ProfileController :: index
Request
GET Parameters
None
POST Parameters
None
Uploaded Files
None
Request Attributes
| Key | Value |
|---|---|
| _controller | "App\Controller\User\ProfileController::index" |
| _firewall_context | "security.firewall.map.context.main" |
| _route | "user_profile" |
| _route_params | [ "id" => "3401" ] |
| _security_authenticators | [] |
| _security_firewall_run | "_security_main" |
| _security_skipped_authenticators | [ Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#388 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator {#343 …} } Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#390 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator {#391 …} } ] |
| _stopwatch_token | "b3b659" |
| id | "3401" |
Request Headers
| Header | Value |
|---|---|
| accept | "*/*" |
| accept-encoding | "gzip, br, zstd, deflate" |
| cookie | "main_deauth_profile_token=d29fe7; PHPSESSID=a9e2a228491144ee7880ec233b10f0db" |
| host | "beta22.photopost.cz" |
| user-agent | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| x-php-ob-level | "1" |
Request Content
Request content not available (it was retrieved as a resource).
Response
Response Headers
| Header | Value |
|---|---|
| cache-control | "no-cache, private" |
| content-security-policy | "default-src 'self'; script-src 'self' 'unsafe-inline' https://www.google.com https://www.gstatic.com; style-src 'self' 'unsafe-inline'; img-src 'self' data: https:; frame-src https://www.google.com; connect-src 'self'; font-src 'self'" |
| content-type | "text/html; charset=utf-8" |
| date | "Tue, 12 May 2026 23:39:39 GMT" |
| location | "/autor/3401/info" |
| permissions-policy | "camera=(), microphone=(), geolocation=()" |
| referrer-policy | "strict-origin-when-cross-origin" |
| strict-transport-security | "max-age=31536000; includeSubDomains" |
| x-content-type-options | "nosniff" |
| x-debug-token | "f58898" |
| x-frame-options | "SAMEORIGIN" |
Cookies
Request Cookies
| Key | Value |
|---|---|
| PHPSESSID | "a9e2a228491144ee7880ec233b10f0db" |
| main_deauth_profile_token | "d29fe7" |
Response Cookies
No response cookies
Session
Session Metadata
| Key | Value |
|---|---|
| Created | "Wed, 13 May 26 01:39:24 +0200" |
| Last used | "Wed, 13 May 26 01:39:39 +0200" |
| Lifetime | 0 |
Session Attributes
| Attribute | Value |
|---|---|
| _csrf/https-photo_rate_103069 | "gwvfC05gf0eaMOU6w0y2bnNRqBmsGbHVwQzaqZbvmKk" |
| _csrf/https-photo_rate_104204 | "OTEC0kaX9zDW9ElmlR_U8QBcSieUztOQ6SE2_8L_0lc" |
| _csrf/https-photo_rate_112855 | "1iIPyrT6KK9xBek9qBB77zirDO0Gd1cHE223r2TNN60" |
| _csrf/https-photo_rate_113215 | "t6fjEDvLAun_ncJ1c1U3Zb2Xfpsy14HZ_ttRF6EnUYA" |
| _csrf/https-photo_rate_113913 | "1XvijyRHh5YG6REk6ujlPyAFHaounphk85h1_cpq_38" |
| _csrf/https-photo_rate_114715 | "swXPvriVDpfenSfj9BeJ-0ENUPuyMZiBw0QAAEIyagA" |
| _csrf/https-photo_rate_119924 | "Tj3IoFRfYQZJYxmjF5gFsYONjemZHZtFYqrWUMeONxk" |
| _csrf/https-photo_rate_121130 | "e0IAcdoo_hAk3CbLQvMRHNhSSztl637E00N2Iw_6Azc" |
| _csrf/https-photo_rate_122457 | "IpmuHSeRFlDOTyKvocuB55Vq00Qwlt7bgdEfiwKG5EY" |
| _csrf/https-photo_rate_123827 | "M7-Ur0E_1sdoSJejidtNo1-pVkQ8zi9s7mzalNRCu_Y" |
| _csrf/https-photo_rate_130249 | "2sdbLj6kOMUe-Guy0vF-H5RUqDzQ8HWWVyxuo0jcT2s" |
| _csrf/https-photo_rate_134260 | "GLosEYdLHmUPbd3KJHwT_DxE4RdGSDrirVNXJe7OvRY" |
| _csrf/https-photo_rate_154532 | "rFSCqWYAFhjf-TOwFcq_rmApzZj2slEK1MBgS8w1L7M" |
| _csrf/https-photo_rate_155006 | "tFH2dD9PH4RPNFhYGhaaWSssIq4gziWf5XsWqkaXEYs" |
| _csrf/https-photo_rate_171536 | "dAqteQAFFMFxuBEWwJn1mq6689zabJz1NFTK0TEXw_k" |
| _csrf/https-photo_rate_184257 | "jSXum8rtLD-6ZLabuH9rMBCWmwIXJB_1EColKbN6V54" |
| _csrf/https-photo_rate_18738 | "lHIz_SI5CgulEot5nNrti-EAF1GCO0T-9nrebgAHsww" |
| _csrf/https-photo_rate_192457 | "taBiuvqADnGzLS4k2Hgwk6TkjJTpqPcdM3xzo9T_kjs" |
| _csrf/https-photo_rate_205413 | "NsUdIQeUCYMDRp4_bMQz76XCkwfAbgxTs1r0BWr7Obg" |
| _csrf/https-photo_rate_212597 | "MeeI2jkaepdakch3zQYF0ZQrv9CC10IlYbG4jhDViFQ" |
| _csrf/https-photo_rate_216624 | "KVWVo0ezR6mPX3__ooD7agU--s_c_e95uRW9QuqWNK8" |
| _csrf/https-photo_rate_220556 | "3PCYdtmkUWSAxJJpblYKwLPNxG1GPi3T66M_cTUXJfQ" |
| _csrf/https-photo_rate_243119 | "ynp_n1tFVIXhkWCfUwAT89vtZgmxE_-5OjZaI9HI9ic" |
| _csrf/https-photo_rate_250754 | "CS6gISXaYg05kWNISx5jeAxX3BubDxulbhPCxZ1roTk" |
| _csrf/https-photo_rate_255625 | "egHif8aKfBmyp4WkWK67JeS82V-kunumPn6nOVf3DFk" |
| _csrf/https-photo_rate_26336 | "KgFNvqpvNUSPIsjqD4JdaPxBC1Sr-hFpOdnTeWb7Go8" |
| _csrf/https-photo_rate_263718 | "MA8tWcHtwfmPr4t0HdF6lWEGvYhrv7rJW8Qat8ze-84" |
| _csrf/https-photo_rate_264460 | "JaROaild8P3PblWX6pzR5E-hDLEohkcX3Xi9Mc7Q7zk" |
| _csrf/https-photo_rate_265844 | "PZZgVbPv7Je_UbWcwUp7tZnFX77mZ0vWcJs0LkaNqKA" |
| _csrf/https-photo_rate_265955 | "epYQO1PK-P3wu1Aw1T0xvOgTucSZ6y75wwblkwzgPVw" |
| _csrf/https-photo_rate_267413 | "PTzsvnwlRb1vC86vz2grakVknl8XQBJBhFYcXDWFt2k" |
| _csrf/https-photo_rate_271362 | "PJAFw02UOi6Qp2xKiAqG00Vc6iNnjel2C4DT2cfsbvc" |
| _csrf/https-photo_rate_280006 | "s1TkCQAcTeXgzw3Dnk9DqF02l6oMNYUv_lj3U2Umg8w" |
| _csrf/https-photo_rate_297371 | "-OwjNOuncdvTDYdduXP6Lv2iMXOJvJ6QfZYR5jHwlBk" |
| _csrf/https-photo_rate_300250 | "giR-ywfYuwR0N7sktFnii6_glV2Ln-LsXy3lSkcpxN4" |
| _csrf/https-photo_rate_301544 | "uxAIx4T7l0U938hLdbYb6fZcBc0tNVsWbbQlARcTUX8" |
| _csrf/https-photo_rate_312719 | "EnB03Rdt1i4XnBq6hNNhLotjehjLv4A8bW8saZMuj0c" |
| _csrf/https-photo_rate_322712 | "Lv8Fw3qGMCHASa4bcumO_2wc-QMJ9wZfYqwe1xeLpQk" |
| _csrf/https-photo_rate_341512 | "eR4ywWevFg_TAwR-UWVpd589RsZzdwa13HJu-XSxsbE" |
| _csrf/https-photo_rate_344991 | "nwmj3KPG_jx1lhtQbvZcsK30bn8_sfhnfKjIFCDSHKI" |
| _csrf/https-photo_rate_350434 | "fw_8TaR_F2Du-aZ3oszektXv5WmiVoCipMSoj-DxqDM" |
| _csrf/https-photo_rate_35078 | "--lTv0dR9ZDHUQV7iE1T_7cvSQ4Kt6y1CUoSCxG4XOk" |
| _csrf/https-photo_rate_354659 | "6cg0MCEutMWW_4_ndAexMbtRVrqLv1ynW_zlQo6RLLw" |
| _csrf/https-photo_rate_364122 | "KarborlqMNhlq1kBeu0mV5ryObFHMEujukwQBR1AIhE" |
| _csrf/https-photo_rate_367554 | "SWU-W9GJPErRVgTP5QtIv-9O0KOeXeAl77ob2q3S7os" |
| _csrf/https-photo_rate_374283 | "gKfFTMaKO5lmex1GgSeqNwXLGCLPe38VuKoSY7MEzZo" |
| _csrf/https-photo_rate_378862 | "FGoIn2bG_F-SD8cg9hzIlwdHKn0mxrvmoz-w-rzb2_U" |
| _csrf/https-photo_rate_386210 | "i3-rB9Jjlr-UO-UDybQswcJZtFgzmQwr57ihnvzyzWo" |
| _csrf/https-photo_rate_387862 | "DKefpX3drt7Q3REj8FVU1FVOm0vENzuhjwxfAQYLx7w" |
| _csrf/https-photo_rate_419776 | "12SdFoyHxSTRmyEARBinnoDkdNDZAoJgTdhpABugE7g" |
| _csrf/https-photo_rate_420502 | "bZcoyoHa-GcSo-7G5NEFsuIFqDh-z60iXs4nFcwutOU" |
| _csrf/https-photo_rate_424532 | "egSqNweuvJ6LU_rPgr-65h4JGKMnUuJ5F4TuEO0DeBc" |
| _csrf/https-photo_rate_426660 | "IlOh8jQ0dtiJaAskA5GencQ0vsHSShQu4y2Sm3LVWCQ" |
| _csrf/https-photo_rate_427826 | "NLVd7HKQdn3u7iOYE3qley840yq6bSZP6QJqSIjOos0" |
| _csrf/https-photo_rate_431113 | "1QZvLRdsqHUxgUTTqH7L7LNpo3Tp4dmbqRtmgAWrit8" |
| _csrf/https-photo_rate_434241 | "YHxx60sPOH1QevVvKI1WqdyjR46wWaYigi_AXt1oWwY" |
| _csrf/https-photo_rate_434738 | "wG3BFFDj5Idit1Fuw5kPfhxRydm0H0DE0Z2vOr4WLzw" |
| _csrf/https-photo_rate_444821 | "hRxqxoTBHtuTQoKahfdDhBSAPOAuTNoDsT0q3LV7WGA" |
| _csrf/https-photo_rate_446573 | "GFL2xsgSG4GZV57DEaG4_BW2KcKJ8jiVO3LJj0tSIDs" |
| _csrf/https-photo_rate_447842 | "4R9e7Swwr1k90K6fUHlyabrZ9nild7KDnjbY-5wcvPI" |
| _csrf/https-photo_rate_450906 | "spa8dBHhpf-_7dOypOb7_BzHllodojef4VeTtU_w-14" |
| _csrf/https-photo_rate_453807 | "DA8nFmb5sZThHX4XGX9gTnFygaolNMr6ij4xgpbS-gE" |
| _csrf/https-photo_rate_454038 | "Tdo6ba6BqmxWcN8yU1sVa9zFWLC1D0r4sEUs8ii3wAU" |
| _csrf/https-photo_rate_454363 | "Elsu6yNg1Cln-na-ct3LegeLaXPYlU3jUPO3uaVRwQQ" |
| _csrf/https-photo_rate_456137 | "8zWgfXzeUBE5SWhmQ2O2kAb-kBQLGl_Rqijf5avkGI4" |
| _csrf/https-photo_rate_456973 | "wsEFAvFMZT9BpdTGIlYwK_ymhVfviB4jQDK07DQeZaQ" |
| _csrf/https-photo_rate_463819 | "eitdjHsT5OD4JvvvAcI6SVOdq9AYUtk8WWBSoiikYYY" |
| _csrf/https-photo_rate_468922 | "AhpVX5vc7kq46SkqYhm-xKSgmJLugiykKPn0Lt49NBo" |
| _csrf/https-photo_rate_469318 | "-V6sAndeDHqe1Wz45V9rv6IJ4oYl_qHaYlUyDneDIcI" |
| _csrf/https-photo_rate_471088 | "WTHqZHD0OgmyPI24Dn7fEF6fUNVGHhnmuSiAiBNaC8g" |
| _csrf/https-photo_rate_471578 | "VHjkqy30khzYnwo2k4QzNT3KX4fRSU1Wj2nABHEDGTU" |
| _csrf/https-photo_rate_471621 | "tvMCzl4MSQdzxvxuwLTBqUA8yS7VPyonikjQ6j7q8q0" |
| _csrf/https-photo_rate_472078 | "tBhYppjjhWFMBkA4X1IEdG3CdwKN9b6hOYo8d_DhLro" |
| _csrf/https-photo_rate_473143 | "Dz9B_yRlxzoW5FT7WXZlB5mXehfDatJpDExUzuPE_o0" |
| _csrf/https-photo_rate_475738 | "xz7f7k7RhBit6LLZp0Cihd7CWKieXnF6wIQqJVBSaKk" |
Session Usage
0
Usages
Stateless check enabled
Session not used.
Flashes
Flashes
No flash messages were created.
Server Parameters
Server Parameters
Defined in .env
| Key | Value |
|---|---|
| APP_ENV | "dev" |
| APP_SECRET | "b366f6004fa23146bdc2bfa813cabf83cb5a190408e8716ac7f2b65deb15acc0" |
| CDN_BASE_URL | "https://www.photopost.cz" |
| CONVERT_PATH | "/usr/local/bin/convert" |
| DATABASE_URL | "mysql://photopostng:Mrsk4tr0n@localhost/photopostng?serverVersion=11.4.8-MariaDB&charset=utf8mb4&unix_socket=/var/run/mysql/mysql.sock" |
| DEFAULT_URI | "http://beta22.photopost.cz" |
| LOCK_DSN | "flock" |
| MAILER_DSN | "native://default" |
| MESSENGER_TRANSPORT_DSN | "doctrine://default?auto_setup=0" |
| PHOTO_BASE_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| RECAPTCHA_SECRET_KEY | "6LfLbaUsAAAAAMXxRuDnfQLL7Th557tb61gwYVDJ" |
| RECAPTCHA_SITE_KEY | "6LfLbaUsAAAAAFUvHYEXMKz3BU8Li_V2D-dklwPu" |
| SITE_URL | "https://www.photopost.cz" |
Defined as regular env variables
| Key | Value |
|---|---|
| APP_DEBUG | "1" |
| CONTENT_LENGTH | "" |
| CONTENT_TYPE | "" |
| DOCUMENT_ROOT | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| DOCUMENT_URI | "/index.php" |
| FCGI_ROLE | "RESPONDER" |
| GATEWAY_INTERFACE | "CGI/1.1" |
| HOME | "/home/ppng/" |
| HTTPS | "on" |
| HTTP_ACCEPT | "*/*" |
| HTTP_ACCEPT_ENCODING | "gzip, br, zstd, deflate" |
| HTTP_COOKIE | "main_deauth_profile_token=d29fe7; PHPSESSID=a9e2a228491144ee7880ec233b10f0db" |
| HTTP_HOST | "beta22.photopost.cz" |
| HTTP_USER_AGENT | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| PHP_SELF | "/index.php" |
| QUERY_STRING | "" |
| REDIRECT_STATUS | "200" |
| REMOTE_ADDR | "216.73.216.75" |
| REMOTE_PORT | "58412" |
| REQUEST_METHOD | "GET" |
| REQUEST_SCHEME | "https" |
| REQUEST_TIME | 1778629179 |
| REQUEST_TIME_FLOAT | 1778629179.7456 |
| REQUEST_URI | "/autor/3401" |
| SCRIPT_FILENAME | "/home/ppng/photopost-symfony/public/index.php" |
| SCRIPT_NAME | "/index.php" |
| SERVER_ADDR | "81.0.206.36" |
| SERVER_NAME | "beta22.photopost.cz" |
| SERVER_PORT | "443" |
| SERVER_PROTOCOL | "HTTP/2.0" |
| SERVER_SOFTWARE | "nginx/1.28.0" |
| SYMFONY_DOTENV_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/.env" |
| SYMFONY_DOTENV_VARS | "APP_ENV,APP_SECRET,DEFAULT_URI,MAILER_DSN,MESSENGER_TRANSPORT_DSN,DATABASE_URL,PHOTO_BASE_PATH,CONVERT_PATH,CDN_BASE_URL,SITE_URL,RECAPTCHA_SITE_KEY,RECAPTCHA_SECRET_KEY,LOCK_DSN" |
| USER | "ppng" |