ProfileController :: index
Request
GET Parameters
None
POST Parameters
None
Uploaded Files
None
Request Attributes
| Key | Value |
|---|---|
| _controller | "App\Controller\User\ProfileController::index" |
| _firewall_context | "security.firewall.map.context.main" |
| _route | "user_profile" |
| _route_params | [ "id" => "461" ] |
| _security_authenticators | [] |
| _security_firewall_run | "_security_main" |
| _security_skipped_authenticators | [ Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#388 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator {#343 …} } Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#390 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator {#391 …} } ] |
| _stopwatch_token | "55d8e9" |
| id | "461" |
Request Headers
| Header | Value |
|---|---|
| accept | "*/*" |
| accept-encoding | "gzip, br, deflate" |
| cookie | "PHPSESSID=a44c2f351760fe1986023d5ecf4097e8; main_deauth_profile_token=dca93b" |
| from | "gptbot(at)openai.com" |
| host | "beta22.photopost.cz" |
| referer | "https://beta22.photopost.cz/foto/4059.htm" |
| user-agent | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; GPTBot/1.3; +https://openai.com/gptbot)" |
| x-openai-host-hash | "781213193" |
| x-php-ob-level | "1" |
Request Content
Request content not available (it was retrieved as a resource).
Response
Response Headers
| Header | Value |
|---|---|
| cache-control | "no-cache, private" |
| content-security-policy | "default-src 'self'; script-src 'self' 'unsafe-inline' https://www.google.com https://www.gstatic.com; style-src 'self' 'unsafe-inline'; img-src 'self' data: https:; frame-src https://www.google.com; connect-src 'self'; font-src 'self'" |
| content-type | "text/html; charset=utf-8" |
| date | "Tue, 12 May 2026 03:09:32 GMT" |
| location | "/autor/461/info" |
| permissions-policy | "camera=(), microphone=(), geolocation=()" |
| referrer-policy | "strict-origin-when-cross-origin" |
| strict-transport-security | "max-age=31536000; includeSubDomains" |
| x-content-type-options | "nosniff" |
| x-debug-token | "fcc06a" |
| x-frame-options | "SAMEORIGIN" |
Cookies
Request Cookies
| Key | Value |
|---|---|
| PHPSESSID | "a44c2f351760fe1986023d5ecf4097e8" |
| main_deauth_profile_token | "dca93b" |
Response Cookies
No response cookies
Session
Session Metadata
| Key | Value |
|---|---|
| Created | "Tue, 12 May 26 05:05:18 +0200" |
| Last used | "Tue, 12 May 26 05:09:31 +0200" |
| Lifetime | 0 |
Session Attributes
| Attribute | Value |
|---|---|
| _csrf/https-forgot_password | "bK9EEqGh2Iwr-HgtGpP7E-6shdj9HNmDzausr07uMFA" |
| _csrf/https-photo_rate_100000 | "uDDLp11_V7o89aV0IZzepGwIbatBoQm691ByeENjpHU" |
| _csrf/https-photo_rate_111110 | "QHmFdfRR1fL1EILKKpoKrUJR2h3S1ioOjvZc2kaBO9Q" |
| _csrf/https-photo_rate_111111 | "gtcEzjvGZKEvFTPhvocSjprbzGZE93uO-8Oyh_nxqj4" |
| _csrf/https-photo_rate_111112 | "OOkjV1UdIH4XaZIs-BWb_ktJSlfzoQqRTP-fKyDBWsM" |
| _csrf/https-photo_rate_111114 | "9zh2nNstW5iqYminYuklqroOqzzxaH50K3M0DuM5v0s" |
| _csrf/https-photo_rate_111116 | "4uVolHUj0c9BixTkqRTAxxhDZaxnMBXnC8tSLBcPn8I" |
| _csrf/https-photo_rate_111117 | "rpUubP7NEWv9nSGrBfXv8CvL73PVrtHzczslA9KvVfU" |
| _csrf/https-photo_rate_111118 | "RGpDJ--JLGmgx6SfqByCxH7d5Cr40YL_Y6uo3blp_Ik" |
| _csrf/https-photo_rate_111119 | "lF7b-HiKfN3btZtsXkQ61_0bPFeFU628zQeZhnFBA4Y" |
| _csrf/https-photo_rate_1132 | "Tg8D8Dxe05V0yR5ckxMeroS1tgAGG2eQ2XoqCvCR5WU" |
| _csrf/https-photo_rate_133333 | "H1VA2hOGsb3FAYu--v1e-Q1rnqYS1tqynk6NA7kBsOI" |
| _csrf/https-photo_rate_144444 | "PTCFIjGTlV3MHI4mxA-OpJLSvpQ08r2OAuAY1pBmQHg" |
| _csrf/https-photo_rate_155555 | "r1DFtiHCtl2ogfPy2PcAOHbA7EWKGGZ39zasGICpSpM" |
| _csrf/https-photo_rate_177777 | "QKZRBrq147Vqfqp07nBTOF_AHnDXg1d94lrnJxap7H4" |
| _csrf/https-photo_rate_211111 | "sD_c-LdwXVY-6YbsWZ1Of7gLc_t0zURClCgXtCrerqY" |
| _csrf/https-photo_rate_2202 | "306oY2K-TQLlOoTEVK9yr1_gTzJbY6H2151y4UH_uGc" |
| _csrf/https-photo_rate_222220 | "m--i8z2NHUV-3Foku481NKMFm1GvvZ6KtU6o11ShEmw" |
| _csrf/https-photo_rate_222221 | "i17hYIY3kk-Th9vrybW39zhaXMv6N_ll-PvSSYeFt6k" |
| _csrf/https-photo_rate_222223 | "OTLbfnFtgvThpDAvjdy4vv4ybcd_VepqNp7iqM_4MAY" |
| _csrf/https-photo_rate_222224 | "_DmWVG-53lomqX_Fu-YWPNNT457aanE613XRPY_O9_U" |
| _csrf/https-photo_rate_222226 | "B5DaFdpqMHFfSZDrQOcTs_1wlURFGTCHP62QYMnjwBw" |
| _csrf/https-photo_rate_222227 | "zgVn-_omk50HADj1bcONNal87H9-yVPMyDOHGNqBjrg" |
| _csrf/https-photo_rate_222228 | "x7d4t_9qJYNMER297o4KrJ7nsQRdhclOgOPsM8KX90w" |
| _csrf/https-photo_rate_222229 | "0WoFl3fIRuYVZPoofzhmgU1fFloZjfh1MxmObnCn0go" |
| _csrf/https-photo_rate_233333 | "DEp-Xn7SFlNr3wvDGOuGfv5xQNTh_lAsNdErr27hs_0" |
| _csrf/https-photo_rate_237712 | "sJBWYVGNL-aIE3mnM1wPv3ftDJbYym0MmS_iIYubjRM" |
| _csrf/https-photo_rate_244444 | "hOi_jP2303CV9NPZz-4nKgd20UFt4YqacSOo2kAzhh8" |
| _csrf/https-photo_rate_266666 | "kx4v9cO4XB32Q5z2iZ0n4VO5i0yzQxPI2-iDAHWfOx4" |
| _csrf/https-photo_rate_277777 | "LblHJG81UWUENBJH9TEshOmOteaJEfrL3dPleIWK1qk" |
| _csrf/https-photo_rate_288888 | "mNjJa1sgfY6-nbUa52bRUT7h_MZfGINEzpnI8x9mNzo" |
| _csrf/https-photo_rate_292537 | "00aAmfTRg2yD4Oga9hkHUszoHq6kXPaieR4A_hU_2VQ" |
| _csrf/https-photo_rate_311111 | "6uMgTGEjzzwjcVdXg74wvBp9OtnyMtgBaxfiy7r-NrU" |
| _csrf/https-photo_rate_322222 | "MxElnH9cpfgpnB_whWNsnCDZdidUdftg1Q5ilNzq040" |
| _csrf/https-photo_rate_333330 | "8YkLc5PD39XmCqrCQYtC53gCJglc-salRz1mC63pFaw" |
| _csrf/https-photo_rate_333331 | "gRFUpqCxVFpYDSo3wOkmm5w_10ccECWMgCCesPa--kE" |
| _csrf/https-photo_rate_333332 | "rD_awo7youaP_-GhX3Ch0AmDRjB4Q09aqBZqXTQLxS8" |
| _csrf/https-photo_rate_333334 | "8tReewyjsDtiXBfejGp-Wis2wmo4QlwgydoDFOvscuk" |
| _csrf/https-photo_rate_333336 | "iPKkCao27KEqVE06zqKwvCs8J4rmXoJ3RxZMCxrhQyc" |
| _csrf/https-photo_rate_333339 | "GXXawrp51O1ijxbzfIAGZwzE6dVgKyewQdE_SDfC_j8" |
| _csrf/https-photo_rate_343459 | "vB30Fv6ayDLkR44McZROCyIqSgFF-tPHjYTGKcBKKFQ" |
| _csrf/https-photo_rate_344444 | "8PM51uIihAvDqr02RA6rGwusuYn6eNZwNZYeT13D7vE" |
| _csrf/https-photo_rate_377777 | "tICWOPvSIT5ShDZes2B68-rIvT_nU21Q_nLwGJHUTdI" |
| _csrf/https-photo_rate_399999 | "X5ma3L2m1w8zW0ygNQVJops2WAPY7N2h4B2KP0hZukc" |
| _csrf/https-photo_rate_400000 | "9gvyWfnWGRUVms59t3gC4TvxNupDijMga0G8Oh_RHXc" |
| _csrf/https-photo_rate_411111 | "CV6sX-gTb4i1YnpDWMWwr_dCg13pZeebJpt01Qv4vZs" |
| _csrf/https-photo_rate_422222 | "i0lfrb3QjyI1hJh93TC7Q7v7LaLD-izfJYkJUOMmtq8" |
| _csrf/https-photo_rate_444440 | "OuFWPlatf8nUogptRt5DZrwjIOqbYjZBgzFRzf2i9B8" |
| _csrf/https-photo_rate_444441 | "1v6rtiGz53TBDNqXdo1NBsePvmANtE2bxHIAQZccL98" |
| _csrf/https-photo_rate_444442 | "-_9DnHxF99rpz4AC29ltrc8vibDTl3ih9_nQClluFpo" |
| _csrf/https-photo_rate_444443 | "ABY1SHMyQP4XqAD3i4HdyU4XcdgDvclBxLLBD78ghiU" |
| _csrf/https-photo_rate_444445 | "nDkchu0SaFeBwdWNx6XVdbO2bHHU8ZFm7_3xYmi-0B4" |
| _csrf/https-photo_rate_444446 | "V0HCumjLXOrMYxEr_qb-TF3e6aHfQFj1VAvkw9e-eek" |
| _csrf/https-photo_rate_444447 | "uVQTICwuZ1TGOY_wbQgbrWWXkwLE1AkhmLtCzni3rIc" |
| _csrf/https-photo_rate_444448 | "suSKldO7WJb7L8aoCgJrqgegrPGGY59-XncO4t50650" |
| _csrf/https-photo_rate_444449 | "CVaaOrMBfw3ryNqQMbXCsguuuQvQTjI2JWV_e-PwRgM" |
| _csrf/https-photo_rate_455555 | "fVOBMcwiEQAdvIA2_658WblaMU1R91jitu6DQIQj1gY" |
| _csrf/https-photo_rate_46061 | "PExFSgm-cCWllUy0Dx4hh60WZjgSo9QzGNS4e44hQ0M" |
| _csrf/https-photo_rate_473132 | "n6JkZ-9bWsK1CKB051tHfyhR2bE9AXrKY7sBqi7hFrw" |
| _csrf/https-photo_rate_81168 | "KaOEWrfzTG_7c2UFa8KLQY5JMmuMOoUiu5KSwDw7Ceo" |
Session Usage
0
Usages
Stateless check enabled
Session not used.
Flashes
Flashes
No flash messages were created.
Server Parameters
Server Parameters
Defined in .env
| Key | Value |
|---|---|
| APP_ENV | "dev" |
| APP_SECRET | "b366f6004fa23146bdc2bfa813cabf83cb5a190408e8716ac7f2b65deb15acc0" |
| CDN_BASE_URL | "https://www.photopost.cz" |
| CONVERT_PATH | "/usr/local/bin/convert" |
| DATABASE_URL | "mysql://photopostng:Mrsk4tr0n@localhost/photopostng?serverVersion=11.4.8-MariaDB&charset=utf8mb4&unix_socket=/var/run/mysql/mysql.sock" |
| DEFAULT_URI | "http://beta22.photopost.cz" |
| LOCK_DSN | "flock" |
| MAILER_DSN | "native://default" |
| MESSENGER_TRANSPORT_DSN | "doctrine://default?auto_setup=0" |
| PHOTO_BASE_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| RECAPTCHA_SECRET_KEY | "6LfLbaUsAAAAAMXxRuDnfQLL7Th557tb61gwYVDJ" |
| RECAPTCHA_SITE_KEY | "6LfLbaUsAAAAAFUvHYEXMKz3BU8Li_V2D-dklwPu" |
| SITE_URL | "https://www.photopost.cz" |
Defined as regular env variables
| Key | Value |
|---|---|
| APP_DEBUG | "1" |
| CONTENT_LENGTH | "" |
| CONTENT_TYPE | "" |
| DOCUMENT_ROOT | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| DOCUMENT_URI | "/index.php" |
| FCGI_ROLE | "RESPONDER" |
| GATEWAY_INTERFACE | "CGI/1.1" |
| HOME | "/home/ppng/" |
| HTTPS | "on" |
| HTTP_ACCEPT | "*/*" |
| HTTP_ACCEPT_ENCODING | "gzip, br, deflate" |
| HTTP_COOKIE | "PHPSESSID=a44c2f351760fe1986023d5ecf4097e8; main_deauth_profile_token=dca93b" |
| HTTP_FROM | "gptbot(at)openai.com" |
| HTTP_HOST | "beta22.photopost.cz" |
| HTTP_REFERER | "https://beta22.photopost.cz/foto/4059.htm" |
| HTTP_USER_AGENT | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; GPTBot/1.3; +https://openai.com/gptbot)" |
| HTTP_X_OPENAI_HOST_HASH | "781213193" |
| PHP_SELF | "/index.php" |
| QUERY_STRING | "" |
| REDIRECT_STATUS | "200" |
| REMOTE_ADDR | "74.7.241.34" |
| REMOTE_PORT | "51274" |
| REQUEST_METHOD | "GET" |
| REQUEST_SCHEME | "https" |
| REQUEST_TIME | 1778555372 |
| REQUEST_TIME_FLOAT | 1778555372.0002 |
| REQUEST_URI | "/autor/461" |
| SCRIPT_FILENAME | "/home/ppng/photopost-symfony/public/index.php" |
| SCRIPT_NAME | "/index.php" |
| SERVER_ADDR | "81.0.206.36" |
| SERVER_NAME | "beta22.photopost.cz" |
| SERVER_PORT | "443" |
| SERVER_PROTOCOL | "HTTP/2.0" |
| SERVER_SOFTWARE | "nginx/1.28.0" |
| SYMFONY_DOTENV_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/.env" |
| SYMFONY_DOTENV_VARS | "APP_ENV,APP_SECRET,DEFAULT_URI,MAILER_DSN,MESSENGER_TRANSPORT_DSN,DATABASE_URL,PHOTO_BASE_PATH,CONVERT_PATH,CDN_BASE_URL,SITE_URL,RECAPTCHA_SITE_KEY,RECAPTCHA_SECRET_KEY,LOCK_DSN" |
| USER | "ppng" |