ProfileController :: index
Request
GET Parameters
None
POST Parameters
None
Uploaded Files
None
Request Attributes
| Key | Value |
|---|---|
| _controller | "App\Controller\User\ProfileController::index" |
| _firewall_context | "security.firewall.map.context.main" |
| _route | "user_profile" |
| _route_params | [ "id" => "7410" ] |
| _security_authenticators | [] |
| _security_firewall_run | "_security_main" |
| _security_skipped_authenticators | [ Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#388 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator {#343 …} } Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#390 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator {#391 …} } ] |
| _stopwatch_token | "a3ed0e" |
| id | "7410" |
Request Headers
| Header | Value |
|---|---|
| accept | "*/*" |
| accept-encoding | "gzip, br, zstd, deflate" |
| cookie | "main_deauth_profile_token=885b09; PHPSESSID=5c5c9db1ad5ee221006a1dfd87bc9b00" |
| host | "beta22.photopost.cz" |
| user-agent | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| x-php-ob-level | "1" |
Request Content
Request content not available (it was retrieved as a resource).
Response
Response Headers
| Header | Value |
|---|---|
| cache-control | "no-cache, private" |
| content-security-policy | "default-src 'self'; script-src 'self' 'unsafe-inline' https://www.google.com https://www.gstatic.com; style-src 'self' 'unsafe-inline'; img-src 'self' data: https:; frame-src https://www.google.com; connect-src 'self'; font-src 'self'" |
| content-type | "text/html; charset=utf-8" |
| date | "Mon, 11 May 2026 14:46:46 GMT" |
| location | "/autor/7410/info" |
| permissions-policy | "camera=(), microphone=(), geolocation=()" |
| referrer-policy | "strict-origin-when-cross-origin" |
| strict-transport-security | "max-age=31536000; includeSubDomains" |
| x-content-type-options | "nosniff" |
| x-debug-token | "fa4cbc" |
| x-frame-options | "SAMEORIGIN" |
Cookies
Request Cookies
| Key | Value |
|---|---|
| PHPSESSID | "5c5c9db1ad5ee221006a1dfd87bc9b00" |
| main_deauth_profile_token | "885b09" |
Response Cookies
No response cookies
Session
Session Metadata
| Key | Value |
|---|---|
| Created | "Mon, 11 May 26 16:45:55 +0200" |
| Last used | "Mon, 11 May 26 16:46:45 +0200" |
| Lifetime | 0 |
Session Attributes
| Attribute | Value |
|---|---|
| _csrf/https-photo_rate_115990 | "_4-1OZmUWVhdzUUb_LCR63RIuxn7P41D8FDK90rDS7A" |
| _csrf/https-photo_rate_118962 | "gWYITmaIPLm57a937-YZ5NHq0crgxH5saluD6IWWo7c" |
| _csrf/https-photo_rate_125891 | "Ze-vR6Ex0I3sNpnKDUosEPLtQVaq8V_zyhH2NV045gY" |
| _csrf/https-photo_rate_130783 | "ApNYE_QqNS4L331tlGmY8Uh_GufcfKum2KseTrnSfGo" |
| _csrf/https-photo_rate_133358 | "SsvYOp-SntuIwnfYAlf80a0fcflrhEKavoOdEEOUAx0" |
| _csrf/https-photo_rate_158579 | "GkJP3Fi9bi4F_Hw3oSMVljEcUg9niV6iil-j-nYiQm4" |
| _csrf/https-photo_rate_161201 | "Sb6Mv63fFqJLRYI7um_VKA9ocN2DZ-WYQ4tCKT_YqxA" |
| _csrf/https-photo_rate_162387 | "dO3r0hsiClHABnkabeN2QksChane-pHCurgQaQKYPnc" |
| _csrf/https-photo_rate_164948 | "RKdPTNmiYkxNg1mEKyavAACCFnpkRM98MDtB2EfB-04" |
| _csrf/https-photo_rate_167736 | "-XKPyg_LmI_Wj6nE27PONMjrAJvvv1AwIcox45Rer3g" |
| _csrf/https-photo_rate_169142 | "meyfTmhc9C3BWU587pTv4KEY00-GH0h2zL_w2NCtRnM" |
| _csrf/https-photo_rate_170896 | "89h7BDYIxjVQ1Q6Vurv2ze16TV6sqUVqQugaMaePmAw" |
| _csrf/https-photo_rate_170912 | "ONFPxiks9l7U6tNfcJnJzvuNm8iCgncLE2d-m_9hGLI" |
| _csrf/https-photo_rate_172229 | "0fI-paEUX8Gc43lC1sYYcai6OdpFnEhKVAa0B2sHayM" |
| _csrf/https-photo_rate_174558 | "eJDnWTMkp-RrVWjIz4xhLzWq5u4N71zzod4OpkP9Y8o" |
| _csrf/https-photo_rate_178750 | "WgXQRa5uQL8aDa3Fc-nk2UYghKPwgNq16c7-pLec4N8" |
| _csrf/https-photo_rate_18414 | "ex62E-jcWD1WWeLlaAKhDP7avPd7JQ-gwKtCoVBTPNE" |
| _csrf/https-photo_rate_186116 | "LCkq-zMsc6hv9FTxu6TUtLehXK36d03fu5_3K8Avm9k" |
| _csrf/https-photo_rate_194829 | "b7aVTX54A94ANuFt2ma6CpDM1d3U2JLJpTcO0wHrDUs" |
| _csrf/https-photo_rate_198289 | "zHCE5nBpXngBWJabIvNcRa0AAFT7upMlwZpz7vVhURI" |
| _csrf/https-photo_rate_199460 | "IZ1upNxv_8zvCBCLCZHzfup_17h6GlMcMN1hYCEi6yk" |
| _csrf/https-photo_rate_204062 | "-HDbgVTB8q6ciya16LLRkR2GAhthk412_-IRvTQ7U2A" |
| _csrf/https-photo_rate_207483 | "U4xa-stM2L7vindBpnUJ5rJqsOnHLY-QmbrIDWpZaGQ" |
| _csrf/https-photo_rate_209033 | "clkCFZLa8pelxXgyN_wmrjgTmvEsVBGeCf7nYdaNQ5Y" |
| _csrf/https-photo_rate_211091 | "w-nCtqzOnxIVCyJaT4jZtDU33mfcGBWhrEbCyHxbnF8" |
| _csrf/https-photo_rate_217471 | "FdtJTovPaOv3JwxkNJbEQv9z0yiN7Q6MJtKiQt5UE5E" |
| _csrf/https-photo_rate_227830 | "gKlMDB1PfuE2UvLWwmIci0WYcLFCjuqpkGodk831lRk" |
| _csrf/https-photo_rate_253367 | "a3RmXRopxny1Tdam4CRvWFrrTCB3p7nTL51V107HY3Y" |
| _csrf/https-photo_rate_256383 | "RUwSfqP9oXdxDJ_Z8SCcwnofmNuf3VS7PaQ6id2q9LE" |
| _csrf/https-photo_rate_270642 | "lANABZ_ouvrbhLwEKrn-rfX-Vut4j2-wKgHsykICnms" |
| _csrf/https-photo_rate_279273 | "YjaGn-hkiIxoSTIfqf5Im9bwRo5oXuY0Aia0MIKDUt8" |
| _csrf/https-photo_rate_279442 | "FDfthqz8nSxXggSSdcQhmdpd8rB7Q1Lv78dqf2XV1S0" |
| _csrf/https-photo_rate_295060 | "aVGBpGbS7FFEyNIDGLaY-idlrVEFHh-yFIOmvrAaaRw" |
| _csrf/https-photo_rate_298778 | "2CxmLdFMxX-YuHeB67DlXGb8IkdOvyQyj0Mjo7IT6pQ" |
| _csrf/https-photo_rate_308727 | "E9FHdGyJnp43VmI-MMrWjMbUQFOJnrqAHhUu6P1JfA4" |
| _csrf/https-photo_rate_310391 | "UucefoArwcbitlnNEU-9t8SLl4X1RMsrtNBg9jwTqcw" |
| _csrf/https-photo_rate_319485 | "Qa5gB-LPIMh0nU26snaDO4_AelPy2r2me2PWSYVGd4g" |
| _csrf/https-photo_rate_321512 | "xt2gUNNaLPOclQeVRHxOq2HoQ16w-a_VFfHrKjSd_QM" |
| _csrf/https-photo_rate_32438 | "NXUTXF6wq945OpbAM_GAcHK5HpKf-4LniUbvVQ_Hgow" |
| _csrf/https-photo_rate_325436 | "UXqLGdpgxvukXErB-jiZSkeBWUFqT8ie24tHpRxH44k" |
| _csrf/https-photo_rate_331928 | "c_oYgu97YqD6mrIJ1Vl9dxMMf1eQvoGgGNyD1R7f_Bg" |
| _csrf/https-photo_rate_334310 | "Birv2jkWcFv_F09J4LV-0ny5G4qx4XDqH6aMlStBy_Y" |
| _csrf/https-photo_rate_342270 | "YkK84iG37w0nlAhwKTqpflIQPd1d3ieXbX5IOwWhg14" |
| _csrf/https-photo_rate_343067 | "Duif4f3Mi11sJ1FY2E9S_2ptw-yjTi1helZ8pevLLQ0" |
| _csrf/https-photo_rate_343326 | "xVspCIXiBTW5sExOWqYph6zNZw4YU0auhMpBDxJYbrE" |
| _csrf/https-photo_rate_344406 | "QYzrECn3v0hZ6g45HOxzZsF3R8CrYxK6uBQxIgkZkqs" |
| _csrf/https-photo_rate_352660 | "UMigUzEKAIstXcbVapNxdWgNKEm-9RhnKGTgP8609hY" |
| _csrf/https-photo_rate_359215 | "hsawAz7cE7yTkly-QTIpsNHEORzq9_B7PH4wx-SYLoI" |
| _csrf/https-photo_rate_360125 | "bvyxco8dAUXyEhFU_UnGkDVFmRX37lLuyJhHXa0gYS8" |
| _csrf/https-photo_rate_363692 | "_iouZ6pRGT8-MtNy4mYLUlDZDyYEJVvTXbr4aG8onb8" |
| _csrf/https-photo_rate_370956 | "SVpFgv5NpBXsQTSz5lc46lW9K2EyitV3mgCDxTPv8BA" |
| _csrf/https-photo_rate_373170 | "VVB86IZSqoaU8ySBMs0ack-xBgzDas9F1uYHzh1_0Nc" |
| _csrf/https-photo_rate_373696 | "s6crkMbRfpTswY-Pd-85xXYKHiW7TkgdCyfPvbUy0gY" |
| _csrf/https-photo_rate_390679 | "rxZUdqaJbEOmOwQxrAklP0UMSlYRNvIUskasVzu8nXs" |
| _csrf/https-photo_rate_391588 | "KGT6Maj8qRnt3kFaiI-g5dsFQ90qexCR0oRhJ3BohAM" |
| _csrf/https-photo_rate_403215 | "xJMI5Lx8pKmPN_d5rx0AZCrF924zltEosLmif7e65jE" |
| _csrf/https-photo_rate_406110 | "JDgEnX912k8Ux_1fmEUy_sMKVjC45mZk8AlQioaD-Fc" |
| _csrf/https-photo_rate_425389 | "Qx85T63AjzUu8q252gnCBBipcnhgMB_OfjD_t75AAEs" |
| _csrf/https-photo_rate_473930 | "YHjtXtDmXXFomB_9MCd8LX0z-ckAtF4b5o_iL_pQXG8" |
| _csrf/https-photo_rate_52705 | "-GWbmqguZcJGjCPnQ-zN130MeDT2j6aPx2EMQ06Bhnw" |
| _csrf/https-photo_rate_63727 | "yOvRT11nJU-bLoAfXxzww7CuVj36ayTgFK9xvB7KCO4" |
| _csrf/https-photo_rate_85096 | "awJYJVsuG7V6dWGLp9BylhUCsCh9tBzS_7hrZdRyqNM" |
| _csrf/https-photo_rate_88370 | "rjftSdx0aSjV4hNTZuG4raq1S96F0tXR6riMrOs7j9g" |
| _csrf/https-photo_rate_91008 | "iliuVN43yjjaPUmzEOLqCdHa-XZgq3w8zKlU4ZgWOkw" |
| _csrf/https-photo_rate_93419 | "oLpcVnRnWPOVSREO2G1jMYH1vtz6WHvSIpdWFnwoiHE" |
| _csrf/https-photo_rate_96676 | "wXIJfVyEnU77-rHr8FlykLP04wsxGqwiAcCDxUzmnVE" |
Session Usage
0
Usages
Stateless check enabled
Session not used.
Flashes
Flashes
No flash messages were created.
Server Parameters
Server Parameters
Defined in .env
| Key | Value |
|---|---|
| APP_ENV | "dev" |
| APP_SECRET | "b366f6004fa23146bdc2bfa813cabf83cb5a190408e8716ac7f2b65deb15acc0" |
| CDN_BASE_URL | "https://www.photopost.cz" |
| CONVERT_PATH | "/usr/local/bin/convert" |
| DATABASE_URL | "mysql://photopostng:Mrsk4tr0n@localhost/photopostng?serverVersion=11.4.8-MariaDB&charset=utf8mb4&unix_socket=/var/run/mysql/mysql.sock" |
| DEFAULT_URI | "http://beta22.photopost.cz" |
| LOCK_DSN | "flock" |
| MAILER_DSN | "native://default" |
| MESSENGER_TRANSPORT_DSN | "doctrine://default?auto_setup=0" |
| PHOTO_BASE_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| RECAPTCHA_SECRET_KEY | "6LfLbaUsAAAAAMXxRuDnfQLL7Th557tb61gwYVDJ" |
| RECAPTCHA_SITE_KEY | "6LfLbaUsAAAAAFUvHYEXMKz3BU8Li_V2D-dklwPu" |
| SITE_URL | "https://www.photopost.cz" |
Defined as regular env variables
| Key | Value |
|---|---|
| APP_DEBUG | "1" |
| CONTENT_LENGTH | "" |
| CONTENT_TYPE | "" |
| DOCUMENT_ROOT | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| DOCUMENT_URI | "/index.php" |
| FCGI_ROLE | "RESPONDER" |
| GATEWAY_INTERFACE | "CGI/1.1" |
| HOME | "/home/ppng/" |
| HTTPS | "on" |
| HTTP_ACCEPT | "*/*" |
| HTTP_ACCEPT_ENCODING | "gzip, br, zstd, deflate" |
| HTTP_COOKIE | "main_deauth_profile_token=885b09; PHPSESSID=5c5c9db1ad5ee221006a1dfd87bc9b00" |
| HTTP_HOST | "beta22.photopost.cz" |
| HTTP_USER_AGENT | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| PHP_SELF | "/index.php" |
| QUERY_STRING | "" |
| REDIRECT_STATUS | "200" |
| REMOTE_ADDR | "216.73.216.221" |
| REMOTE_PORT | "26080" |
| REQUEST_METHOD | "GET" |
| REQUEST_SCHEME | "https" |
| REQUEST_TIME | 1778510806 |
| REQUEST_TIME_FLOAT | 1778510806.9005 |
| REQUEST_URI | "/autor/7410" |
| SCRIPT_FILENAME | "/home/ppng/photopost-symfony/public/index.php" |
| SCRIPT_NAME | "/index.php" |
| SERVER_ADDR | "81.0.206.36" |
| SERVER_NAME | "beta22.photopost.cz" |
| SERVER_PORT | "443" |
| SERVER_PROTOCOL | "HTTP/2.0" |
| SERVER_SOFTWARE | "nginx/1.28.0" |
| SYMFONY_DOTENV_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/.env" |
| SYMFONY_DOTENV_VARS | "APP_ENV,APP_SECRET,DEFAULT_URI,MAILER_DSN,MESSENGER_TRANSPORT_DSN,DATABASE_URL,PHOTO_BASE_PATH,CONVERT_PATH,CDN_BASE_URL,SITE_URL,RECAPTCHA_SITE_KEY,RECAPTCHA_SECRET_KEY,LOCK_DSN" |
| USER | "ppng" |