | "gzip, br, zstd, deflate" |
| HTTP_COOKIE | "PHPSESSID=b8760225340896864f0e5c77deee0192; main_deauth_profile_token=fd8c51" |
| HTTP_HOST | "beta22.photopost.cz" |
| HTTP_USER_AGENT | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| PHP_SELF | "/index.php" |
| QUERY_STRING | "" |
| REDIRECT_STATUS | "200" |
| REMOTE_ADDR | "216.73.216.221" |
| REMOTE_PORT | "64763" |
| REQUEST_METHOD | "GET" |
| REQUEST_SCHEME | "https" |
| REQUEST_TIME | 1778472149 |
| REQUEST_TIME_FLOAT | 1778472149.2214 |
| REQUEST_URI | "/autor/2153" |
| SCRIPT_FILENAME | "/home/ppng/photopost-symfony/public/index.php" |
| SCRIPT_NAME | "/index.php" |
| SERVER_ADDR | "81.0.206.36" |
| SERVER_NAME | "beta22.photopost.cz" |
| SERVER_PORT | "443" |
| SERVER_PROTOCOL | "HTTP/2.0" |
| SERVER_SOFTWARE | "nginx/1.28.0" |
| SYMFONY_DOTENV_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/.env" |
| SYMFONY_DOTENV_VARS | "APP_ENV,APP_SECRET,DEFAULT_URI,MAILER_DSN,MESSENGER_TRANSPORT_DSN,DATABASE_URL,PHOTO_BASE_PATH,CONVERT_PATH,CDN_BASE_URL,SITE_URL,RECAPTCHA_SITE_KEY,RECAPTCHA_SECRET_KEY,LOCK_DSN" |
| USER | "ppng" |