ProfileController :: index
Request
GET Parameters
None
POST Parameters
None
Uploaded Files
None
Request Attributes
| Key | Value |
|---|---|
| _controller | "App\Controller\User\ProfileController::index" |
| _firewall_context | "security.firewall.map.context.main" |
| _route | "user_profile" |
| _route_params | [ "id" => "8076" ] |
| _security_authenticators | [] |
| _security_firewall_run | "_security_main" |
| _security_skipped_authenticators | [ Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#388 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator {#343 …} } Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#390 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator {#391 …} } ] |
| _stopwatch_token | "3e9f32" |
| id | "8076" |
Request Headers
| Header | Value |
|---|---|
| accept | "*/*" |
| accept-encoding | "gzip, br, zstd, deflate" |
| cookie | "PHPSESSID=7d7351ea48bd055dfaa6342b93377ccf; main_deauth_profile_token=fe87eb" |
| host | "beta22.photopost.cz" |
| user-agent | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| x-php-ob-level | "1" |
Request Content
Request content not available (it was retrieved as a resource).
Response
Response Headers
| Header | Value |
|---|---|
| cache-control | "no-cache, private" |
| content-security-policy | "default-src 'self'; script-src 'self' 'unsafe-inline' https://www.google.com https://www.gstatic.com; style-src 'self' 'unsafe-inline'; img-src 'self' data: https:; frame-src https://www.google.com; connect-src 'self'; font-src 'self'" |
| content-type | "text/html; charset=utf-8" |
| date | "Mon, 11 May 2026 02:20:51 GMT" |
| location | "/autor/8076/info" |
| permissions-policy | "camera=(), microphone=(), geolocation=()" |
| referrer-policy | "strict-origin-when-cross-origin" |
| strict-transport-security | "max-age=31536000; includeSubDomains" |
| x-content-type-options | "nosniff" |
| x-debug-token | "fd08e4" |
| x-frame-options | "SAMEORIGIN" |
Cookies
Request Cookies
| Key | Value |
|---|---|
| PHPSESSID | "7d7351ea48bd055dfaa6342b93377ccf" |
| main_deauth_profile_token | "fe87eb" |
Response Cookies
No response cookies
Session
Session Metadata
| Key | Value |
|---|---|
| Created | "Mon, 11 May 26 04:20:33 +0200" |
| Last used | "Mon, 11 May 26 04:20:50 +0200" |
| Lifetime | 0 |
Session Attributes
| Attribute | Value |
|---|---|
| _csrf/https-photo_rate_112798 | "yQpdDlbBbFGY8uRyOv-t3vmNMJriBqlhQcuv_Oa7-zA" |
| _csrf/https-photo_rate_132228 | "GfF_RXayVXYf5Sn_UTO0JocycnuYtrTPu-WjAoKIJi8" |
| _csrf/https-photo_rate_133582 | "DjuhDPUGJ353kHcC23GnASPO1VjtaJcIhJ_hJkrrNVI" |
| _csrf/https-photo_rate_133769 | "PKgFMRV50CxZfc9LCHCxUnOR-YHoahYB9Ti3t11KFe8" |
| _csrf/https-photo_rate_135387 | "EVBjctgHkeI1dQ1ACUFBpjJha94Xsv0IIy9EWdw8SZM" |
| _csrf/https-photo_rate_144035 | "1b2zS4CMw1AoJx9P73jU6IlhzJT7IoOn2Mt8XNW7j9M" |
| _csrf/https-photo_rate_148967 | "zDgCe8AP0c0IQOROzGTfn2qSD9zDdkxni0r8pt-WwNs" |
| _csrf/https-photo_rate_154251 | "LBxPFT1mw8WI6GPyvVAQYotbw1o37dSTAFshg0KqszE" |
| _csrf/https-photo_rate_169828 | "WKjpnTQJ_750aKSilsax3l9qN7jQxf35juWxa7MF74E" |
| _csrf/https-photo_rate_173971 | "InxvJRmH8w0Pi3gwbJmSrF1WkI_maqpRrpb_nasRLj4" |
| _csrf/https-photo_rate_189105 | "qp-nYvp2fej4Kw7FDo0LdmqH8nDAH3i0_vg-5MOdy9k" |
| _csrf/https-photo_rate_208090 | "58j-s55qjIJRVMgBXEQLNPz_5kKIB0XZwkyO9E3McNE" |
| _csrf/https-photo_rate_213221 | "ESlZ09YjrJfadEENIP_cEQWM6jnUTifebHmJR0GR4P4" |
| _csrf/https-photo_rate_222943 | "dPlAkn7YrcCAzTk7fQSq7nzmKVtpvUfRY7ri5AZZ0_U" |
| _csrf/https-photo_rate_231677 | "VMrF1ADubsYBua6tBa1sDEHzvMHAONJwF5OjFkl0HzU" |
| _csrf/https-photo_rate_241607 | "6tpOlxypjzp3rPfzhiJin5EoBsZG08_Sbb_Hv1Tt8E8" |
| _csrf/https-photo_rate_274114 | "09_f5ihCll2NuKwfV2bwPqYPHG9Z1DNlg2UAJYDNbmU" |
| _csrf/https-photo_rate_363846 | "mEO61u2zjoYyF1pSyjnhuzTCzI30sOW6DOPw9N6ZNO8" |
| _csrf/https-photo_rate_369632 | "bkOHZQJLMO5zXyHoNkX-hKLPLO5WSyS48KGzW2mOxPQ" |
| _csrf/https-photo_rate_379119 | "CRyG_e5mGpM2WYn1Q5aMkIQTKa5FiKPwqv5zqdG2QNQ" |
| _csrf/https-photo_rate_380433 | "6PW6hbl9Ku0L3MHDLzKcRSen8kAl0YtQg6xmpQCAch0" |
| _csrf/https-photo_rate_392488 | "p21fk1vIPyX4UGq6ry-LsPrRShfxWIm09NcZ1qV_bOc" |
| _csrf/https-photo_rate_402957 | "LJUWH9yWw2OrVHxYV5ptVgMvRpwyfEdGXaMEiwvcHyA" |
| _csrf/https-photo_rate_430371 | "bHpn0dsDCXDPYsozGLIiwMIti2udZynMpr84GtHtzLM" |
| _csrf/https-photo_rate_443719 | "RxVWXygVCqgMDncYD1fG5nV71jts1-aFodVT5AAk-KU" |
| _csrf/https-photo_rate_452262 | "jxLedAaGL_jwjfU5tVv0HvJXEf3x9e7vz0_GWw-oXVM" |
| _csrf/https-photo_rate_452304 | "7wKDxEDZlWqtnNXDz4BcXkusjVp1-r3Ri692ZXHoEUU" |
| _csrf/https-photo_rate_463896 | "H7VHIoqdAt0aYafcd-EzqcTxb3-7fNbDd4hEUDM8CqI" |
| _csrf/https-photo_rate_468277 | "YEkI2j4YTWBrXJxn5VuR1t9XaSoMV8jCPtrQwhFO1xQ" |
| _csrf/https-photo_rate_476269 | "s6tXqoiyDLY6na4wHhZUCF6sFQiMoz3HvuSsrMw0ZcA" |
| _csrf/https-photo_rate_48994 | "ogQFNkf-kK8spMVTjFqxIOSRPvo1Ubzitx9umNEQo3U" |
| _csrf/https-photo_rate_92398 | "4KyWXNdSHH5_fofTG8RtEaUY6nMp4tRl6xadKacQXbY" |
Session Usage
0
Usages
Stateless check enabled
Session not used.
Flashes
Flashes
No flash messages were created.
Server Parameters
Server Parameters
Defined in .env
| Key | Value |
|---|---|
| APP_ENV | "dev" |
| APP_SECRET | "b366f6004fa23146bdc2bfa813cabf83cb5a190408e8716ac7f2b65deb15acc0" |
| CDN_BASE_URL | "https://www.photopost.cz" |
| CONVERT_PATH | "/usr/local/bin/convert" |
| DATABASE_URL | "mysql://photopostng:Mrsk4tr0n@localhost/photopostng?serverVersion=11.4.8-MariaDB&charset=utf8mb4&unix_socket=/var/run/mysql/mysql.sock" |
| DEFAULT_URI | "http://beta22.photopost.cz" |
| LOCK_DSN | "flock" |
| MAILER_DSN | "native://default" |
| MESSENGER_TRANSPORT_DSN | "doctrine://default?auto_setup=0" |
| PHOTO_BASE_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| RECAPTCHA_SECRET_KEY | "6LfLbaUsAAAAAMXxRuDnfQLL7Th557tb61gwYVDJ" |
| RECAPTCHA_SITE_KEY | "6LfLbaUsAAAAAFUvHYEXMKz3BU8Li_V2D-dklwPu" |
| SITE_URL | "https://www.photopost.cz" |
Defined as regular env variables
| Key | Value |
|---|---|
| APP_DEBUG | "1" |
| CONTENT_LENGTH | "" |
| CONTENT_TYPE | "" |
| DOCUMENT_ROOT | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| DOCUMENT_URI | "/index.php" |
| FCGI_ROLE | "RESPONDER" |
| GATEWAY_INTERFACE | "CGI/1.1" |
| HOME | "/home/ppng/" |
| HTTPS | "on" |
| HTTP_ACCEPT | "*/*" |
| HTTP_ACCEPT_ENCODING | "gzip, br, zstd, deflate" |
| HTTP_COOKIE | "PHPSESSID=7d7351ea48bd055dfaa6342b93377ccf; main_deauth_profile_token=fe87eb" |
| HTTP_HOST | "beta22.photopost.cz" |
| HTTP_USER_AGENT | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| PHP_SELF | "/index.php" |
| QUERY_STRING | "" |
| REDIRECT_STATUS | "200" |
| REMOTE_ADDR | "216.73.216.221" |
| REMOTE_PORT | "12134" |
| REQUEST_METHOD | "GET" |
| REQUEST_SCHEME | "https" |
| REQUEST_TIME | 1778466051 |
| REQUEST_TIME_FLOAT | 1778466051.4459 |
| REQUEST_URI | "/autor/8076" |
| SCRIPT_FILENAME | "/home/ppng/photopost-symfony/public/index.php" |
| SCRIPT_NAME | "/index.php" |
| SERVER_ADDR | "81.0.206.36" |
| SERVER_NAME | "beta22.photopost.cz" |
| SERVER_PORT | "443" |
| SERVER_PROTOCOL | "HTTP/2.0" |
| SERVER_SOFTWARE | "nginx/1.28.0" |
| SYMFONY_DOTENV_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/.env" |
| SYMFONY_DOTENV_VARS | "APP_ENV,APP_SECRET,DEFAULT_URI,MAILER_DSN,MESSENGER_TRANSPORT_DSN,DATABASE_URL,PHOTO_BASE_PATH,CONVERT_PATH,CDN_BASE_URL,SITE_URL,RECAPTCHA_SITE_KEY,RECAPTCHA_SECRET_KEY,LOCK_DSN" |
| USER | "ppng" |