ProfileController :: index
Request
GET Parameters
None
POST Parameters
None
Uploaded Files
None
Request Attributes
| Key | Value |
|---|---|
| _controller | "App\Controller\User\ProfileController::index" |
| _firewall_context | "security.firewall.map.context.main" |
| _route | "user_profile" |
| _route_params | [ "id" => "7249" ] |
| _security_authenticators | [] |
| _security_firewall_run | "_security_main" |
| _security_skipped_authenticators | [ Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#388 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator {#343 …} } Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#390 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator {#391 …} } ] |
| _stopwatch_token | "e80646" |
| id | "7249" |
Request Headers
| Header | Value |
|---|---|
| accept | "*/*" |
| accept-encoding | "gzip, br, zstd, deflate" |
| cookie | "main_deauth_profile_token=9ad322; PHPSESSID=83c687f147c81b2d2b47c454beaabafb" |
| host | "beta22.photopost.cz" |
| user-agent | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| x-php-ob-level | "1" |
Request Content
Request content not available (it was retrieved as a resource).
Response
Response Headers
| Header | Value |
|---|---|
| cache-control | "no-cache, private" |
| content-security-policy | "default-src 'self'; script-src 'self' 'unsafe-inline' https://www.google.com https://www.gstatic.com; style-src 'self' 'unsafe-inline'; img-src 'self' data: https:; frame-src https://www.google.com; connect-src 'self'; font-src 'self'" |
| content-type | "text/html; charset=utf-8" |
| date | "Tue, 12 May 2026 22:13:28 GMT" |
| location | "/autor/7249/info" |
| permissions-policy | "camera=(), microphone=(), geolocation=()" |
| referrer-policy | "strict-origin-when-cross-origin" |
| strict-transport-security | "max-age=31536000; includeSubDomains" |
| x-content-type-options | "nosniff" |
| x-debug-token | "f27684" |
| x-frame-options | "SAMEORIGIN" |
Cookies
Request Cookies
| Key | Value |
|---|---|
| PHPSESSID | "83c687f147c81b2d2b47c454beaabafb" |
| main_deauth_profile_token | "9ad322" |
Response Cookies
No response cookies
Session
Session Metadata
| Key | Value |
|---|---|
| Created | "Wed, 13 May 26 00:13:25 +0200" |
| Last used | "Wed, 13 May 26 00:13:27 +0200" |
| Lifetime | 0 |
Session Attributes
| Attribute | Value |
|---|---|
| _csrf/https-photo_rate_106609 | "bOJ_cpqCktl3OTx0E5ZOoNYMJo50QOn5xs54_-sdQz0" |
| _csrf/https-photo_rate_138559 | "9EQAHKqYjTFnKRqKzuxPEonfYYkRqvnJnXLNE-VLBTM" |
| _csrf/https-photo_rate_222090 | "a1KtCZGI1byN_3HYA4AS53ou3Yi5Bflv4h7HI30EvdE" |
| _csrf/https-photo_rate_248326 | "mPKIotFmR_u8ImBa21FvRkwSB7h2A4JCRxyPICrtodE" |
| _csrf/https-photo_rate_261850 | "eo2fiMDQvMoS_1EuUkXIqUVAaQk_ITjxB0yqEhXbGdI" |
| _csrf/https-photo_rate_278574 | "wkrjn92Mc-CUXej7uyrp7yHZoTnFySuYi8TOfUPOT0A" |
| _csrf/https-photo_rate_325768 | "xqBYvCJx4vObRyvN_tafOAt3fC8d4m0Iof4Iah0BOmw" |
| _csrf/https-photo_rate_328105 | "56FurJSTXgAhTipq7U8-xEg2P-bbrv-BQ2wUO1Uz9TM" |
| _csrf/https-photo_rate_437444 | "bpvsMq0e7bm1xpiMnYOsxh6CT0D4ms4JEl_LLu-dFDk" |
| _csrf/https-photo_rate_447517 | "LzE-g8O8TXJD2yD-VVMXwpKkl86mIpcGHHAuz4efGJk" |
| _csrf/https-photo_rate_448224 | "5ZW1MVvIFMI37Awj8q_dhDhDPlwrdaAyI-esVinOPDQ" |
| _csrf/https-photo_rate_454758 | "SVLjK6-8w4e8TV7XR7V3i4uI0vse0xdM24T61v8Xi30" |
| _csrf/https-photo_rate_455057 | "7xLO-F_f1qv93jlgSg2SUFo_Geqj0aycXWI5p_Gf8RE" |
| _csrf/https-photo_rate_455432 | "Nb5XY8zFgDjK0sCcA2sotQDQjQ-AZ8X6HyWsURszVzU" |
| _csrf/https-photo_rate_462750 | "mmtW2BKmdbqJnMJ0eBC9_5tXP4-jlXJQzZfvd7dB8aw" |
| _csrf/https-photo_rate_463426 | "Tm83pInUrmfVZ6Om66KkJ4cRRKuealm4twOKzP-xiHw" |
| _csrf/https-photo_rate_465289 | "gQXlhjyMmlnwOMxbU9ooY0pAlfctr8HuVhpTQv2NJ6c" |
| _csrf/https-photo_rate_469803 | "ubBEHr6PX4YcaCU4FfCD55UkaXh0H4UBrLZfQbQi8ko" |
Session Usage
0
Usages
Stateless check enabled
Session not used.
Flashes
Flashes
No flash messages were created.
Server Parameters
Server Parameters
Defined in .env
| Key | Value |
|---|---|
| APP_ENV | "dev" |
| APP_SECRET | "b366f6004fa23146bdc2bfa813cabf83cb5a190408e8716ac7f2b65deb15acc0" |
| CDN_BASE_URL | "https://www.photopost.cz" |
| CONVERT_PATH | "/usr/local/bin/convert" |
| DATABASE_URL | "mysql://photopostng:Mrsk4tr0n@localhost/photopostng?serverVersion=11.4.8-MariaDB&charset=utf8mb4&unix_socket=/var/run/mysql/mysql.sock" |
| DEFAULT_URI | "http://beta22.photopost.cz" |
| LOCK_DSN | "flock" |
| MAILER_DSN | "native://default" |
| MESSENGER_TRANSPORT_DSN | "doctrine://default?auto_setup=0" |
| PHOTO_BASE_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| RECAPTCHA_SECRET_KEY | "6LfLbaUsAAAAAMXxRuDnfQLL7Th557tb61gwYVDJ" |
| RECAPTCHA_SITE_KEY | "6LfLbaUsAAAAAFUvHYEXMKz3BU8Li_V2D-dklwPu" |
| SITE_URL | "https://www.photopost.cz" |
Defined as regular env variables
| Key | Value |
|---|---|
| APP_DEBUG | "1" |
| CONTENT_LENGTH | "" |
| CONTENT_TYPE | "" |
| DOCUMENT_ROOT | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| DOCUMENT_URI | "/index.php" |
| FCGI_ROLE | "RESPONDER" |
| GATEWAY_INTERFACE | "CGI/1.1" |
| HOME | "/home/ppng/" |
| HTTPS | "on" |
| HTTP_ACCEPT | "*/*" |
| HTTP_ACCEPT_ENCODING | "gzip, br, zstd, deflate" |
| HTTP_COOKIE | "main_deauth_profile_token=9ad322; PHPSESSID=83c687f147c81b2d2b47c454beaabafb" |
| HTTP_HOST | "beta22.photopost.cz" |
| HTTP_USER_AGENT | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| PHP_SELF | "/index.php" |
| QUERY_STRING | "" |
| REDIRECT_STATUS | "200" |
| REMOTE_ADDR | "216.73.216.75" |
| REMOTE_PORT | "32867" |
| REQUEST_METHOD | "GET" |
| REQUEST_SCHEME | "https" |
| REQUEST_TIME | 1778624008 |
| REQUEST_TIME_FLOAT | 1778624008.0772 |
| REQUEST_URI | "/autor/7249" |
| SCRIPT_FILENAME | "/home/ppng/photopost-symfony/public/index.php" |
| SCRIPT_NAME | "/index.php" |
| SERVER_ADDR | "81.0.206.36" |
| SERVER_NAME | "beta22.photopost.cz" |
| SERVER_PORT | "443" |
| SERVER_PROTOCOL | "HTTP/2.0" |
| SERVER_SOFTWARE | "nginx/1.28.0" |
| SYMFONY_DOTENV_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/.env" |
| SYMFONY_DOTENV_VARS | "APP_ENV,APP_SECRET,DEFAULT_URI,MAILER_DSN,MESSENGER_TRANSPORT_DSN,DATABASE_URL,PHOTO_BASE_PATH,CONVERT_PATH,CDN_BASE_URL,SITE_URL,RECAPTCHA_SITE_KEY,RECAPTCHA_SECRET_KEY,LOCK_DSN" |
| USER | "ppng" |