ProfileController :: index
Request
GET Parameters
None
POST Parameters
None
Uploaded Files
None
Request Attributes
| Key | Value |
|---|---|
| _controller | "App\Controller\User\ProfileController::index" |
| _firewall_context | "security.firewall.map.context.main" |
| _route | "user_profile" |
| _route_params | [ "id" => "420" ] |
| _security_authenticators | [] |
| _security_firewall_run | "_security_main" |
| _security_skipped_authenticators | [ Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#388 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator {#343 …} } Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#390 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator {#391 …} } ] |
| _stopwatch_token | "3daf01" |
| id | "420" |
Request Headers
| Header | Value |
|---|---|
| accept | "*/*" |
| accept-encoding | "gzip, br, zstd, deflate" |
| cookie | "PHPSESSID=12470ad48c876f815b47f32f4c37e6d9; main_deauth_profile_token=1d227b" |
| host | "beta22.photopost.cz" |
| user-agent | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| x-php-ob-level | "1" |
Request Content
Request content not available (it was retrieved as a resource).
Response
Response Headers
| Header | Value |
|---|---|
| cache-control | "no-cache, private" |
| content-security-policy | "default-src 'self'; script-src 'self' 'unsafe-inline' https://www.google.com https://www.gstatic.com; style-src 'self' 'unsafe-inline'; img-src 'self' data: https:; frame-src https://www.google.com; connect-src 'self'; font-src 'self'" |
| content-type | "text/html; charset=utf-8" |
| date | "Mon, 11 May 2026 09:39:42 GMT" |
| location | "/autor/420/info" |
| permissions-policy | "camera=(), microphone=(), geolocation=()" |
| referrer-policy | "strict-origin-when-cross-origin" |
| strict-transport-security | "max-age=31536000; includeSubDomains" |
| x-content-type-options | "nosniff" |
| x-debug-token | "f75a46" |
| x-frame-options | "SAMEORIGIN" |
Cookies
Request Cookies
| Key | Value |
|---|---|
| PHPSESSID | "12470ad48c876f815b47f32f4c37e6d9" |
| main_deauth_profile_token | "1d227b" |
Response Cookies
No response cookies
Session
Session Metadata
| Key | Value |
|---|---|
| Created | "Mon, 11 May 26 11:39:22 +0200" |
| Last used | "Mon, 11 May 26 11:39:41 +0200" |
| Lifetime | 0 |
Session Attributes
| Attribute | Value |
|---|---|
| _csrf/https-photo_rate_106422 | "OLWf7Qo4i4faj8tLgBO3I-t84I6V-RO7O16H-2Wl6e8" |
| _csrf/https-photo_rate_127843 | "X-gpgraLkaOTnTvOwGAUfnf_f6Jld_G6MIzc3SQIufY" |
| _csrf/https-photo_rate_143720 | "TStpAShlCb3aXS2tLLqzH4K-hUJALgJZ-4HW6ClShMM" |
| _csrf/https-photo_rate_158301 | "OXqFm40uvEhQUdJ6d-9SwppKa_d4u0Q9a481UhNxnis" |
| _csrf/https-photo_rate_179627 | "t4j7FqwFy73M_7_bqowglIeGYGtkMDQdHknG6VoG6Bo" |
| _csrf/https-photo_rate_181195 | "VIdzLgLI_bi9_hRxqMHbUkpYntQdfYJi5lKMTfdQtvU" |
| _csrf/https-photo_rate_190426 | "J44CkgGuLxGt1WSnZII2khM_3jCmy_wxvYgGHS0ubqQ" |
| _csrf/https-photo_rate_235710 | "8St0Tez6Zz-frnEXiKHlx9vSX0YWWm4qi2kX71FjGmo" |
| _csrf/https-photo_rate_254042 | "EdOigPjlal6t2YsCZKuPe0FXtZXmPKZY9KAjrknfG-k" |
| _csrf/https-photo_rate_275566 | "2RH0Rw413TsTF1Rt1uas7vOh-C5CoZFotMpbgGqS9dE" |
| _csrf/https-photo_rate_277365 | "AROuW_LLb3lA50CBxueEkeu6wCO-m_IyKUH08m8EhTY" |
| _csrf/https-photo_rate_283942 | "Z6tDcLGtCsHUZNvEAYeU6dRS-Wr-PY1qKIXfyoVKRZM" |
| _csrf/https-photo_rate_300454 | "vlOtDtK6gu5eqw8t_ftRFfc1cVhIQ94qwTJazq45dtM" |
| _csrf/https-photo_rate_311180 | "DJ2aOjoR_nhco8FEgGLKgicoPwCO1e3BDIRbc6hvhl0" |
| _csrf/https-photo_rate_328886 | "NXvsUMhsG-VcL_Ent_mTyFzRaTh4ATb0alFfrHzgX3Q" |
| _csrf/https-photo_rate_331788 | "xXMVWrcH4m1mNwCWZR7lmqHFmYqz8ao-rJnpMoR5JhI" |
| _csrf/https-photo_rate_351227 | "0v3HSG3mC4lEerPBU_nq5DuenvZnHBE8hqmU1HNxPJc" |
| _csrf/https-photo_rate_388493 | "rrnykOhQHev3_SHf3pbF_5tI7YKuI4v2QBGvq06PCV0" |
| _csrf/https-photo_rate_400955 | "MdpvfpJpCastGQ5X0VRuUafjGCdToCCTxcC0yRKjc4g" |
| _csrf/https-photo_rate_403061 | "DncACQ43UrOjEeJZ6qny4w5xFiw9fwoWXMSZeLHpWTQ" |
| _csrf/https-photo_rate_94305 | "L1l38ss2sXOSdtroLtqqqmSALytQp2CquDR58CNqz-0" |
| _csrf/https-photo_rate_94718 | "1EV-FkWJXlYrNsvWiqMYtDV8TYx50_kn2H6LkVsqLko" |
Session Usage
0
Usages
Stateless check enabled
Session not used.
Flashes
Flashes
No flash messages were created.
Server Parameters
Server Parameters
Defined in .env
| Key | Value |
|---|---|
| APP_ENV | "dev" |
| APP_SECRET | "b366f6004fa23146bdc2bfa813cabf83cb5a190408e8716ac7f2b65deb15acc0" |
| CDN_BASE_URL | "https://www.photopost.cz" |
| CONVERT_PATH | "/usr/local/bin/convert" |
| DATABASE_URL | "mysql://photopostng:Mrsk4tr0n@localhost/photopostng?serverVersion=11.4.8-MariaDB&charset=utf8mb4&unix_socket=/var/run/mysql/mysql.sock" |
| DEFAULT_URI | "http://beta22.photopost.cz" |
| LOCK_DSN | "flock" |
| MAILER_DSN | "native://default" |
| MESSENGER_TRANSPORT_DSN | "doctrine://default?auto_setup=0" |
| PHOTO_BASE_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| RECAPTCHA_SECRET_KEY | "6LfLbaUsAAAAAMXxRuDnfQLL7Th557tb61gwYVDJ" |
| RECAPTCHA_SITE_KEY | "6LfLbaUsAAAAAFUvHYEXMKz3BU8Li_V2D-dklwPu" |
| SITE_URL | "https://www.photopost.cz" |
Defined as regular env variables
| Key | Value |
|---|---|
| APP_DEBUG | "1" |
| CONTENT_LENGTH | "" |
| CONTENT_TYPE | "" |
| DOCUMENT_ROOT | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| DOCUMENT_URI | "/index.php" |
| FCGI_ROLE | "RESPONDER" |
| GATEWAY_INTERFACE | "CGI/1.1" |
| HOME | "/home/ppng/" |
| HTTPS | "on" |
| HTTP_ACCEPT | "*/*" |
| HTTP_ACCEPT_ENCODING | "gzip, br, zstd, deflate" |
| HTTP_COOKIE | "PHPSESSID=12470ad48c876f815b47f32f4c37e6d9; main_deauth_profile_token=1d227b" |
| HTTP_HOST | "beta22.photopost.cz" |
| HTTP_USER_AGENT | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| PHP_SELF | "/index.php" |
| QUERY_STRING | "" |
| REDIRECT_STATUS | "200" |
| REMOTE_ADDR | "216.73.216.221" |
| REMOTE_PORT | "26602" |
| REQUEST_METHOD | "GET" |
| REQUEST_SCHEME | "https" |
| REQUEST_TIME | 1778492382 |
| REQUEST_TIME_FLOAT | 1778492382.9622 |
| REQUEST_URI | "/autor/420" |
| SCRIPT_FILENAME | "/home/ppng/photopost-symfony/public/index.php" |
| SCRIPT_NAME | "/index.php" |
| SERVER_ADDR | "81.0.206.36" |
| SERVER_NAME | "beta22.photopost.cz" |
| SERVER_PORT | "443" |
| SERVER_PROTOCOL | "HTTP/2.0" |
| SERVER_SOFTWARE | "nginx/1.28.0" |
| SYMFONY_DOTENV_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/.env" |
| SYMFONY_DOTENV_VARS | "APP_ENV,APP_SECRET,DEFAULT_URI,MAILER_DSN,MESSENGER_TRANSPORT_DSN,DATABASE_URL,PHOTO_BASE_PATH,CONVERT_PATH,CDN_BASE_URL,SITE_URL,RECAPTCHA_SITE_KEY,RECAPTCHA_SECRET_KEY,LOCK_DSN" |
| USER | "ppng" |