ProfileController :: index
Request
GET Parameters
None
POST Parameters
None
Uploaded Files
None
Request Attributes
| Key | Value |
|---|---|
| _controller | "App\Controller\User\ProfileController::index" |
| _firewall_context | "security.firewall.map.context.main" |
| _route | "user_profile" |
| _route_params | [ "id" => "7013" ] |
| _security_authenticators | [] |
| _security_firewall_run | "_security_main" |
| _security_skipped_authenticators | [ Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#388 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator {#343 …} } Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#390 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator {#391 …} } ] |
| _stopwatch_token | "063630" |
| id | "7013" |
Request Headers
| Header | Value |
|---|---|
| accept | "*/*" |
| accept-encoding | "gzip, br, zstd, deflate" |
| cookie | "main_deauth_profile_token=1c41b9; PHPSESSID=fade8a57c8a4e52dd1f8c06edd1cc167" |
| host | "beta22.photopost.cz" |
| user-agent | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| x-php-ob-level | "1" |
Request Content
Request content not available (it was retrieved as a resource).
Response
Response Headers
| Header | Value |
|---|---|
| cache-control | "no-cache, private" |
| content-security-policy | "default-src 'self'; script-src 'self' 'unsafe-inline' https://www.google.com https://www.gstatic.com; style-src 'self' 'unsafe-inline'; img-src 'self' data: https:; frame-src https://www.google.com; connect-src 'self'; font-src 'self'" |
| content-type | "text/html; charset=utf-8" |
| date | "Sun, 10 May 2026 22:50:48 GMT" |
| location | "/autor/7013/info" |
| permissions-policy | "camera=(), microphone=(), geolocation=()" |
| referrer-policy | "strict-origin-when-cross-origin" |
| strict-transport-security | "max-age=31536000; includeSubDomains" |
| x-content-type-options | "nosniff" |
| x-debug-token | "fc9683" |
| x-frame-options | "SAMEORIGIN" |
Cookies
Request Cookies
| Key | Value |
|---|---|
| PHPSESSID | "fade8a57c8a4e52dd1f8c06edd1cc167" |
| main_deauth_profile_token | "1c41b9" |
Response Cookies
No response cookies
Session
Session Metadata
| Key | Value |
|---|---|
| Created | "Mon, 11 May 26 00:50:29 +0200" |
| Last used | "Mon, 11 May 26 00:50:48 +0200" |
| Lifetime | 0 |
Session Attributes
| Attribute | Value |
|---|---|
| _csrf/https-photo_rate_118707 | "NvVm_9z6Po0Q2Z-jOb2JhZoPCGFPWIaspsEguMDjCzc" |
| _csrf/https-photo_rate_120034 | "qRY5Ov19bZvLoIxKblgrc6DD1NVUrOKnZaz9fMHrHpg" |
| _csrf/https-photo_rate_131206 | "qnC9J4SCkeuNcV9XVuGch5fdqrfIlTLOk25zblSWm4g" |
| _csrf/https-photo_rate_136069 | "5G6MYLo_5kmrVap_O2lSKt1LXIa9-gKhnsqONfNDMho" |
| _csrf/https-photo_rate_137035 | "EVCQ4unNd8VLMycgGUUmMxU_m4vqqriNoRdkGvgJ4-4" |
| _csrf/https-photo_rate_137210 | "4fDEh27VEfCKasZcsKyAGQkLYGFww2VejPgSRv2E04M" |
| _csrf/https-photo_rate_161497 | "mYgxMS56G12lZ60smYiFm0zbLmuVIYVQrLEk1RnZAXM" |
| _csrf/https-photo_rate_176732 | "zyMoU8lkW9kuMQV-8X3aT59L3ZhAbSBIiEFzrqmSvpQ" |
| _csrf/https-photo_rate_197180 | "mFbmRc-xbmLRxZe6YC1HQmY4hvxsZmsSa2M9S9dG7lo" |
| _csrf/https-photo_rate_207033 | "3M0oRuIaAJpfi74KrjULpn0AKqnG2Um_GdWK-VOUIDY" |
| _csrf/https-photo_rate_226407 | "dEIrTRliDeiE4rnXZT3OWBSfys3mAQiGVmb7txh2bgQ" |
| _csrf/https-photo_rate_227456 | "G5DNGp8ypz-bpkB-xTofivrk98-hDMUDO1LZgxcry7o" |
| _csrf/https-photo_rate_231674 | "F_mzfxfTXW1wA4nmxclCCI9Ln79UZ852aWc4YsWcWGs" |
| _csrf/https-photo_rate_231749 | "Viia0Dx7ZMX7F8t5fKuZ3dZkaF9LhThSWMV18RkHAv4" |
| _csrf/https-photo_rate_245564 | "Oet4SURiaraBKkkGeCQcw9Ba3UwqDS315qnDLuuLytc" |
| _csrf/https-photo_rate_302763 | "NQR26stLiZB3FDBdRDtUsotlhmfsK_0a9QajUWNTvA4" |
| _csrf/https-photo_rate_317406 | "zlunXUFMZPsA9KA3uwzHA2wQC2jW7dq3htll57l-7v8" |
| _csrf/https-photo_rate_339275 | "m60YNbvPmjwWaT69_Ps-jTyD0C99zBRuRFAJgFR4Wi8" |
| _csrf/https-photo_rate_372910 | "9egH3e1zGqW3lMuB6rk-o-1C3nE8Ffw8d1i_pFwTPyw" |
| _csrf/https-photo_rate_383202 | "FOX2lprKnfLOuwemWnForsRtJo6YtH9e2hXb271sBrM" |
| _csrf/https-photo_rate_430937 | "7IHuK3HQj35uDb4Jz9Sd0sd9JfefMFQfnp2qifipWmM" |
| _csrf/https-photo_rate_451429 | "hzkY-AzxB6xcIbh3BCWLyS9AYZgGnkhAUADwW7l7cyI" |
| _csrf/https-photo_rate_451793 | "zlaaeXXdk6SEeXLabvNbWl-B5JKCmD0RYAc7iOdSArc" |
| _csrf/https-photo_rate_454240 | "vzFHH0u6oV4_tpvbLEh64RWRHGanZGObv1RZpAdpN9M" |
| _csrf/https-photo_rate_477009 | "qwEitfhb2LGSnZ8cPOrw2FCrVXk6ku0b8DGQogoR7jo" |
| _csrf/https-photo_rate_57316 | "Ung58emG16rOduDubtJgboqIOSaDu5JbdKvmQ_cnwuY" |
| _csrf/https-photo_rate_66467 | "oeErNPUzCh2szZKMiSqhCR2DinnFYiHjSocB3vyCuSc" |
| _csrf/https-photo_rate_73842 | "X1rZafs9PH9ivCLXN_t3S9ZjaJOl4UX_AAabgpNfbPY" |
| _csrf/https-photo_rate_81912 | "t_Q7SpxcQOw3gGOvKSNTn5XNWV3ZAb-6YrnBpxPlKYI" |
| _csrf/https-photo_rate_86981 | "MjEOs0RUzCZoyr76wafnXLWSW-raGo3awPCeAz1ocYs" |
Session Usage
0
Usages
Stateless check enabled
Session not used.
Flashes
Flashes
No flash messages were created.
Server Parameters
Server Parameters
Defined in .env
| Key | Value |
|---|---|
| APP_ENV | "dev" |
| APP_SECRET | "b366f6004fa23146bdc2bfa813cabf83cb5a190408e8716ac7f2b65deb15acc0" |
| CDN_BASE_URL | "https://www.photopost.cz" |
| CONVERT_PATH | "/usr/local/bin/convert" |
| DATABASE_URL | "mysql://photopostng:Mrsk4tr0n@localhost/photopostng?serverVersion=11.4.8-MariaDB&charset=utf8mb4&unix_socket=/var/run/mysql/mysql.sock" |
| DEFAULT_URI | "http://beta22.photopost.cz" |
| LOCK_DSN | "flock" |
| MAILER_DSN | "native://default" |
| MESSENGER_TRANSPORT_DSN | "doctrine://default?auto_setup=0" |
| PHOTO_BASE_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| RECAPTCHA_SECRET_KEY | "6LfLbaUsAAAAAMXxRuDnfQLL7Th557tb61gwYVDJ" |
| RECAPTCHA_SITE_KEY | "6LfLbaUsAAAAAFUvHYEXMKz3BU8Li_V2D-dklwPu" |
| SITE_URL | "https://www.photopost.cz" |
Defined as regular env variables
| Key | Value |
|---|---|
| APP_DEBUG | "1" |
| CONTENT_LENGTH | "" |
| CONTENT_TYPE | "" |
| DOCUMENT_ROOT | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| DOCUMENT_URI | "/index.php" |
| FCGI_ROLE | "RESPONDER" |
| GATEWAY_INTERFACE | "CGI/1.1" |
| HOME | "/home/ppng/" |
| HTTPS | "on" |
| HTTP_ACCEPT | "*/*" |
| HTTP_ACCEPT_ENCODING | "gzip, br, zstd, deflate" |
| HTTP_COOKIE | "main_deauth_profile_token=1c41b9; PHPSESSID=fade8a57c8a4e52dd1f8c06edd1cc167" |
| HTTP_HOST | "beta22.photopost.cz" |
| HTTP_USER_AGENT | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| PHP_SELF | "/index.php" |
| QUERY_STRING | "" |
| REDIRECT_STATUS | "200" |
| REMOTE_ADDR | "216.73.216.221" |
| REMOTE_PORT | "8724" |
| REQUEST_METHOD | "GET" |
| REQUEST_SCHEME | "https" |
| REQUEST_TIME | 1778453448 |
| REQUEST_TIME_FLOAT | 1778453448.7426 |
| REQUEST_URI | "/autor/7013" |
| SCRIPT_FILENAME | "/home/ppng/photopost-symfony/public/index.php" |
| SCRIPT_NAME | "/index.php" |
| SERVER_ADDR | "81.0.206.36" |
| SERVER_NAME | "beta22.photopost.cz" |
| SERVER_PORT | "443" |
| SERVER_PROTOCOL | "HTTP/2.0" |
| SERVER_SOFTWARE | "nginx/1.28.0" |
| SYMFONY_DOTENV_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/.env" |
| SYMFONY_DOTENV_VARS | "APP_ENV,APP_SECRET,DEFAULT_URI,MAILER_DSN,MESSENGER_TRANSPORT_DSN,DATABASE_URL,PHOTO_BASE_PATH,CONVERT_PATH,CDN_BASE_URL,SITE_URL,RECAPTCHA_SITE_KEY,RECAPTCHA_SECRET_KEY,LOCK_DSN" |
| USER | "ppng" |