ProfileController :: index
Request
GET Parameters
None
POST Parameters
None
Uploaded Files
None
Request Attributes
| Key | Value |
|---|---|
| _controller | "App\Controller\User\ProfileController::index" |
| _firewall_context | "security.firewall.map.context.main" |
| _route | "user_profile" |
| _route_params | [ "id" => "1143" ] |
| _security_authenticators | [] |
| _security_firewall_run | "_security_main" |
| _security_skipped_authenticators | [ Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#388 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator {#343 …} } Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#390 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator {#391 …} } ] |
| _stopwatch_token | "5bda84" |
| id | "1143" |
Request Headers
| Header | Value |
|---|---|
| accept | "*/*" |
| accept-encoding | "gzip, br, zstd, deflate" |
| cookie | "PHPSESSID=417047095e2dbe66f00c30c1102890a1; main_deauth_profile_token=63de7a" |
| host | "beta22.photopost.cz" |
| user-agent | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| x-php-ob-level | "1" |
Request Content
Request content not available (it was retrieved as a resource).
Response
Response Headers
| Header | Value |
|---|---|
| cache-control | "no-cache, private" |
| content-security-policy | "default-src 'self'; script-src 'self' 'unsafe-inline' https://www.google.com https://www.gstatic.com; style-src 'self' 'unsafe-inline'; img-src 'self' data: https:; frame-src https://www.google.com; connect-src 'self'; font-src 'self'" |
| content-type | "text/html; charset=utf-8" |
| date | "Tue, 12 May 2026 04:17:23 GMT" |
| location | "/autor/1143/info" |
| permissions-policy | "camera=(), microphone=(), geolocation=()" |
| referrer-policy | "strict-origin-when-cross-origin" |
| strict-transport-security | "max-age=31536000; includeSubDomains" |
| x-content-type-options | "nosniff" |
| x-debug-token | "f7de15" |
| x-frame-options | "SAMEORIGIN" |
Cookies
Request Cookies
| Key | Value |
|---|---|
| PHPSESSID | "417047095e2dbe66f00c30c1102890a1" |
| main_deauth_profile_token | "63de7a" |
Response Cookies
No response cookies
Session
Session Metadata
| Key | Value |
|---|---|
| Created | "Tue, 12 May 26 06:17:15 +0200" |
| Last used | "Tue, 12 May 26 06:17:23 +0200" |
| Lifetime | 0 |
Session Attributes
| Attribute | Value |
|---|---|
| _csrf/https-photo_rate_131454 | "HFOXIJBhT0oBuMH7JnLEavUOdIIPoeCK9Y8hH7eNLeM" |
| _csrf/https-photo_rate_142581 | "hr56V_Gvbrufd-nNIH7QlZDQ-CypeKDxZbLZYsnb6Fg" |
| _csrf/https-photo_rate_152831 | "OdVOA-o16qPUh0bB2OC_964l9HCZm3BJepw85aLZ-ho" |
| _csrf/https-photo_rate_154313 | "X6V9mL_amlryVRdqxz7MfQcQq7kV_Z8nJCzIQiSENpI" |
| _csrf/https-photo_rate_155836 | "EEZ4UwlkpWZTEDcrmpOGa_labNiFpFSKh3Hl7Cj_1zQ" |
| _csrf/https-photo_rate_156690 | "I6uIr9LnbkiMdBO-6ktcyo2oHblim_kCuyMy35XUfck" |
| _csrf/https-photo_rate_179069 | "zUbe-g6xcQxA5r6IuK-aFMorAcu0m04xVhJcbcHK7ec" |
| _csrf/https-photo_rate_185856 | "qkLqMmwLuGuVDR284Q3mFJuhCvLhG8jORCHr41MfgGU" |
| _csrf/https-photo_rate_193773 | "97HR6xabuX2Ere7UBKz5oiJ5B5KoiIULI0d2xKv4RK4" |
| _csrf/https-photo_rate_195821 | "8T6Ua4MWc3NPFjVJge4K4Y9vyLgG3QfgpL36fC-DRro" |
| _csrf/https-photo_rate_243621 | "2Y-mHSdDBN-FSYnoMGia6e03vTZw8lOEda1p8p-w-MM" |
| _csrf/https-photo_rate_257761 | "bbSQ9rheJK0_g67e-m5Vl6umttSd1DABxzPKmDAhEro" |
| _csrf/https-photo_rate_263523 | "asYDxWKP8izzwF7u4UtG44GuRPeqcV-gGT-uPuGHDkQ" |
| _csrf/https-photo_rate_269827 | "674NQgke53BySU0FFVWhVLd8p3Xb-os5ZpBJIFjrT7c" |
| _csrf/https-photo_rate_278881 | "YJ2Yncur_LCk230vL1slOYExC_F9lsQ_RNtlJSRFivY" |
| _csrf/https-photo_rate_350913 | "RnYcpi4-fgyHxy_8ZMy8xQ7E6GlyEFeNdBBJv40f0NI" |
| _csrf/https-photo_rate_361221 | "JHf3V6CthKyDCgcIJM5Q2ifemTu0NRHlFXOAZ0nteN0" |
| _csrf/https-photo_rate_373973 | "osyDM9erBuf-oOJeWFp6PXXdc_-1kTg46jtRKsXUOT4" |
| _csrf/https-photo_rate_416621 | "lIJfNLAY_s9w9DWcRmvzKsxO-vHVEKJHBwZM98Nn-ds" |
| _csrf/https-photo_rate_83900 | "ELYfRrgI7Ki48OzF-P5Nz6oB6olAOzstHaMb8romfrc" |
Session Usage
0
Usages
Stateless check enabled
Session not used.
Flashes
Flashes
No flash messages were created.
Server Parameters
Server Parameters
Defined in .env
| Key | Value |
|---|---|
| APP_ENV | "dev" |
| APP_SECRET | "b366f6004fa23146bdc2bfa813cabf83cb5a190408e8716ac7f2b65deb15acc0" |
| CDN_BASE_URL | "https://www.photopost.cz" |
| CONVERT_PATH | "/usr/local/bin/convert" |
| DATABASE_URL | "mysql://photopostng:Mrsk4tr0n@localhost/photopostng?serverVersion=11.4.8-MariaDB&charset=utf8mb4&unix_socket=/var/run/mysql/mysql.sock" |
| DEFAULT_URI | "http://beta22.photopost.cz" |
| LOCK_DSN | "flock" |
| MAILER_DSN | "native://default" |
| MESSENGER_TRANSPORT_DSN | "doctrine://default?auto_setup=0" |
| PHOTO_BASE_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| RECAPTCHA_SECRET_KEY | "6LfLbaUsAAAAAMXxRuDnfQLL7Th557tb61gwYVDJ" |
| RECAPTCHA_SITE_KEY | "6LfLbaUsAAAAAFUvHYEXMKz3BU8Li_V2D-dklwPu" |
| SITE_URL | "https://www.photopost.cz" |
Defined as regular env variables
| Key | Value |
|---|---|
| APP_DEBUG | "1" |
| CONTENT_LENGTH | "" |
| CONTENT_TYPE | "" |
| DOCUMENT_ROOT | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| DOCUMENT_URI | "/index.php" |
| FCGI_ROLE | "RESPONDER" |
| GATEWAY_INTERFACE | "CGI/1.1" |
| HOME | "/home/ppng/" |
| HTTPS | "on" |
| HTTP_ACCEPT | "*/*" |
| HTTP_ACCEPT_ENCODING | "gzip, br, zstd, deflate" |
| HTTP_COOKIE | "PHPSESSID=417047095e2dbe66f00c30c1102890a1; main_deauth_profile_token=63de7a" |
| HTTP_HOST | "beta22.photopost.cz" |
| HTTP_USER_AGENT | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| PHP_SELF | "/index.php" |
| QUERY_STRING | "" |
| REDIRECT_STATUS | "200" |
| REMOTE_ADDR | "216.73.216.221" |
| REMOTE_PORT | "64431" |
| REQUEST_METHOD | "GET" |
| REQUEST_SCHEME | "https" |
| REQUEST_TIME | 1778559443 |
| REQUEST_TIME_FLOAT | 1778559443.5316 |
| REQUEST_URI | "/autor/1143" |
| SCRIPT_FILENAME | "/home/ppng/photopost-symfony/public/index.php" |
| SCRIPT_NAME | "/index.php" |
| SERVER_ADDR | "81.0.206.36" |
| SERVER_NAME | "beta22.photopost.cz" |
| SERVER_PORT | "443" |
| SERVER_PROTOCOL | "HTTP/2.0" |
| SERVER_SOFTWARE | "nginx/1.28.0" |
| SYMFONY_DOTENV_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/.env" |
| SYMFONY_DOTENV_VARS | "APP_ENV,APP_SECRET,DEFAULT_URI,MAILER_DSN,MESSENGER_TRANSPORT_DSN,DATABASE_URL,PHOTO_BASE_PATH,CONVERT_PATH,CDN_BASE_URL,SITE_URL,RECAPTCHA_SITE_KEY,RECAPTCHA_SECRET_KEY,LOCK_DSN" |
| USER | "ppng" |