ProfileController :: index
Request
GET Parameters
None
POST Parameters
None
Uploaded Files
None
Request Attributes
| Key | Value |
|---|---|
| _controller | "App\Controller\User\ProfileController::index" |
| _firewall_context | "security.firewall.map.context.main" |
| _route | "user_profile" |
| _route_params | [ "id" => "14009" ] |
| _security_authenticators | [] |
| _security_firewall_run | "_security_main" |
| _security_skipped_authenticators | [ Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#388 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator {#343 …} } Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#390 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator {#391 …} } ] |
| _stopwatch_token | "f6fb21" |
| id | "14009" |
Request Headers
| Header | Value |
|---|---|
| accept | "*/*" |
| accept-encoding | "gzip, br, zstd, deflate" |
| cookie | "PHPSESSID=c8e006de27459d0ae8964f76a042671e; main_deauth_profile_token=74aaa2" |
| host | "beta22.photopost.cz" |
| user-agent | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| x-php-ob-level | "1" |
Request Content
Request content not available (it was retrieved as a resource).
Response
Response Headers
| Header | Value |
|---|---|
| cache-control | "no-cache, private" |
| content-security-policy | "default-src 'self'; script-src 'self' 'unsafe-inline' https://www.google.com https://www.gstatic.com; style-src 'self' 'unsafe-inline'; img-src 'self' data: https:; frame-src https://www.google.com; connect-src 'self'; font-src 'self'" |
| content-type | "text/html; charset=utf-8" |
| date | "Tue, 12 May 2026 15:07:25 GMT" |
| location | "/autor/14009/info" |
| permissions-policy | "camera=(), microphone=(), geolocation=()" |
| referrer-policy | "strict-origin-when-cross-origin" |
| strict-transport-security | "max-age=31536000; includeSubDomains" |
| x-content-type-options | "nosniff" |
| x-debug-token | "f4d06b" |
| x-frame-options | "SAMEORIGIN" |
Cookies
Request Cookies
| Key | Value |
|---|---|
| PHPSESSID | "c8e006de27459d0ae8964f76a042671e" |
| main_deauth_profile_token | "74aaa2" |
Response Cookies
No response cookies
Session
Session Metadata
| Key | Value |
|---|---|
| Created | "Tue, 12 May 26 17:07:15 +0200" |
| Last used | "Tue, 12 May 26 17:07:25 +0200" |
| Lifetime | 0 |
Session Attributes
| Attribute | Value |
|---|---|
| _csrf/https-photo_rate_107853 | "EeczVA5YT_fOrngQdiXZ5tHUrf5MpfTD3SCGzjL7c-0" |
| _csrf/https-photo_rate_116423 | "NDIoU6E9Pt9iSl0YSS17kncSs_HP2CErcT0JHdFrKNA" |
| _csrf/https-photo_rate_121762 | "Pyk3nQS03O1sv7fpBRh3xjs1s1XyOvEdZIF73AdEX5k" |
| _csrf/https-photo_rate_129066 | "pHCdj8eIP1o6qlXAxzCg4um1QA1nWoTAoDHHMjTACR8" |
| _csrf/https-photo_rate_147720 | "pXGTPNJGXiP80N2lAaYPZmV8P4m824T0_OHFJymPreU" |
| _csrf/https-photo_rate_148777 | "A92sRso5oekUfCRiUVbXCZzVIqMs3gGOa68ZI8on8V8" |
| _csrf/https-photo_rate_169578 | "eqGPXKJbHex2nYerAvlJujUMRzycJhUdW6POGGrQKAA" |
| _csrf/https-photo_rate_171527 | "oZXSPRgItWVQ_1kf200PSNixIpjIvMNAE8poHxCXngY" |
| _csrf/https-photo_rate_182561 | "SJet7oYE9T2oS4qXfMUAakgLBfFsihIMk_l1s-VNV1o" |
| _csrf/https-photo_rate_185711 | "g8o8wc-vuLhnRGBlaamOr8e9q9WM31x-k9Vzbei7fYg" |
| _csrf/https-photo_rate_191557 | "W4NaNZjO1eVr4KDJZ_TwrVJ8mG6ean6yDDcmzGSxtyM" |
| _csrf/https-photo_rate_206881 | "6fMJnaBN90j-19OLgkRpdss8-cR-6JxKYnNoc-4TUd4" |
| _csrf/https-photo_rate_232021 | "U_rvNRSi9yIFHR0LhYz2cTMYKpwpxCKubtzuONrLH9Q" |
| _csrf/https-photo_rate_233651 | "SVTQCPcAnW9Ew22y3NiqL4G_At8yq-0uPG1Qy8__vv4" |
| _csrf/https-photo_rate_235283 | "zHdc0u3fKnFnMZFYNGdF_vke3yT6EO0JY6bcskcZRj8" |
| _csrf/https-photo_rate_251527 | "OnNA7mRs7tL2b3CVsn8lyh1xOcHW0uP0pS3fRAs6Zu4" |
| _csrf/https-photo_rate_253688 | "EnEjYbdA8p2plpY6UOnXJJ0jYAOPvAx5rLWozZ9WL2E" |
| _csrf/https-photo_rate_257853 | "myJNJM6bXrd8qBTOffCGLe9SbH28W_Y4utZq9wkQTko" |
| _csrf/https-photo_rate_266336 | "g_aWqMGXUB-c5auKGqyDnVhXOR5n6GT23bQBc331tOo" |
| _csrf/https-photo_rate_266794 | "uPoFaIeC8DMzmKwYRssRJFcmZ15tCkRVT8XerBKmQ3g" |
| _csrf/https-photo_rate_281426 | "YN5s8417zPfLBNYTK79sfDBGy7lQ_-X30Z358q7FWCE" |
| _csrf/https-photo_rate_289638 | "Zpe7MLFpEQ0MKgg8hb2lPMt4_nrRoAp_G0aVSObhFx4" |
| _csrf/https-photo_rate_298179 | "sSZTbh5IN81GXym0YDJJkZPW8eZGrj5BcOcE32WxTgU" |
| _csrf/https-photo_rate_307037 | "A1EYL68wW6sHsNFAiiFCl4iPO04z7SnWIfTEbCl6vrk" |
| _csrf/https-photo_rate_311811 | "oFTU-zLFwOqoTrzY8-_LDfoCH22u1gAt4Mxn7WgIMCU" |
| _csrf/https-photo_rate_314021 | "fXS8W_AkUwSTVPwgm0ZrgFw3Ntsyr1-Y0oe2UiJms6M" |
| _csrf/https-photo_rate_314038 | "MTQ79R1141v8j_bNzquShjnGUlhTBye_7he9MfE-8S8" |
| _csrf/https-photo_rate_315389 | "LtdgTjDpP-yRa4RhSsG8afHTw_ToVLTIpOyvsWaDRDA" |
| _csrf/https-photo_rate_317788 | "tsH-cG3J31RpxwXnXVGr2ukclEwzL5djANoaVc5t6fs" |
| _csrf/https-photo_rate_318651 | "FxOtLVQLVywJuCGGuUA2GqLIfhgCc6rz18ohdg9LWk4" |
| _csrf/https-photo_rate_344411 | "ZUTnoTErSxizI35QWL4mqvq4rMRk8wNVvJKRIMBJ9lI" |
| _csrf/https-photo_rate_346112 | "FCV0-FnJ4WMXfHa-vb0ZeTgCauP6UF5cbEb5rX382js" |
| _csrf/https-photo_rate_346888 | "NSXsjH8UVuyD5r5OWfVE-fW5pvEKR9u7lMK4TlXoPB0" |
| _csrf/https-photo_rate_349578 | "6h63ScTjsht58GAwRwv63YYBsuV-u7sz7Xa1UxJnL3A" |
| _csrf/https-photo_rate_350941 | "vcebovI7Uov1qnVm_JPP5OKMYalEQTfOzucorh8DyMo" |
| _csrf/https-photo_rate_350998 | "qvEFaviBxJ2pA7WC3XdEDAFfIhYTaMRyMM30zgtt4UI" |
| _csrf/https-photo_rate_364860 | "8fCIYxuAH0YumdQIz4w07nw1C5gM6BBAqm4EAHg1Tdg" |
| _csrf/https-photo_rate_376211 | "j0K17p2Db5DR6hnLtwgFnimvKA8b2zCjN0zS1SAG_zM" |
| _csrf/https-photo_rate_415961 | "mzAZl3hNSqChyjj2y_Qc_SbJUjKiklzUTNI1uDLqpTA" |
| _csrf/https-photo_rate_419566 | "aq1ZCuYzW1_Ke3e6-VGySu--5TVZofRdl3mgJZ4lyKQ" |
| _csrf/https-photo_rate_421719 | "rU0qnRvRTJ2zpCbvuaJ9KsJ-0I9BDM5MW96yYrlZykg" |
| _csrf/https-photo_rate_443981 | "jXgKMC1xurF4dGqUozwmHYbSxSnG0uJuYKCD9I-ytX0" |
| _csrf/https-photo_rate_455621 | "im_aM7w-88tYJbZEbDROHGUoeBcs9EAyfn3Wrs9UdnI" |
| _csrf/https-photo_rate_472081 | "5jqut37YcZpMeKQkX-0yrwGZJE9TNvCtEVKujbUdCh0" |
| _csrf/https-photo_rate_52721 | "bixVIlZFh8k3fC6Z-HNsDzBihZ5LM-fyiEsXWW8qON0" |
| _csrf/https-photo_rate_92454 | "I8SLrYwu1pa0SLyaK7vmjXkxBO48ldfJ5hhERgMRVvk" |
Session Usage
0
Usages
Stateless check enabled
Session not used.
Flashes
Flashes
No flash messages were created.
Server Parameters
Server Parameters
Defined in .env
| Key | Value |
|---|---|
| APP_ENV | "dev" |
| APP_SECRET | "b366f6004fa23146bdc2bfa813cabf83cb5a190408e8716ac7f2b65deb15acc0" |
| CDN_BASE_URL | "https://www.photopost.cz" |
| CONVERT_PATH | "/usr/local/bin/convert" |
| DATABASE_URL | "mysql://photopostng:Mrsk4tr0n@localhost/photopostng?serverVersion=11.4.8-MariaDB&charset=utf8mb4&unix_socket=/var/run/mysql/mysql.sock" |
| DEFAULT_URI | "http://beta22.photopost.cz" |
| LOCK_DSN | "flock" |
| MAILER_DSN | "native://default" |
| MESSENGER_TRANSPORT_DSN | "doctrine://default?auto_setup=0" |
| PHOTO_BASE_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| RECAPTCHA_SECRET_KEY | "6LfLbaUsAAAAAMXxRuDnfQLL7Th557tb61gwYVDJ" |
| RECAPTCHA_SITE_KEY | "6LfLbaUsAAAAAFUvHYEXMKz3BU8Li_V2D-dklwPu" |
| SITE_URL | "https://www.photopost.cz" |
Defined as regular env variables
| Key | Value |
|---|---|
| APP_DEBUG | "1" |
| CONTENT_LENGTH | "" |
| CONTENT_TYPE | "" |
| DOCUMENT_ROOT | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| DOCUMENT_URI | "/index.php" |
| FCGI_ROLE | "RESPONDER" |
| GATEWAY_INTERFACE | "CGI/1.1" |
| HOME | "/home/ppng/" |
| HTTPS | "on" |
| HTTP_ACCEPT | "*/*" |
| HTTP_ACCEPT_ENCODING | "gzip, br, zstd, deflate" |
| HTTP_COOKIE | "PHPSESSID=c8e006de27459d0ae8964f76a042671e; main_deauth_profile_token=74aaa2" |
| HTTP_HOST | "beta22.photopost.cz" |
| HTTP_USER_AGENT | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| PHP_SELF | "/index.php" |
| QUERY_STRING | "" |
| REDIRECT_STATUS | "200" |
| REMOTE_ADDR | "216.73.216.221" |
| REMOTE_PORT | "53496" |
| REQUEST_METHOD | "GET" |
| REQUEST_SCHEME | "https" |
| REQUEST_TIME | 1778598445 |
| REQUEST_TIME_FLOAT | 1778598445.8347 |
| REQUEST_URI | "/autor/14009" |
| SCRIPT_FILENAME | "/home/ppng/photopost-symfony/public/index.php" |
| SCRIPT_NAME | "/index.php" |
| SERVER_ADDR | "81.0.206.36" |
| SERVER_NAME | "beta22.photopost.cz" |
| SERVER_PORT | "443" |
| SERVER_PROTOCOL | "HTTP/2.0" |
| SERVER_SOFTWARE | "nginx/1.28.0" |
| SYMFONY_DOTENV_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/.env" |
| SYMFONY_DOTENV_VARS | "APP_ENV,APP_SECRET,DEFAULT_URI,MAILER_DSN,MESSENGER_TRANSPORT_DSN,DATABASE_URL,PHOTO_BASE_PATH,CONVERT_PATH,CDN_BASE_URL,SITE_URL,RECAPTCHA_SITE_KEY,RECAPTCHA_SECRET_KEY,LOCK_DSN" |
| USER | "ppng" |