ProfileController :: index
Request
GET Parameters
None
POST Parameters
None
Uploaded Files
None
Request Attributes
| Key | Value |
|---|---|
| _controller | "App\Controller\User\ProfileController::index" |
| _firewall_context | "security.firewall.map.context.main" |
| _route | "user_profile" |
| _route_params | [ "id" => "2345" ] |
| _security_authenticators | [] |
| _security_firewall_run | "_security_main" |
| _security_skipped_authenticators | [ Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#388 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator {#343 …} } Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#390 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator {#391 …} } ] |
| _stopwatch_token | "8b4048" |
| id | "2345" |
Request Headers
| Header | Value |
|---|---|
| accept | "*/*" |
| accept-encoding | "gzip, br, zstd, deflate" |
| cookie | "main_deauth_profile_token=3a1056; PHPSESSID=dccf5d78d4dfc854a857d647e66a9931" |
| host | "beta22.photopost.cz" |
| user-agent | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| x-php-ob-level | "1" |
Request Content
Request content not available (it was retrieved as a resource).
Response
Response Headers
| Header | Value |
|---|---|
| cache-control | "no-cache, private" |
| content-security-policy | "default-src 'self'; script-src 'self' 'unsafe-inline' https://www.google.com https://www.gstatic.com; style-src 'self' 'unsafe-inline'; img-src 'self' data: https:; frame-src https://www.google.com; connect-src 'self'; font-src 'self'" |
| content-type | "text/html; charset=utf-8" |
| date | "Mon, 11 May 2026 06:22:59 GMT" |
| location | "/autor/2345/info" |
| permissions-policy | "camera=(), microphone=(), geolocation=()" |
| referrer-policy | "strict-origin-when-cross-origin" |
| strict-transport-security | "max-age=31536000; includeSubDomains" |
| x-content-type-options | "nosniff" |
| x-debug-token | "fb566f" |
| x-frame-options | "SAMEORIGIN" |
Cookies
Request Cookies
| Key | Value |
|---|---|
| PHPSESSID | "dccf5d78d4dfc854a857d647e66a9931" |
| main_deauth_profile_token | "3a1056" |
Response Cookies
No response cookies
Session
Session Metadata
| Key | Value |
|---|---|
| Created | "Mon, 11 May 26 08:22:20 +0200" |
| Last used | "Mon, 11 May 26 08:22:58 +0200" |
| Lifetime | 0 |
Session Attributes
| Attribute | Value |
|---|---|
| _csrf/https-photo_rate_104726 | "l2EPrhuD4mpEqUnz8KnxKJUVsSwzOMzmxbTwEZlEO0Q" |
| _csrf/https-photo_rate_105305 | "cw8SZyxhhWpkdZBjAMDs8cHPYaXnlgvD-1DFoDI6Ms0" |
| _csrf/https-photo_rate_119315 | "1DiUHFz7eO_mHABT-OODcG66Hs1klQetzTbTwhDqXFs" |
| _csrf/https-photo_rate_119991 | "dR19UPqUTXjXDupLqo5-JDjFBcu91rMWOgLsn-tyACo" |
| _csrf/https-photo_rate_122028 | "f9zl-nxgEkdjNid9hhGa2KIsJPWGbP3otaWsi1GiHCo" |
| _csrf/https-photo_rate_126098 | "aAFVRMrc9i3w9z8mKXZbDLdusNtJTM0bkHU67OZ9t98" |
| _csrf/https-photo_rate_130161 | "N8e0IYlaeVsHCA_VkjrQ0ABpK9ZZRInZKgp4JE5cbg8" |
| _csrf/https-photo_rate_133056 | "N7_hHZXuV1Vuo9j8JINALcUAn5EcGZQvo7LX9c7NzX0" |
| _csrf/https-photo_rate_133179 | "-mn0xvk0cqBgvBBigKVLm04oaqbeMMukhiUIdlD_5Js" |
| _csrf/https-photo_rate_138961 | "jWy5iuzfzYmTUaIKRIEqoaWWvZ2TYDOsnnAMVkMTWGA" |
| _csrf/https-photo_rate_141387 | "o4LolziZHJ1xuqiaSm8GOGiZ5flM6Mqb8kRvSBtp3Cs" |
| _csrf/https-photo_rate_144344 | "C-GapbZo4BwUNIOC9lBbaLKUv_W03AdyUSsDrfSx-Go" |
| _csrf/https-photo_rate_146806 | "V8FBe0awyEUFsrxO7nge_4yr2yWhaujLnhoR7scxceA" |
| _csrf/https-photo_rate_148326 | "wqUEbAgMKAKCGPOr8bR1nkbq74vloiJYcgdnAGWotx0" |
| _csrf/https-photo_rate_173848 | "WTafiJORb7FHpKwhsKQWJx_H__A7A3FPDaWKV9Oe7fo" |
| _csrf/https-photo_rate_193186 | "JM_IJBhVV-s8ZKSdlIs_oN4vv5h_nEKK3QTRyfpmTbI" |
| _csrf/https-photo_rate_193884 | "sqALzrUwRzx4LroL8faBm7kG3gMWOYqnfMpNvXxf7u8" |
| _csrf/https-photo_rate_203059 | "G_UAqTr10ijifBvPYZmbzQ8TdYbXI6BHqv1JmxzOT44" |
| _csrf/https-photo_rate_203896 | "zOE9PV6ih4Xsbzy8XofNZFIV1aIplDb2869dZMAfo5s" |
| _csrf/https-photo_rate_212532 | "GippLnK7ioL_64eFFt-YwR4USDbd2e9uejRMtBhEu6Q" |
| _csrf/https-photo_rate_215681 | "QQGVv3XjfW4vGtJOYazEbYx8ZSM0gcUgtkN4Fs_4VX0" |
| _csrf/https-photo_rate_228896 | "V6kKNGtjeIXYzGdo82mq_CtQO7ibTxA656G5pShO3wA" |
| _csrf/https-photo_rate_243837 | "JGvuezQMkEAkmprGs48_7XKdn05mXwArI1xHcW9hvVc" |
| _csrf/https-photo_rate_246461 | "GbjuV-kEEd6eJJo1_ENc34mBr1CW7o6HL7LgSdwX0As" |
| _csrf/https-photo_rate_252167 | "zyrAlTsVlS7ItwYoEpv7AJf_dovsCqYHUS7L1P7zcOs" |
| _csrf/https-photo_rate_257832 | "IBtdMzw12eRPPpE3s_UXF7_M-x--ldhn3WqswFJVevY" |
| _csrf/https-photo_rate_258031 | "tnmVv_LtjzNGPzcZ9LPvzsNLI-t7OaOPxGiX_wzclbU" |
| _csrf/https-photo_rate_267947 | "eq1bRZbqDu3wni0bGTixxBlVtSmoYNiMix6JuzNWgZs" |
| _csrf/https-photo_rate_286216 | "l2e2R9xIOAe1_cuzNLu3gVAVmODqaO8MNYtVlx4P6vg" |
| _csrf/https-photo_rate_296057 | "PJDK6QtrKD3gKvMlYK5d-3SITjrXXgUzykXqv5uiK4Q" |
| _csrf/https-photo_rate_302514 | "7_I3HUo1QJrPQ1ea1LHK5AxhDL2StQ4VAp5YRooqLq4" |
| _csrf/https-photo_rate_326967 | "iwinEAH5HiF8ZreSGT1MicM5gZaw2mG_Fwe0M4O9R4M" |
| _csrf/https-photo_rate_337554 | "JTgKDQJBFf-SNUtSImrAzmo7HV0mFQV7KITWjBsTq8M" |
| _csrf/https-photo_rate_345724 | "_Un-KrmqmO_kdfda4xdk18iVr7xw8W9Rv7nn-EzVVw4" |
| _csrf/https-photo_rate_347070 | "1kEOhAT7pbK1rlBqHpyBDD-L6mjxUdR2vffP6LbeeDw" |
| _csrf/https-photo_rate_357857 | "d4gZgDxSyK9BE-tA9Ykee7tKX5T5fbDW9H1WOXdcP0Q" |
| _csrf/https-photo_rate_373227 | "pKhVmhPku8SfxxBwPejUfSziZbPfaZ64jsNm6V12z1U" |
| _csrf/https-photo_rate_376422 | "xfR6lSVk3GWuCk5Y7pzbgUUCNcIfzeW47T3vskNltp0" |
| _csrf/https-photo_rate_385513 | "1dIWfYtQ0MlwTDLsbgFoYoOAkjGyDmjvybt5D2sVyp0" |
| _csrf/https-photo_rate_39568 | "ML2BKecsW2bvZi1e45j25Jm8bycO06WNcnXwIKz7rBQ" |
| _csrf/https-photo_rate_434250 | "q0RN1GclYbBpv7QNCck02OHDDD--1gZoYIIQdWDVCd0" |
| _csrf/https-photo_rate_436597 | "fSOVxSg-Rq2iD4yr5rg5LBB0PMJJEZelLLlObwGKHvs" |
| _csrf/https-photo_rate_443878 | "_OiHEWte7chB1tfn17V_bzrElpay_8p0i1Lh-Nxc6I8" |
| _csrf/https-photo_rate_468815 | "YnPceUPvglG6XMgbvhjrsY1sHgRQs8HK1NEuzwbu8Hs" |
| _csrf/https-photo_rate_470430 | "s7ZCKk2dKEtFxu0zCFvWlRS4FTB9dm5n62FnfEbRfPE" |
| _csrf/https-photo_rate_476761 | "kVd7DUreQIwsyGCRMJE-GHcEmri34Ft49sfsbGnJbOQ" |
| _csrf/https-photo_rate_61914 | "Nh4BrIFgPT14GYpRvzfbsZBbBtqwAGSfU2s0Yg4ApoA" |
| _csrf/https-photo_rate_63611 | "uusEeW8Yc1_36Kvhid3no171XwTfQNQmWacIZECCtHw" |
| _csrf/https-photo_rate_91226 | "QRY6_HV6yzNEkuiMRht76Xhnc1EAgT4wkAHVm9-eoWg" |
| _csrf/https-photo_rate_92631 | "_h6k8q1PRW3ZF_3m7UBds-JuSlfWyqE9P--eWHwnAko" |
| _csrf/https-photo_rate_99123 | "XfBe_B5WzxNJxCPJWvanxsnaAIVk_mLWjFr54s7tkXU" |
Session Usage
0
Usages
Stateless check enabled
Session not used.
Flashes
Flashes
No flash messages were created.
Server Parameters
Server Parameters
Defined in .env
| Key | Value |
|---|---|
| APP_ENV | "dev" |
| APP_SECRET | "b366f6004fa23146bdc2bfa813cabf83cb5a190408e8716ac7f2b65deb15acc0" |
| CDN_BASE_URL | "https://www.photopost.cz" |
| CONVERT_PATH | "/usr/local/bin/convert" |
| DATABASE_URL | "mysql://photopostng:Mrsk4tr0n@localhost/photopostng?serverVersion=11.4.8-MariaDB&charset=utf8mb4&unix_socket=/var/run/mysql/mysql.sock" |
| DEFAULT_URI | "http://beta22.photopost.cz" |
| LOCK_DSN | "flock" |
| MAILER_DSN | "native://default" |
| MESSENGER_TRANSPORT_DSN | "doctrine://default?auto_setup=0" |
| PHOTO_BASE_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| RECAPTCHA_SECRET_KEY | "6LfLbaUsAAAAAMXxRuDnfQLL7Th557tb61gwYVDJ" |
| RECAPTCHA_SITE_KEY | "6LfLbaUsAAAAAFUvHYEXMKz3BU8Li_V2D-dklwPu" |
| SITE_URL | "https://www.photopost.cz" |
Defined as regular env variables
| Key | Value |
|---|---|
| APP_DEBUG | "1" |
| CONTENT_LENGTH | "" |
| CONTENT_TYPE | "" |
| DOCUMENT_ROOT | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| DOCUMENT_URI | "/index.php" |
| FCGI_ROLE | "RESPONDER" |
| GATEWAY_INTERFACE | "CGI/1.1" |
| HOME | "/home/ppng/" |
| HTTPS | "on" |
| HTTP_ACCEPT | "*/*" |
| HTTP_ACCEPT_ENCODING | "gzip, br, zstd, deflate" |
| HTTP_COOKIE | "main_deauth_profile_token=3a1056; PHPSESSID=dccf5d78d4dfc854a857d647e66a9931" |
| HTTP_HOST | "beta22.photopost.cz" |
| HTTP_USER_AGENT | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| PHP_SELF | "/index.php" |
| QUERY_STRING | "" |
| REDIRECT_STATUS | "200" |
| REMOTE_ADDR | "216.73.216.221" |
| REMOTE_PORT | "48451" |
| REQUEST_METHOD | "GET" |
| REQUEST_SCHEME | "https" |
| REQUEST_TIME | 1778480579 |
| REQUEST_TIME_FLOAT | 1778480579.0679 |
| REQUEST_URI | "/autor/2345" |
| SCRIPT_FILENAME | "/home/ppng/photopost-symfony/public/index.php" |
| SCRIPT_NAME | "/index.php" |
| SERVER_ADDR | "81.0.206.36" |
| SERVER_NAME | "beta22.photopost.cz" |
| SERVER_PORT | "443" |
| SERVER_PROTOCOL | "HTTP/2.0" |
| SERVER_SOFTWARE | "nginx/1.28.0" |
| SYMFONY_DOTENV_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/.env" |
| SYMFONY_DOTENV_VARS | "APP_ENV,APP_SECRET,DEFAULT_URI,MAILER_DSN,MESSENGER_TRANSPORT_DSN,DATABASE_URL,PHOTO_BASE_PATH,CONVERT_PATH,CDN_BASE_URL,SITE_URL,RECAPTCHA_SITE_KEY,RECAPTCHA_SECRET_KEY,LOCK_DSN" |
| USER | "ppng" |