ProfileController :: index
Request
GET Parameters
None
POST Parameters
None
Uploaded Files
None
Request Attributes
| Key | Value |
|---|---|
| _controller | "App\Controller\User\ProfileController::index" |
| _firewall_context | "security.firewall.map.context.main" |
| _route | "user_profile" |
| _route_params | [ "id" => "17311" ] |
| _security_authenticators | [] |
| _security_firewall_run | "_security_main" |
| _security_skipped_authenticators | [ Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#388 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator {#343 …} } Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#390 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator {#391 …} } ] |
| _stopwatch_token | "afdd1f" |
| id | "17311" |
Request Headers
| Header | Value |
|---|---|
| accept | "*/*" |
| accept-encoding | "gzip, br, zstd, deflate" |
| cookie | "main_deauth_profile_token=5e72ac; PHPSESSID=366640adaadf0782ced0d771d696c538" |
| host | "beta22.photopost.cz" |
| user-agent | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| x-php-ob-level | "1" |
Request Content
Request content not available (it was retrieved as a resource).
Response
Response Headers
| Header | Value |
|---|---|
| cache-control | "no-cache, private" |
| content-security-policy | "default-src 'self'; script-src 'self' 'unsafe-inline' https://www.google.com https://www.gstatic.com; style-src 'self' 'unsafe-inline'; img-src 'self' data: https:; frame-src https://www.google.com; connect-src 'self'; font-src 'self'" |
| content-type | "text/html; charset=utf-8" |
| date | "Mon, 11 May 2026 23:23:36 GMT" |
| location | "/autor/17311/info" |
| permissions-policy | "camera=(), microphone=(), geolocation=()" |
| referrer-policy | "strict-origin-when-cross-origin" |
| strict-transport-security | "max-age=31536000; includeSubDomains" |
| x-content-type-options | "nosniff" |
| x-debug-token | "f5c796" |
| x-frame-options | "SAMEORIGIN" |
Cookies
Request Cookies
| Key | Value |
|---|---|
| PHPSESSID | "366640adaadf0782ced0d771d696c538" |
| main_deauth_profile_token | "5e72ac" |
Response Cookies
No response cookies
Session
Session Metadata
| Key | Value |
|---|---|
| Created | "Tue, 12 May 26 01:22:40 +0200" |
| Last used | "Tue, 12 May 26 01:23:36 +0200" |
| Lifetime | 0 |
Session Attributes
| Attribute | Value |
|---|---|
| _csrf/https-photo_rate_111373 | "y6gxrO1LJFTjCmJEZdkOlKxYOk4hUAmqbYKZReSnQpw" |
| _csrf/https-photo_rate_113973 | "sXQFG8zw0VZhc4qF07Zh6Airo4TWFUCdvAf_sJ4uPy8" |
| _csrf/https-photo_rate_115196 | "k5BPGtcnfbnMyPXD07NFr7tw5N0io6yRwQNdyBGFO7g" |
| _csrf/https-photo_rate_115321 | "hcXZvkItBM-qo3LmvdT5anK5oPJjDPfNftu2Xia2Vw0" |
| _csrf/https-photo_rate_128054 | "lKsYqZiCXCVhvv7M-BSRkzQasW13h7wurGlNDMI6P1A" |
| _csrf/https-photo_rate_138054 | "5otfK67eeobd1ZKNelAdQHxXdHCmNpNIo5CnZD6mpr4" |
| _csrf/https-photo_rate_141717 | "UzuhqbTO4DWMSJmOvKLR-_B1GiiAv6HIPKKUvAy9n4I" |
| _csrf/https-photo_rate_151113 | "nhqbYCvlDsrH8HG-q4L14YnYjy9U8U0wJ8zvl9UZVwg" |
| _csrf/https-photo_rate_152726 | "Ys1_ZQ7kHvkgyX7t-uSYfuQ2SSb25zTFN8nkpXKWP-0" |
| _csrf/https-photo_rate_152981 | "N2ZoBNfe2zzm1NjENevRminv9IWc_OgiJv9T5gxKpCo" |
| _csrf/https-photo_rate_154213 | "1rR06T8AWu8hQbYlES5mSRwZEUNyhfCYhR6P10OkvgE" |
| _csrf/https-photo_rate_154903 | "IRKMD8FIFa-XOsvZy05307SdXzxyPjhXvyRVGrBXamo" |
| _csrf/https-photo_rate_155611 | "h0_XDEBAHMqogZa55i8XCRwigkdMmvYkCxuWxN8Dg1E" |
| _csrf/https-photo_rate_156954 | "baRNYbSBDJadLIZ_AgQak84iCaujO9VAAdLLkrJAdds" |
| _csrf/https-photo_rate_157861 | "yrjXspRLWZ182wW9Metea0SmAaDSzzIV2hyt3WKOEp0" |
| _csrf/https-photo_rate_165900 | "QV9Z7cNyzWK3qEUCarueVxyHn6HLPlXCVMNZixF2IiQ" |
| _csrf/https-photo_rate_16960 | "gmwAPqIfS6djxFBcea7fVZRVQGzg-kRbCQ_XGJQjWTM" |
| _csrf/https-photo_rate_178821 | "mH-wdf7WAzFoMJl1xqUi4CffMxbhL-se4jEY5aCAkJg" |
| _csrf/https-photo_rate_180076 | "m1o-9vbprfVwovUG2iC1eA2JjZSqQp5-2cwMQxg8lPE" |
| _csrf/https-photo_rate_189600 | "989sCTOyOPXu_AZO-OlocyxX-ZL4LMvFXgAOigeMQKk" |
| _csrf/https-photo_rate_195500 | "KuHrpFY3XWPJRhxgQQLvdiAFetqOhv2rvR1LHkO-vbI" |
| _csrf/https-photo_rate_203400 | "fwd-agH28vpLNDyAyQ-x-6frnsEUzxrT-miCpz8Mk1c" |
| _csrf/https-photo_rate_22939 | "Qb6zeVpjIOTTOH4Fv1UNyj4YLXmkjosifUkx1FBhSRg" |
| _csrf/https-photo_rate_249600 | "1PhIPLaYN13ZWZmRjS1YU7XtKIqs7CyyNMkzdSccEno" |
| _csrf/https-photo_rate_250742 | "uL51XHyO2Slab0vhy08j_-T_0zZ94mxd28edXLa-ZNI" |
| _csrf/https-photo_rate_251773 | "g1VGjIGnghhdxlvi4Dp8UKlJzP4oaEgvVJIAah51soI" |
| _csrf/https-photo_rate_257788 | "WCx8PPwJhD35Z1wKNHdW_m6jeTUutwDJ1zbOk7B4ZI4" |
| _csrf/https-photo_rate_258054 | "YXbau9FCLjI9fyUjo8P8cXzWCrwTBFEsz_iaFszjeKI" |
| _csrf/https-photo_rate_262731 | "N1Pw_E6o0AYmlKSSYAMk16NGI-_rNH2aq_Z-Yn-zT50" |
| _csrf/https-photo_rate_263738 | "Pjol8NR9W3NoBSrcRct3VN-z3HGFp5O8z0jfC4orTuM" |
| _csrf/https-photo_rate_266681 | "DRt7rKuCAUH3SKaFvHCEYZW-NtQVVCqP_d97XTHqaZ8" |
| _csrf/https-photo_rate_276703 | "UWtRDXtxOHwSlQPpnER8FTIdzoNSJuyIl-jRSspmDGU" |
| _csrf/https-photo_rate_285400 | "mV4S7nTsosIwUMZjKHckQUSTTzuVjq9dpXEa5Gpd_bE" |
| _csrf/https-photo_rate_29039 | "9IgkTIoSi2YGwqe6cuUo1xLof0j1tSZN3hqTEqZ3158" |
| _csrf/https-photo_rate_303794 | "8HlZFxi153dOSqZm6Nl8vkdP6Pj06vkivDSKnJPrdFg" |
| _csrf/https-photo_rate_308279 | "7IQPai2nSBcWNxr9nd1-jSe8LGzEeEd-XrSqe8JamQM" |
| _csrf/https-photo_rate_315777 | "7IF8qLIhG-6jNW_kW69OT0ezy1HRzvlnIdqezsQutWU" |
| _csrf/https-photo_rate_335279 | "AoTKgGnxc6lv5M5UQTk1yCp8RtqrBqTxzSjcPqQKYx4" |
| _csrf/https-photo_rate_374300 | "a1Y7QUj6tj8ysz9aQPfC7VQe-B0PlULUgeZyKADh4dc" |
| _csrf/https-photo_rate_376968 | "I5mtvLXiXAbn6fr1JNBHXqkmfjuOBvu296J0QPu3HV4" |
| _csrf/https-photo_rate_380316 | "HgXtO01pfFRokQKH3wsETaPev4FxxbGTsmXGg2jIshM" |
| _csrf/https-photo_rate_382014 | "bwNk4RBdzagBDNTEq1LeWflgCdAAcR7TJUh9KL-7KA8" |
| _csrf/https-photo_rate_384799 | "xapXgnKsbkP_h9iNl8zLdlXrO577E4wBUk4fRZLaevA" |
| _csrf/https-photo_rate_384900 | "qshLAfl94hPKjg6hQDyuN1qGNkt6SWZvYf-U4lb5z1M" |
| _csrf/https-photo_rate_394839 | "thXkpwKERRdyncyD1jRkhojsl9hpa39Enb5RIpftlp8" |
| _csrf/https-photo_rate_407177 | "PLy3DVvJ9wDyKOJUiRDhhfaiY9vcaodEQ4Yor8eokW0" |
| _csrf/https-photo_rate_409500 | "jAYN1jzQW6ERcXuaRU50cDSq3JpBAdr1BpMd7lyE138" |
| _csrf/https-photo_rate_410891 | "jI60D3Ghfp_CbXbDvkfRfeMbOM5BNMpXb23V5rCUj7M" |
| _csrf/https-photo_rate_412921 | "zaS06mMNU68PPjujXNof9vinemocnjrdbfvpGzuDbPA" |
| _csrf/https-photo_rate_432144 | "etvzCJk85mJl0dMvxqcckNlnlhR8MHb-p5jBRoxVlaY" |
| _csrf/https-photo_rate_44639 | "bJNiwHADu1RJ3YEdQCIhOMMK0AwCnHKGa4xn-lKp3Pc" |
| _csrf/https-photo_rate_461134 | "m6MfPxqrWpOdeihWkR-VWoKYnZMRvEjztIkzsq2spv0" |
| _csrf/https-photo_rate_461181 | "BLQVqNr9ntTae8InZj4sXXw3ztMCJSIaYnFFpcVW_JQ" |
| _csrf/https-photo_rate_54616 | "srkHG1hhPxLIXNU7xMFNEZdGcJDpn5dWWYaVOUU69QI" |
| _csrf/https-photo_rate_74324 | "SGkU3LWB-Ub7h4Vbv-w1YrrvZRRTnw8pXeLFU01q518" |
| _csrf/https-photo_rate_74326 | "iV0pNK6ptnx9ZB7ymWABKU6-IBwz5cNAVUilp55V1LU" |
Session Usage
0
Usages
Stateless check enabled
Session not used.
Flashes
Flashes
No flash messages were created.
Server Parameters
Server Parameters
Defined in .env
| Key | Value |
|---|---|
| APP_ENV | "dev" |
| APP_SECRET | "b366f6004fa23146bdc2bfa813cabf83cb5a190408e8716ac7f2b65deb15acc0" |
| CDN_BASE_URL | "https://www.photopost.cz" |
| CONVERT_PATH | "/usr/local/bin/convert" |
| DATABASE_URL | "mysql://photopostng:Mrsk4tr0n@localhost/photopostng?serverVersion=11.4.8-MariaDB&charset=utf8mb4&unix_socket=/var/run/mysql/mysql.sock" |
| DEFAULT_URI | "http://beta22.photopost.cz" |
| LOCK_DSN | "flock" |
| MAILER_DSN | "native://default" |
| MESSENGER_TRANSPORT_DSN | "doctrine://default?auto_setup=0" |
| PHOTO_BASE_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| RECAPTCHA_SECRET_KEY | "6LfLbaUsAAAAAMXxRuDnfQLL7Th557tb61gwYVDJ" |
| RECAPTCHA_SITE_KEY | "6LfLbaUsAAAAAFUvHYEXMKz3BU8Li_V2D-dklwPu" |
| SITE_URL | "https://www.photopost.cz" |
Defined as regular env variables
| Key | Value |
|---|---|
| APP_DEBUG | "1" |
| CONTENT_LENGTH | "" |
| CONTENT_TYPE | "" |
| DOCUMENT_ROOT | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| DOCUMENT_URI | "/index.php" |
| FCGI_ROLE | "RESPONDER" |
| GATEWAY_INTERFACE | "CGI/1.1" |
| HOME | "/home/ppng/" |
| HTTPS | "on" |
| HTTP_ACCEPT | "*/*" |
| HTTP_ACCEPT_ENCODING | "gzip, br, zstd, deflate" |
| HTTP_COOKIE | "main_deauth_profile_token=5e72ac; PHPSESSID=366640adaadf0782ced0d771d696c538" |
| HTTP_HOST | "beta22.photopost.cz" |
| HTTP_USER_AGENT | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| PHP_SELF | "/index.php" |
| QUERY_STRING | "" |
| REDIRECT_STATUS | "200" |
| REMOTE_ADDR | "216.73.216.221" |
| REMOTE_PORT | "43489" |
| REQUEST_METHOD | "GET" |
| REQUEST_SCHEME | "https" |
| REQUEST_TIME | 1778541816 |
| REQUEST_TIME_FLOAT | 1778541816.835 |
| REQUEST_URI | "/autor/17311" |
| SCRIPT_FILENAME | "/home/ppng/photopost-symfony/public/index.php" |
| SCRIPT_NAME | "/index.php" |
| SERVER_ADDR | "81.0.206.36" |
| SERVER_NAME | "beta22.photopost.cz" |
| SERVER_PORT | "443" |
| SERVER_PROTOCOL | "HTTP/2.0" |
| SERVER_SOFTWARE | "nginx/1.28.0" |
| SYMFONY_DOTENV_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/.env" |
| SYMFONY_DOTENV_VARS | "APP_ENV,APP_SECRET,DEFAULT_URI,MAILER_DSN,MESSENGER_TRANSPORT_DSN,DATABASE_URL,PHOTO_BASE_PATH,CONVERT_PATH,CDN_BASE_URL,SITE_URL,RECAPTCHA_SITE_KEY,RECAPTCHA_SECRET_KEY,LOCK_DSN" |
| USER | "ppng" |