ProfileController :: index
Request
GET Parameters
None
POST Parameters
None
Uploaded Files
None
Request Attributes
| Key | Value |
|---|---|
| _controller | "App\Controller\User\ProfileController::index" |
| _firewall_context | "security.firewall.map.context.main" |
| _route | "user_profile" |
| _route_params | [ "id" => "9274" ] |
| _security_authenticators | [] |
| _security_firewall_run | "_security_main" |
| _security_skipped_authenticators | [ Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#388 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator {#343 …} } Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#390 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator {#391 …} } ] |
| _stopwatch_token | "f8ea25" |
| id | "9274" |
Request Headers
| Header | Value |
|---|---|
| accept | "*/*" |
| accept-encoding | "gzip, br, deflate" |
| cookie | "main_deauth_profile_token=3955ba; PHPSESSID=866555ae491a3cd7119ecdc6346200b3" |
| from | "gptbot(at)openai.com" |
| host | "beta22.photopost.cz" |
| referer | "https://beta22.photopost.cz/foto/97915.htm" |
| user-agent | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; GPTBot/1.3; +https://openai.com/gptbot)" |
| x-openai-host-hash | "781213193" |
| x-php-ob-level | "1" |
Request Content
Request content not available (it was retrieved as a resource).
Response
Response Headers
| Header | Value |
|---|---|
| cache-control | "no-cache, private" |
| content-security-policy | "default-src 'self'; script-src 'self' 'unsafe-inline' https://www.google.com https://www.gstatic.com; style-src 'self' 'unsafe-inline'; img-src 'self' data: https:; frame-src https://www.google.com; connect-src 'self'; font-src 'self'" |
| content-type | "text/html; charset=utf-8" |
| date | "Mon, 11 May 2026 23:01:59 GMT" |
| location | "/autor/9274/info" |
| permissions-policy | "camera=(), microphone=(), geolocation=()" |
| referrer-policy | "strict-origin-when-cross-origin" |
| strict-transport-security | "max-age=31536000; includeSubDomains" |
| x-content-type-options | "nosniff" |
| x-debug-token | "f1c040" |
| x-frame-options | "SAMEORIGIN" |
Cookies
Request Cookies
| Key | Value |
|---|---|
| PHPSESSID | "866555ae491a3cd7119ecdc6346200b3" |
| main_deauth_profile_token | "3955ba" |
Response Cookies
No response cookies
Session
Session Metadata
| Key | Value |
|---|---|
| Created | "Tue, 12 May 26 01:00:54 +0200" |
| Last used | "Tue, 12 May 26 01:01:59 +0200" |
| Lifetime | 0 |
Session Attributes
| Attribute | Value |
|---|---|
| _csrf/https-photo_rate_39069 | "JY99kfyt3JiXKupntsoNmglu--yJjr2vsxcZGLqMxkg" |
| _csrf/https-photo_rate_456766 | "YYXDlcrFfUj7oOrbcTB4SBy5QEj4k6FsPqzgYxnFKW4" |
| _csrf/https-photo_rate_456767 | "bBv1gykiqYcw1z_p-io6haGk-6aIF-Q293nQwYrd-aE" |
| _csrf/https-photo_rate_456770 | "D--69929l3DK9mDr8xu9SrudanAidVW3j-Fo4FfwjRo" |
| _csrf/https-photo_rate_456771 | "CuiRcG62vkDNeBecSDYsUXwy15NPtQR4B_L89JQ4A-g" |
| _csrf/https-photo_rate_456772 | "1Eykcoxt0vdJ1Qj5VydZ2AcbPPAvECQKbaTFf_qR0dQ" |
| _csrf/https-photo_rate_456773 | "5-WM1RKMii-2HZsP7RhMElj-uhQWycZwH0-jj3zoUNk" |
| _csrf/https-photo_rate_456774 | "C4ee7Y66g17Wna7CmwCKWBvI2A1GQfN2zBJulQDoXKs" |
| _csrf/https-photo_rate_456775 | "4dNb7jiyelMNsbyG2o4e1FqlwRGP6R0QY-gWoF14Fmo" |
| _csrf/https-photo_rate_456776 | "ZyuPNTDxVNPcWElG7ZsJRd8rjAgjoRfsyczd64i4B9M" |
| _csrf/https-photo_rate_456996 | "nnOpUfqt1rA-6SkFu8VLfUSj1zunapZrWEL9Y9zVBxg" |
| _csrf/https-photo_rate_456998 | "zgJXexJiCp7OGHqN2yHH9I9Pd7lPxuZlZ1qmcCE5Xgw" |
| _csrf/https-photo_rate_456999 | "-3PF3Mn39HC3bQwX8v1KA21X0cPaxv4gffQmMUng-Qo" |
| _csrf/https-photo_rate_457002 | "XjE4pf9dOPJEkqRBVYrC4Bu6OIurwIjWaBQ_h3wAN2o" |
| _csrf/https-photo_rate_457003 | "TP7P5tWzgbApdIAwSX9EHZtIgKiHeTcVaHME3wFPuVM" |
| _csrf/https-photo_rate_457004 | "i9f8WQOAAtM_eU_7yjPXM7jkUkvfFHVM7rDip_TfZ00" |
| _csrf/https-photo_rate_457005 | "VjgJzVti-mUu44tuV8DDyDfZZmmVK07SdZpi4aQBPm4" |
| _csrf/https-photo_rate_457007 | "JLT8MJjUPpF0aaie_mmQvC8EDm0LAwY9ZHMifMr6woE" |
| _csrf/https-photo_rate_457008 | "_u5yvYx4FcqSDsJPCpUSp2UUnP4oetp40vmComsmdAQ" |
Session Usage
0
Usages
Stateless check enabled
Session not used.
Flashes
Flashes
No flash messages were created.
Server Parameters
Server Parameters
Defined in .env
| Key | Value |
|---|---|
| APP_ENV | "dev" |
| APP_SECRET | "b366f6004fa23146bdc2bfa813cabf83cb5a190408e8716ac7f2b65deb15acc0" |
| CDN_BASE_URL | "https://www.photopost.cz" |
| CONVERT_PATH | "/usr/local/bin/convert" |
| DATABASE_URL | "mysql://photopostng:Mrsk4tr0n@localhost/photopostng?serverVersion=11.4.8-MariaDB&charset=utf8mb4&unix_socket=/var/run/mysql/mysql.sock" |
| DEFAULT_URI | "http://beta22.photopost.cz" |
| LOCK_DSN | "flock" |
| MAILER_DSN | "native://default" |
| MESSENGER_TRANSPORT_DSN | "doctrine://default?auto_setup=0" |
| PHOTO_BASE_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| RECAPTCHA_SECRET_KEY | "6LfLbaUsAAAAAMXxRuDnfQLL7Th557tb61gwYVDJ" |
| RECAPTCHA_SITE_KEY | "6LfLbaUsAAAAAFUvHYEXMKz3BU8Li_V2D-dklwPu" |
| SITE_URL | "https://www.photopost.cz" |
Defined as regular env variables
| Key | Value |
|---|---|
| APP_DEBUG | "1" |
| CONTENT_LENGTH | "" |
| CONTENT_TYPE | "" |
| DOCUMENT_ROOT | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| DOCUMENT_URI | "/index.php" |
| FCGI_ROLE | "RESPONDER" |
| GATEWAY_INTERFACE | "CGI/1.1" |
| HOME | "/home/ppng/" |
| HTTPS | "on" |
| HTTP_ACCEPT | "*/*" |
| HTTP_ACCEPT_ENCODING | "gzip, br, deflate" |
| HTTP_COOKIE | "main_deauth_profile_token=3955ba; PHPSESSID=866555ae491a3cd7119ecdc6346200b3" |
| HTTP_FROM | "gptbot(at)openai.com" |
| HTTP_HOST | "beta22.photopost.cz" |
| HTTP_REFERER | "https://beta22.photopost.cz/foto/97915.htm" |
| HTTP_USER_AGENT | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; GPTBot/1.3; +https://openai.com/gptbot)" |
| HTTP_X_OPENAI_HOST_HASH | "781213193" |
| PHP_SELF | "/index.php" |
| QUERY_STRING | "" |
| REDIRECT_STATUS | "200" |
| REMOTE_ADDR | "74.7.241.26" |
| REMOTE_PORT | "57482" |
| REQUEST_METHOD | "GET" |
| REQUEST_SCHEME | "https" |
| REQUEST_TIME | 1778540519 |
| REQUEST_TIME_FLOAT | 1778540519.4928 |
| REQUEST_URI | "/autor/9274" |
| SCRIPT_FILENAME | "/home/ppng/photopost-symfony/public/index.php" |
| SCRIPT_NAME | "/index.php" |
| SERVER_ADDR | "81.0.206.36" |
| SERVER_NAME | "beta22.photopost.cz" |
| SERVER_PORT | "443" |
| SERVER_PROTOCOL | "HTTP/2.0" |
| SERVER_SOFTWARE | "nginx/1.28.0" |
| SYMFONY_DOTENV_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/.env" |
| SYMFONY_DOTENV_VARS | "APP_ENV,APP_SECRET,DEFAULT_URI,MAILER_DSN,MESSENGER_TRANSPORT_DSN,DATABASE_URL,PHOTO_BASE_PATH,CONVERT_PATH,CDN_BASE_URL,SITE_URL,RECAPTCHA_SITE_KEY,RECAPTCHA_SECRET_KEY,LOCK_DSN" |
| USER | "ppng" |