ProfileController :: index
Request
GET Parameters
None
POST Parameters
None
Uploaded Files
None
Request Attributes
| Key | Value |
|---|---|
| _controller | "App\Controller\User\ProfileController::index" |
| _firewall_context | "security.firewall.map.context.main" |
| _route | "user_profile" |
| _route_params | [ "id" => "8735" ] |
| _security_authenticators | [] |
| _security_firewall_run | "_security_main" |
| _security_skipped_authenticators | [ Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#388 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator {#343 …} } Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#390 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator {#391 …} } ] |
| _stopwatch_token | "fc078d" |
| id | "8735" |
Request Headers
| Header | Value |
|---|---|
| accept | "*/*" |
| accept-encoding | "gzip, br, zstd, deflate" |
| cookie | "PHPSESSID=855314f51a53e9ab4fac7d9731595512; main_deauth_profile_token=68ded7" |
| host | "beta22.photopost.cz" |
| user-agent | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| x-php-ob-level | "1" |
Request Content
Request content not available (it was retrieved as a resource).
Response
Response Headers
| Header | Value |
|---|---|
| cache-control | "no-cache, private" |
| content-security-policy | "default-src 'self'; script-src 'self' 'unsafe-inline' https://www.google.com https://www.gstatic.com; style-src 'self' 'unsafe-inline'; img-src 'self' data: https:; frame-src https://www.google.com; connect-src 'self'; font-src 'self'" |
| content-type | "text/html; charset=utf-8" |
| date | "Mon, 11 May 2026 00:26:24 GMT" |
| location | "/autor/8735/info" |
| permissions-policy | "camera=(), microphone=(), geolocation=()" |
| referrer-policy | "strict-origin-when-cross-origin" |
| strict-transport-security | "max-age=31536000; includeSubDomains" |
| x-content-type-options | "nosniff" |
| x-debug-token | "f4e12c" |
| x-frame-options | "SAMEORIGIN" |
Cookies
Request Cookies
| Key | Value |
|---|---|
| PHPSESSID | "855314f51a53e9ab4fac7d9731595512" |
| main_deauth_profile_token | "68ded7" |
Response Cookies
No response cookies
Session
Session Metadata
| Key | Value |
|---|---|
| Created | "Mon, 11 May 26 02:25:57 +0200" |
| Last used | "Mon, 11 May 26 02:26:23 +0200" |
| Lifetime | 0 |
Session Attributes
| Attribute | Value |
|---|---|
| _csrf/https-photo_rate_120764 | "L1lqx0OgSmAr8zhWMB8cEKvZXpe9Ak5NB-GoRjH60QQ" |
| _csrf/https-photo_rate_121000 | "SLMKe_kiL6ncWQ8jgCnK3oJpk0wxPD6T_a-X915RK3A" |
| _csrf/https-photo_rate_127583 | "9saSTtJQrnYcVpzhwhyDcZ-R9u2ILGft6h6J6WI3lMo" |
| _csrf/https-photo_rate_137916 | "GbBZ7rEzj-5MFksIhlqV3LBb69FbzrwwNm5nbCdkIFc" |
| _csrf/https-photo_rate_146424 | "YTx8EImNBzgUtrUdkaFSe1wClPzU6q31h4-7sF56Xr0" |
| _csrf/https-photo_rate_160541 | "GBWsbek5owA2G8lg9o4kuNHx5WDXXGN_CXQ_gcQ6r5U" |
| _csrf/https-photo_rate_169560 | "YXeVY8-acDfHpmiLArsEzX0lpXIXVo9jCUgqWuvnpkc" |
| _csrf/https-photo_rate_174593 | "H8ky-uxQGUTlg3R2kqgK_5F5lPL0CN3BF6y_eOrjgyg" |
| _csrf/https-photo_rate_184747 | "748pBN8L4T7-FcSCt4r6foFZACx6m53WiGUlK_G7oG8" |
| _csrf/https-photo_rate_203502 | "fAhImxi5go0xgvOPdBjMulbAyniqg-VvRrMm8k0qkNU" |
| _csrf/https-photo_rate_210064 | "KoCXE6lv0mwbPwDYMS0KzeRt9RGi-w7ePo7PMWTdNeg" |
| _csrf/https-photo_rate_221180 | "5HM-c-2Yq0RZwBF8Kic5W8QSTyH3hBUzdmX0R2AcleY" |
| _csrf/https-photo_rate_222030 | "RlyhP4o9EvMMQFLVryWZozp7WnUAeDBwjKLzVczUUbY" |
| _csrf/https-photo_rate_223378 | "NfpNQ1KqBMCnVTza88iR8IY7lJWzQ2qLhUXdIn_BTmU" |
| _csrf/https-photo_rate_238266 | "fv6QaGDEa928MWTNTIw-zVGM4TOCtyR8imgXeYMh5EQ" |
| _csrf/https-photo_rate_277955 | "Tm0hYFA6i1WZNizZRW1P_V91gQzgwHbAAd6GwmKzsfA" |
| _csrf/https-photo_rate_285513 | "8lOf3joI6w5qU_KEyjzEFrBOi3dNa1kUMPbrz_rPI2g" |
| _csrf/https-photo_rate_298571 | "LSBjxXSkBOjoPP0MTbGte7KHu7ub2pywu0jA6yoq89s" |
| _csrf/https-photo_rate_308885 | "7ZV2TxBwpSjhmvk61-9LjZmbhgxMfqzPuDU4XlvS34s" |
| _csrf/https-photo_rate_311333 | "UdGqUqDiQPA5Gu-lvMT60o0459N07ovSe24tq3DqUi0" |
| _csrf/https-photo_rate_315860 | "-GOUYDwamVXsnJb9xKPn761cbEXrfdQU7X0Q4d4NIps" |
| _csrf/https-photo_rate_324611 | "Q2TX2dtPX-SivVl1j-qo_v-qAZNnPUW81Z4rI5TrYH4" |
| _csrf/https-photo_rate_325209 | "s-sMC1ni7MozCztvEIpv_xkAmufEH8UAVGuBRh4_0E0" |
| _csrf/https-photo_rate_345529 | "spLbwlLqB8400MYrnMyq_z4qhf1g5P0CvN-MkqpSRPU" |
| _csrf/https-photo_rate_346069 | "GF3BfdBSR_KkEy5ArFd8yZdSf3YviIagnp2oTtsK33M" |
| _csrf/https-photo_rate_350671 | "ebuYQClNiNe-qDIt2Cj3RxLB22Z2K99LwpysmJYnryM" |
| _csrf/https-photo_rate_351268 | "M9m7ACwKkCqWgzrNPbNUUHUR3mpbKC1uMJtcyqu1Bto" |
| _csrf/https-photo_rate_351616 | "Zhm5ctlLlR79-6TF9_RnwO9e8XdPrwtkYPyNgKrKNco" |
| _csrf/https-photo_rate_361001 | "sGgy6TGDsS0_uSEk4v2R0Y9O8PcQoDfo1sAL3THES6o" |
| _csrf/https-photo_rate_365584 | "_mW4TRYa0MMUUUzDq8YAIcSoLfD3guPzU1ZbJFKyVxg" |
| _csrf/https-photo_rate_375544 | "NdkHmc_etLKOxb5RS5Semtt-m2g0dj8jw4IFDnnVU5k" |
| _csrf/https-photo_rate_376716 | "7GKpSXfXO54iimoP1rgxTGkcyVdNmPyus17KwnrPplI" |
| _csrf/https-photo_rate_384195 | "funqEIxjYD7tnrQJ7q-ntU4YWp2HDqkdzlg0409PMns" |
| _csrf/https-photo_rate_413713 | "pjtl0xxBghC3DmOZYoDSgh3bOZiZkOYOSWkKit5uvhM" |
| _csrf/https-photo_rate_419140 | "WZXLRzbyqUmP4KqoDpnwM_uoblU4dWnbKx-sjM8jKyE" |
| _csrf/https-photo_rate_427169 | "O8pqGDF7fa7lOo5cGeicXxnpbvyaQeutrX5OCBSqpDo" |
| _csrf/https-photo_rate_431644 | "App2QAMGQIb54oQhDy-xcziSTRv3SExuwaI_RpmP6LU" |
| _csrf/https-photo_rate_458623 | "tfqq90mArnvW2c2NN9ahEjbuoUZJQvdmjqKvdo-saXY" |
| _csrf/https-photo_rate_477314 | "L2t4eeXJzWm30FKMrNoMmJwj7kaEHMfKBmJjGECJHQI" |
| _csrf/https-photo_rate_54278 | "p3SJ7q3peidj1GorssNAfaugVTq2lAy78wlRKltyOsg" |
| _csrf/https-photo_rate_97319 | "Izc107yF6CxWNSgNdcaYJjgiCcmvcq7amh9oDXEfTnw" |
Session Usage
0
Usages
Stateless check enabled
Session not used.
Flashes
Flashes
No flash messages were created.
Server Parameters
Server Parameters
Defined in .env
| Key | Value |
|---|---|
| APP_ENV | "dev" |
| APP_SECRET | "b366f6004fa23146bdc2bfa813cabf83cb5a190408e8716ac7f2b65deb15acc0" |
| CDN_BASE_URL | "https://www.photopost.cz" |
| CONVERT_PATH | "/usr/local/bin/convert" |
| DATABASE_URL | "mysql://photopostng:Mrsk4tr0n@localhost/photopostng?serverVersion=11.4.8-MariaDB&charset=utf8mb4&unix_socket=/var/run/mysql/mysql.sock" |
| DEFAULT_URI | "http://beta22.photopost.cz" |
| LOCK_DSN | "flock" |
| MAILER_DSN | "native://default" |
| MESSENGER_TRANSPORT_DSN | "doctrine://default?auto_setup=0" |
| PHOTO_BASE_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| RECAPTCHA_SECRET_KEY | "6LfLbaUsAAAAAMXxRuDnfQLL7Th557tb61gwYVDJ" |
| RECAPTCHA_SITE_KEY | "6LfLbaUsAAAAAFUvHYEXMKz3BU8Li_V2D-dklwPu" |
| SITE_URL | "https://www.photopost.cz" |
Defined as regular env variables
| Key | Value |
|---|---|
| APP_DEBUG | "1" |
| CONTENT_LENGTH | "" |
| CONTENT_TYPE | "" |
| DOCUMENT_ROOT | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| DOCUMENT_URI | "/index.php" |
| FCGI_ROLE | "RESPONDER" |
| GATEWAY_INTERFACE | "CGI/1.1" |
| HOME | "/home/ppng/" |
| HTTPS | "on" |
| HTTP_ACCEPT | "*/*" |
| HTTP_ACCEPT_ENCODING | "gzip, br, zstd, deflate" |
| HTTP_COOKIE | "PHPSESSID=855314f51a53e9ab4fac7d9731595512; main_deauth_profile_token=68ded7" |
| HTTP_HOST | "beta22.photopost.cz" |
| HTTP_USER_AGENT | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| PHP_SELF | "/index.php" |
| QUERY_STRING | "" |
| REDIRECT_STATUS | "200" |
| REMOTE_ADDR | "216.73.216.221" |
| REMOTE_PORT | "16106" |
| REQUEST_METHOD | "GET" |
| REQUEST_SCHEME | "https" |
| REQUEST_TIME | 1778459184 |
| REQUEST_TIME_FLOAT | 1778459184.6439 |
| REQUEST_URI | "/autor/8735" |
| SCRIPT_FILENAME | "/home/ppng/photopost-symfony/public/index.php" |
| SCRIPT_NAME | "/index.php" |
| SERVER_ADDR | "81.0.206.36" |
| SERVER_NAME | "beta22.photopost.cz" |
| SERVER_PORT | "443" |
| SERVER_PROTOCOL | "HTTP/2.0" |
| SERVER_SOFTWARE | "nginx/1.28.0" |
| SYMFONY_DOTENV_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/.env" |
| SYMFONY_DOTENV_VARS | "APP_ENV,APP_SECRET,DEFAULT_URI,MAILER_DSN,MESSENGER_TRANSPORT_DSN,DATABASE_URL,PHOTO_BASE_PATH,CONVERT_PATH,CDN_BASE_URL,SITE_URL,RECAPTCHA_SITE_KEY,RECAPTCHA_SECRET_KEY,LOCK_DSN" |
| USER | "ppng" |