ProfileController :: index
Request
GET Parameters
None
POST Parameters
None
Uploaded Files
None
Request Attributes
| Key | Value |
|---|---|
| _controller | "App\Controller\User\ProfileController::index" |
| _firewall_context | "security.firewall.map.context.main" |
| _route | "user_profile" |
| _route_params | [ "id" => "889" ] |
| _security_authenticators | [] |
| _security_firewall_run | "_security_main" |
| _security_skipped_authenticators | [ Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#388 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator {#343 …} } Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#390 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator {#391 …} } ] |
| _stopwatch_token | "9f1e10" |
| id | "889" |
Request Headers
| Header | Value |
|---|---|
| accept | "*/*" |
| accept-encoding | "gzip, br, zstd, deflate" |
| cookie | "main_deauth_profile_token=6856f7; PHPSESSID=f10d5b2051e67c1c50f6dc8ad7f01fbc" |
| host | "beta22.photopost.cz" |
| user-agent | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| x-php-ob-level | "1" |
Request Content
Request content not available (it was retrieved as a resource).
Response
Response Headers
| Header | Value |
|---|---|
| cache-control | "no-cache, private" |
| content-security-policy | "default-src 'self'; script-src 'self' 'unsafe-inline' https://www.google.com https://www.gstatic.com; style-src 'self' 'unsafe-inline'; img-src 'self' data: https:; frame-src https://www.google.com; connect-src 'self'; font-src 'self'" |
| content-type | "text/html; charset=utf-8" |
| date | "Wed, 13 May 2026 07:48:23 GMT" |
| location | "/autor/889/info" |
| permissions-policy | "camera=(), microphone=(), geolocation=()" |
| referrer-policy | "strict-origin-when-cross-origin" |
| strict-transport-security | "max-age=31536000; includeSubDomains" |
| x-content-type-options | "nosniff" |
| x-debug-token | "f692c3" |
| x-frame-options | "SAMEORIGIN" |
Cookies
Request Cookies
| Key | Value |
|---|---|
| PHPSESSID | "f10d5b2051e67c1c50f6dc8ad7f01fbc" |
| main_deauth_profile_token | "6856f7" |
Response Cookies
No response cookies
Session
Session Metadata
| Key | Value |
|---|---|
| Created | "Wed, 13 May 26 09:48:18 +0200" |
| Last used | "Wed, 13 May 26 09:48:23 +0200" |
| Lifetime | 0 |
Session Attributes
| Attribute | Value |
|---|---|
| _csrf/https-photo_rate_20311 | "CvuYZMZWRpaCGxFGaIgSn4ZW2raj-pydwyTl92PAL3c" |
| _csrf/https-photo_rate_218310 | "3tylk2nrgScjsva-0Q5Y9Upyat9-DX9NdSEZf3xAETA" |
| _csrf/https-photo_rate_21963 | "Xk23USQOxGcbfgHXDQpSwyMUoxxlg-Y4XBIVtEpPotg" |
| _csrf/https-photo_rate_247205 | "8K84OWYTy8Kpq6f_Ljavv8MTdHGABgB-Q4mcbjxX1-I" |
| _csrf/https-photo_rate_250028 | "cs06Q5UGnzKGi3JNgsuqpgNBT7b_d1VxkwCmmUmr3b4" |
| _csrf/https-photo_rate_256012 | "ucFFGI0vABLhDviz3-cYb7vxPkg7PyanB-hcE_un5BM" |
| _csrf/https-photo_rate_267334 | "EdcsANFJTmwZDYWJjS5_NQ-pv02UXvJ-c1baeX_e5x0" |
| _csrf/https-photo_rate_27655 | "zMjC6UyYFG1ZTEtv-Iech4htlsYFk11mIufA3Q2oqIA" |
| _csrf/https-photo_rate_295247 | "NqpPmU1MnbWY-51rIivsmwuSgJcVEOUUc-o3Nns4EJU" |
| _csrf/https-photo_rate_308145 | "_6zJGexsOTsHgcaSKTz4tRvD0NeiEPeKHd3QDRXiqOY" |
| _csrf/https-photo_rate_309031 | "v71O2Bo8Df97s6S1TWKQFncjc73r5zsy0T2wJ0B-YsE" |
| _csrf/https-photo_rate_317569 | "IJv_vpT1G1smrJmbwJGrqhKVyU6GrQ1w9CI2C9t5zjs" |
| _csrf/https-photo_rate_320223 | "oZhafgnk6S_v_D2JqsDoCXdgquni5ahYQBoyYr06OFc" |
| _csrf/https-photo_rate_326317 | "0C3a8auzvZOlQhssZg0grZWHgxfj7Cdg4_RUdzZBjmA" |
| _csrf/https-photo_rate_330490 | "sNgdhuA2wadMSImZKrKkquD3K_2Wx1Guo59-Z-dMr5o" |
| _csrf/https-photo_rate_33364 | "kLeleQIVk1K4bf1P8zao5gzzYXlUgfc63UcegVqtExk" |
| _csrf/https-photo_rate_339684 | "dAreZUHkyl_gNkDqv5CkeDK9PtZ32Eg92g5VJvgrG3o" |
| _csrf/https-photo_rate_346404 | "zITtnJ_lMgEGdFeu51J6eGQ-AqITohyu6Pn9hFGS2J4" |
| _csrf/https-photo_rate_370780 | "kkzjVuNpQbjuDnSyqOv18sczFm4unFKHTmnOndukDlI" |
| _csrf/https-photo_rate_405247 | "NR_Ox5OfgG2HXjLIC43_KbFAgCDu_aCaIEkn21Bkw8E" |
| _csrf/https-photo_rate_424983 | "136lFxwkekaJieRSrI0zodK3BUpM5pfSftWvaXPrc-0" |
| _csrf/https-photo_rate_435203 | "JGqwAfNnkxcv2dqiODKuV4qM5ltFL70rQwZqb_UZjKY" |
| _csrf/https-photo_rate_435241 | "i9ksHdoMVQqSXRaZAC2TSqbEXukkJACEaTF1FUub0FM" |
| _csrf/https-photo_rate_446154 | "f4RC9tVLzexlXytSEBQnJvWnQxAQHvxj7EM0HIX85AI" |
| _csrf/https-photo_rate_45225 | "c0WjNLPQXZ-bSMcJjTK3T76WZUUZRnDw-8M8XqslpBw" |
| _csrf/https-photo_rate_459233 | "zA-T5rYQGltZfKq5FFlw5jgLliF0eAjUG7ymVSyJRuY" |
| _csrf/https-photo_rate_459907 | "7W5Xin5Oakrr6Ejt8o0BdQmrPSHKWBtrhLYaPG6nAgU" |
| _csrf/https-photo_rate_465262 | "c_ezLw0Zy2yGGQFZ3Gh5p-LARGAi1UG8QCAvX3y8Qqw" |
| _csrf/https-photo_rate_467404 | "4c9e10dapBEihJJRweOKMKq-WPLcg0OuO8bEJTSpXr0" |
| _csrf/https-photo_rate_468632 | "xFOjt9PO91N_uZDVny1ji5OKnL87bUhHwttUVToRvJM" |
| _csrf/https-photo_rate_470147 | "8W2-SmVB8K8gWlXDHQ54R5u9dkSWaTanv10qNgRjfw0" |
| _csrf/https-photo_rate_70634 | "SrfYATwJgi5ChU1liX0ykyVbbku9gEfQgW3fkaGovjg" |
| _csrf/https-photo_rate_77428 | "5sJHFINQxtn2E8BQtdVkUGaOq-H22M-W35eCEyEAocM" |
| _csrf/https-photo_rate_80030 | "BWw7a3UbzueOdGX-BMNcVXkUioYRZaf1FDKyIvtuFH8" |
| _csrf/https-photo_rate_80571 | "ycg_ZzLmACI1VRl0T398v50xF3KGxfljuokOP7YDF_A" |
| _csrf/https-photo_rate_85457 | "4Iy0lwKqjNA1yL9DebhmrWBdEvuoJB2MJGCv9QygSfM" |
| _csrf/https-photo_rate_9990 | "YygdMVWzGEfHKZd-sCaKsnT2oh_HJ3Vh_0OGrW-VdQY" |
Session Usage
0
Usages
Stateless check enabled
Session not used.
Flashes
Flashes
No flash messages were created.
Server Parameters
Server Parameters
Defined in .env
| Key | Value |
|---|---|
| APP_ENV | "dev" |
| APP_SECRET | "b366f6004fa23146bdc2bfa813cabf83cb5a190408e8716ac7f2b65deb15acc0" |
| CDN_BASE_URL | "https://www.photopost.cz" |
| CONVERT_PATH | "/usr/local/bin/convert" |
| DATABASE_URL | "mysql://photopostng:Mrsk4tr0n@localhost/photopostng?serverVersion=11.4.8-MariaDB&charset=utf8mb4&unix_socket=/var/run/mysql/mysql.sock" |
| DEFAULT_URI | "http://beta22.photopost.cz" |
| LOCK_DSN | "flock" |
| MAILER_DSN | "native://default" |
| MESSENGER_TRANSPORT_DSN | "doctrine://default?auto_setup=0" |
| PHOTO_BASE_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| RECAPTCHA_SECRET_KEY | "6LfLbaUsAAAAAMXxRuDnfQLL7Th557tb61gwYVDJ" |
| RECAPTCHA_SITE_KEY | "6LfLbaUsAAAAAFUvHYEXMKz3BU8Li_V2D-dklwPu" |
| SITE_URL | "https://www.photopost.cz" |
Defined as regular env variables
| Key | Value |
|---|---|
| APP_DEBUG | "1" |
| CONTENT_LENGTH | "" |
| CONTENT_TYPE | "" |
| DOCUMENT_ROOT | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| DOCUMENT_URI | "/index.php" |
| FCGI_ROLE | "RESPONDER" |
| GATEWAY_INTERFACE | "CGI/1.1" |
| HOME | "/home/ppng/" |
| HTTPS | "on" |
| HTTP_ACCEPT | "*/*" |
| HTTP_ACCEPT_ENCODING | "gzip, br, zstd, deflate" |
| HTTP_COOKIE | "main_deauth_profile_token=6856f7; PHPSESSID=f10d5b2051e67c1c50f6dc8ad7f01fbc" |
| HTTP_HOST | "beta22.photopost.cz" |
| HTTP_USER_AGENT | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| PHP_SELF | "/index.php" |
| QUERY_STRING | "" |
| REDIRECT_STATUS | "200" |
| REMOTE_ADDR | "216.73.216.75" |
| REMOTE_PORT | "16893" |
| REQUEST_METHOD | "GET" |
| REQUEST_SCHEME | "https" |
| REQUEST_TIME | 1778658503 |
| REQUEST_TIME_FLOAT | 1778658503.2488 |
| REQUEST_URI | "/autor/889" |
| SCRIPT_FILENAME | "/home/ppng/photopost-symfony/public/index.php" |
| SCRIPT_NAME | "/index.php" |
| SERVER_ADDR | "81.0.206.36" |
| SERVER_NAME | "beta22.photopost.cz" |
| SERVER_PORT | "443" |
| SERVER_PROTOCOL | "HTTP/2.0" |
| SERVER_SOFTWARE | "nginx/1.28.0" |
| SYMFONY_DOTENV_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/.env" |
| SYMFONY_DOTENV_VARS | "APP_ENV,APP_SECRET,DEFAULT_URI,MAILER_DSN,MESSENGER_TRANSPORT_DSN,DATABASE_URL,PHOTO_BASE_PATH,CONVERT_PATH,CDN_BASE_URL,SITE_URL,RECAPTCHA_SITE_KEY,RECAPTCHA_SECRET_KEY,LOCK_DSN" |
| USER | "ppng" |