ProfileController :: index
Request
GET Parameters
None
POST Parameters
None
Uploaded Files
None
Request Attributes
| Key | Value |
|---|---|
| _controller | "App\Controller\User\ProfileController::index" |
| _firewall_context | "security.firewall.map.context.main" |
| _route | "user_profile" |
| _route_params | [ "id" => "7271" ] |
| _security_authenticators | [] |
| _security_firewall_run | "_security_main" |
| _security_skipped_authenticators | [ Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#388 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator {#343 …} } Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#390 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator {#391 …} } ] |
| _stopwatch_token | "b1ff42" |
| id | "7271" |
Request Headers
| Header | Value |
|---|---|
| accept | "*/*" |
| accept-encoding | "gzip, br, zstd, deflate" |
| cookie | "PHPSESSID=1f8a3f5ba5f709ead30015e87dd59620; main_deauth_profile_token=c7f411" |
| host | "beta22.photopost.cz" |
| user-agent | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| x-php-ob-level | "1" |
Request Content
Request content not available (it was retrieved as a resource).
Response
Response Headers
| Header | Value |
|---|---|
| cache-control | "no-cache, private" |
| content-security-policy | "default-src 'self'; script-src 'self' 'unsafe-inline' https://www.google.com https://www.gstatic.com; style-src 'self' 'unsafe-inline'; img-src 'self' data: https:; frame-src https://www.google.com; connect-src 'self'; font-src 'self'" |
| content-type | "text/html; charset=utf-8" |
| date | "Sun, 10 May 2026 22:31:28 GMT" |
| location | "/autor/7271/info" |
| permissions-policy | "camera=(), microphone=(), geolocation=()" |
| referrer-policy | "strict-origin-when-cross-origin" |
| strict-transport-security | "max-age=31536000; includeSubDomains" |
| x-content-type-options | "nosniff" |
| x-debug-token | "f5f221" |
| x-frame-options | "SAMEORIGIN" |
Cookies
Request Cookies
| Key | Value |
|---|---|
| PHPSESSID | "1f8a3f5ba5f709ead30015e87dd59620" |
| main_deauth_profile_token | "c7f411" |
Response Cookies
No response cookies
Session
Session Metadata
| Key | Value |
|---|---|
| Created | "Mon, 11 May 26 00:31:16 +0200" |
| Last used | "Mon, 11 May 26 00:31:28 +0200" |
| Lifetime | 0 |
Session Attributes
| Attribute | Value |
|---|---|
| _csrf/https-photo_rate_112971 | "K_qkx_oLZqH0_A_mwfJKb007eAiexmreiJ0dpmUGFy4" |
| _csrf/https-photo_rate_154805 | "ECUAV22_7epijTz5L_3giKXHcgFf7nwgJOrVWu70nLo" |
| _csrf/https-photo_rate_157172 | "opq5gi4QO4xrF-m4OnUcThHdlv_CKGLtsBh0m9ZQygc" |
| _csrf/https-photo_rate_167571 | "Vdb5y8V_CFoCU7q4BwTv_6jM7hk4wo_gLb0sDO6YG0E" |
| _csrf/https-photo_rate_169339 | "qrVAzod6dWhgq8O-e5Pt-NhSrduSxNJRq78Dt-oKH7Y" |
| _csrf/https-photo_rate_283908 | "YiUnTnvjgWc6mdPFzSEekIO1q78xAfyEfTYGS2dEBJc" |
| _csrf/https-photo_rate_29875 | "Eyq70cAF64yPJ9MqEDIZm9Ne9QFnaZomVISX6oOLb7M" |
| _csrf/https-photo_rate_321960 | "qp8DXaS220Vy3VREK97lPRni3dVkEjp4pHrcaIIF5oI" |
| _csrf/https-photo_rate_358134 | "HqujWXarY7QLaOgQKFnWw9RGJ7dYjAsiGP3in4O5eP8" |
| _csrf/https-photo_rate_358568 | "HU63Jc-C0HSoCyCuKSImOTIFlg4wDkC9ElPz7aF0vzw" |
| _csrf/https-photo_rate_393816 | "F-rPh4f-vDgKMZnxaz383ZNcbD8pwggFI0Hh_ONRBVA" |
| _csrf/https-photo_rate_402853 | "iKIxyvIcD8KvO-r0ln6UN81DfdrIpbH0sxzXtuP-R3k" |
| _csrf/https-photo_rate_407984 | "_O9dIVFRBqxEGM2ho7Yz6OFZs7LbSwWJXy3Syqhoupg" |
| _csrf/https-photo_rate_412867 | "6tWWq8BS-rFnzusIADXrh7_LXSbYd0UYHmUK8Vtsye4" |
| _csrf/https-photo_rate_414217 | "GC6-Z5rZAh0xLW4WfidL56oLZrzKIFhXmzbcK2KQwh8" |
| _csrf/https-photo_rate_423387 | "NOfFhZ8cnBSycoRUIFWmXp9aDVWtGh2JNxk--vt6zt4" |
| _csrf/https-photo_rate_437525 | "q2KsqgiHU8toNxhpJknavudZLoLG6gBiWMUsb-SpQ7g" |
| _csrf/https-photo_rate_466640 | "35PeHBqz2LdA0-4xDoBNgGVbm9c0BXOU0AjQLjzO2MA" |
| _csrf/https-photo_rate_469356 | "3gXO58kKEDZhrTuUcOIRIx7ddpszuO7HhYu6WGh9iVI" |
| _csrf/https-photo_rate_94453 | "YtdbNkSyNbIFzy6PmUmNx06ldQ-LThaYqCi_bMxuF6A" |
Session Usage
0
Usages
Stateless check enabled
Session not used.
Flashes
Flashes
No flash messages were created.
Server Parameters
Server Parameters
Defined in .env
| Key | Value |
|---|---|
| APP_ENV | "dev" |
| APP_SECRET | "b366f6004fa23146bdc2bfa813cabf83cb5a190408e8716ac7f2b65deb15acc0" |
| CDN_BASE_URL | "https://www.photopost.cz" |
| CONVERT_PATH | "/usr/local/bin/convert" |
| DATABASE_URL | "mysql://photopostng:Mrsk4tr0n@localhost/photopostng?serverVersion=11.4.8-MariaDB&charset=utf8mb4&unix_socket=/var/run/mysql/mysql.sock" |
| DEFAULT_URI | "http://beta22.photopost.cz" |
| LOCK_DSN | "flock" |
| MAILER_DSN | "native://default" |
| MESSENGER_TRANSPORT_DSN | "doctrine://default?auto_setup=0" |
| PHOTO_BASE_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| RECAPTCHA_SECRET_KEY | "6LfLbaUsAAAAAMXxRuDnfQLL7Th557tb61gwYVDJ" |
| RECAPTCHA_SITE_KEY | "6LfLbaUsAAAAAFUvHYEXMKz3BU8Li_V2D-dklwPu" |
| SITE_URL | "https://www.photopost.cz" |
Defined as regular env variables
| Key | Value |
|---|---|
| APP_DEBUG | "1" |
| CONTENT_LENGTH | "" |
| CONTENT_TYPE | "" |
| DOCUMENT_ROOT | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| DOCUMENT_URI | "/index.php" |
| FCGI_ROLE | "RESPONDER" |
| GATEWAY_INTERFACE | "CGI/1.1" |
| HOME | "/home/ppng/" |
| HTTPS | "on" |
| HTTP_ACCEPT | "*/*" |
| HTTP_ACCEPT_ENCODING | "gzip, br, zstd, deflate" |
| HTTP_COOKIE | "PHPSESSID=1f8a3f5ba5f709ead30015e87dd59620; main_deauth_profile_token=c7f411" |
| HTTP_HOST | "beta22.photopost.cz" |
| HTTP_USER_AGENT | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| PHP_SELF | "/index.php" |
| QUERY_STRING | "" |
| REDIRECT_STATUS | "200" |
| REMOTE_ADDR | "216.73.216.221" |
| REMOTE_PORT | "49750" |
| REQUEST_METHOD | "GET" |
| REQUEST_SCHEME | "https" |
| REQUEST_TIME | 1778452288 |
| REQUEST_TIME_FLOAT | 1778452288.7043 |
| REQUEST_URI | "/autor/7271" |
| SCRIPT_FILENAME | "/home/ppng/photopost-symfony/public/index.php" |
| SCRIPT_NAME | "/index.php" |
| SERVER_ADDR | "81.0.206.36" |
| SERVER_NAME | "beta22.photopost.cz" |
| SERVER_PORT | "443" |
| SERVER_PROTOCOL | "HTTP/2.0" |
| SERVER_SOFTWARE | "nginx/1.28.0" |
| SYMFONY_DOTENV_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/.env" |
| SYMFONY_DOTENV_VARS | "APP_ENV,APP_SECRET,DEFAULT_URI,MAILER_DSN,MESSENGER_TRANSPORT_DSN,DATABASE_URL,PHOTO_BASE_PATH,CONVERT_PATH,CDN_BASE_URL,SITE_URL,RECAPTCHA_SITE_KEY,RECAPTCHA_SECRET_KEY,LOCK_DSN" |
| USER | "ppng" |