ProfileController :: index
Request
GET Parameters
None
POST Parameters
None
Uploaded Files
None
Request Attributes
| Key | Value |
|---|---|
| _controller | "App\Controller\User\ProfileController::index" |
| _firewall_context | "security.firewall.map.context.main" |
| _route | "user_profile" |
| _route_params | [ "id" => "501" ] |
| _security_authenticators | [] |
| _security_firewall_run | "_security_main" |
| _security_skipped_authenticators | [ Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#388 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator {#343 …} } Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#390 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator {#391 …} } ] |
| _stopwatch_token | "f7b54e" |
| id | "501" |
Request Headers
| Header | Value |
|---|---|
| accept | "*/*" |
| accept-encoding | "gzip, br, zstd, deflate" |
| cookie | "PHPSESSID=3b75ec161d2dfa1989d949c5fe780721; main_deauth_profile_token=c9a77d" |
| host | "beta22.photopost.cz" |
| user-agent | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| x-php-ob-level | "1" |
Request Content
Request content not available (it was retrieved as a resource).
Response
Response Headers
| Header | Value |
|---|---|
| cache-control | "no-cache, private" |
| content-security-policy | "default-src 'self'; script-src 'self' 'unsafe-inline' https://www.google.com https://www.gstatic.com; style-src 'self' 'unsafe-inline'; img-src 'self' data: https:; frame-src https://www.google.com; connect-src 'self'; font-src 'self'" |
| content-type | "text/html; charset=utf-8" |
| date | "Sun, 10 May 2026 22:29:45 GMT" |
| location | "/autor/501/info" |
| permissions-policy | "camera=(), microphone=(), geolocation=()" |
| referrer-policy | "strict-origin-when-cross-origin" |
| strict-transport-security | "max-age=31536000; includeSubDomains" |
| x-content-type-options | "nosniff" |
| x-debug-token | "fd6319" |
| x-frame-options | "SAMEORIGIN" |
Cookies
Request Cookies
| Key | Value |
|---|---|
| PHPSESSID | "3b75ec161d2dfa1989d949c5fe780721" |
| main_deauth_profile_token | "c9a77d" |
Response Cookies
No response cookies
Session
Session Metadata
| Key | Value |
|---|---|
| Created | "Mon, 11 May 26 00:29:21 +0200" |
| Last used | "Mon, 11 May 26 00:29:45 +0200" |
| Lifetime | 0 |
Session Attributes
| Attribute | Value |
|---|---|
| _csrf/https-photo_rate_108796 | "in6b91QnYJqaD0jI3H-iUjpPu5zDCPshNtkg9ufUz1Y" |
| _csrf/https-photo_rate_134288 | "5J0EHILSuG2EUgbmgN0QoBZP1M1qmSJGAcVuziuMW6Q" |
| _csrf/https-photo_rate_160980 | "52cVS8gwyvWfQfjUOT-5vV9_iBSlR51TY1mk4l8aG_8" |
| _csrf/https-photo_rate_194151 | "LowSkSWPzh-EziZZRBDqQTm6aCLMFejrgRzjogROQIA" |
| _csrf/https-photo_rate_196650 | "s5i4h-0VCgSXPt--i4KfiGvsSZ5_68AcHU2m6UB5ymA" |
| _csrf/https-photo_rate_20246 | "-4_vuV-4OdXEf76iKgvB6Jot7ea_V9_ulAizjSf1KUg" |
| _csrf/https-photo_rate_217248 | "RDzWFqgp41oozZ8f1c-1kgwyE0IF2oAqa2zNtA3LUIg" |
| _csrf/https-photo_rate_218368 | "5w_-Ax-jCwlPS4uadTRzBfHq2Roo53iXapNiRH6K-H0" |
| _csrf/https-photo_rate_240446 | "B0a2Jwusn-Hj1-kzinSmuVQsS6hGx3dVx6Ue7VNIZ7g" |
| _csrf/https-photo_rate_256629 | "p26FToJdEE3Objn2tJkmqKvRUh-2TQRHu9HHnVrmihg" |
| _csrf/https-photo_rate_267807 | "o3N61D7Akq5afAaKolcRxqWN67tHZhgiSi8WscjLGZg" |
| _csrf/https-photo_rate_268384 | "h3Bk4DNEu9x87fNOEIrHWjP6x3BFGBu76iXDD8eQrnA" |
| _csrf/https-photo_rate_279704 | "1KkXMQyKo0dTeqpGcP3Q7Ulc4ojF3vaU07-4t9RguUc" |
| _csrf/https-photo_rate_285535 | "nPVDAF9-To9nLv_giA6HBzQ-iEtUUpSiFTyMY29XSY4" |
| _csrf/https-photo_rate_306349 | "nen7suUmqLL-kE5l6uCGwgEspYEkoVQw3AxREeiSRrc" |
| _csrf/https-photo_rate_311973 | "tf962qNua96vbLB5MV4GLOPcUYBcToyUsNonjig6EnI" |
| _csrf/https-photo_rate_321680 | "Qjqel7GzPN721T8nWFchYQYlXPWQs1CLGzHinyP74gc" |
| _csrf/https-photo_rate_322947 | "cQXXGkl93KPhB678EQ4KbI-ASJRTDBIVn2YRV_azZ-M" |
| _csrf/https-photo_rate_330748 | "IOSuEMkmTTzK5n2pX8xcbUTnmuis27MiEdSrmGfn5uc" |
| _csrf/https-photo_rate_343703 | "CV8Bjmls9NX9pXpBFa2bwyLzHggTJ-8q2bmchZlpoHs" |
| _csrf/https-photo_rate_370290 | "GEKZQEOAGszO5ZnD8e5W2HK2gff149ifjEon3Gzf0aw" |
| _csrf/https-photo_rate_376533 | "VNlO6tEpEk--lvtYYbpxwC0ovLaJrO3u16Xpm8ZD4jg" |
| _csrf/https-photo_rate_399253 | "QquxYmmghOMfgirHC5tmzGRXrzNoBCGH1WN9nyRHvrg" |
| _csrf/https-photo_rate_400384 | "p705L0KbK-x7wpxvjsl_IGK0qORdJA_OJ5DoelgzMzM" |
| _csrf/https-photo_rate_404448 | "4mFMQ4pI6rBlfgxfSJeO_-hrRd9Z-12_yPWrgCGwjtw" |
| _csrf/https-photo_rate_409947 | "sQjJW8IuGSc-3fHWK5M31mIJvByOTohPKr8oavEmM6s" |
| _csrf/https-photo_rate_424204 | "J06c2uUtLJkAF1wbx1DtR4buRWDUxOkDZNaw_fkXcAk" |
| _csrf/https-photo_rate_434991 | "HaD4PnBReLXfzTVOwmiRRjFUyqs4mmNWARDrQkC5odE" |
| _csrf/https-photo_rate_443676 | "JHT2jgSaG7iPDUAyYpavXCCCqx1xpJELoFKcYxUcBl4" |
| _csrf/https-photo_rate_80195 | "AVtJMO3CRGdLNL-qx7BaarqXNMJj7pZGDpkCQ-D859Q" |
| _csrf/https-photo_rate_89069 | "krxjlzWMU7vDswEYkgwPdoaCNXhAwMEfXKZhy21Ze6o" |
| _csrf/https-photo_rate_92633 | "awPo-mNtx-0tKceSIllehgb5x8l4_2g-uCNr6fPeY1E" |
| _csrf/https-photo_rate_96930 | "STVxx1DIuh5d0-jAHocWIzHw1D5fDEH14riHh0el4QU" |
Session Usage
0
Usages
Stateless check enabled
Session not used.
Flashes
Flashes
No flash messages were created.
Server Parameters
Server Parameters
Defined in .env
| Key | Value |
|---|---|
| APP_ENV | "dev" |
| APP_SECRET | "b366f6004fa23146bdc2bfa813cabf83cb5a190408e8716ac7f2b65deb15acc0" |
| CDN_BASE_URL | "https://www.photopost.cz" |
| CONVERT_PATH | "/usr/local/bin/convert" |
| DATABASE_URL | "mysql://photopostng:Mrsk4tr0n@localhost/photopostng?serverVersion=11.4.8-MariaDB&charset=utf8mb4&unix_socket=/var/run/mysql/mysql.sock" |
| DEFAULT_URI | "http://beta22.photopost.cz" |
| LOCK_DSN | "flock" |
| MAILER_DSN | "native://default" |
| MESSENGER_TRANSPORT_DSN | "doctrine://default?auto_setup=0" |
| PHOTO_BASE_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| RECAPTCHA_SECRET_KEY | "6LfLbaUsAAAAAMXxRuDnfQLL7Th557tb61gwYVDJ" |
| RECAPTCHA_SITE_KEY | "6LfLbaUsAAAAAFUvHYEXMKz3BU8Li_V2D-dklwPu" |
| SITE_URL | "https://www.photopost.cz" |
Defined as regular env variables
| Key | Value |
|---|---|
| APP_DEBUG | "1" |
| CONTENT_LENGTH | "" |
| CONTENT_TYPE | "" |
| DOCUMENT_ROOT | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| DOCUMENT_URI | "/index.php" |
| FCGI_ROLE | "RESPONDER" |
| GATEWAY_INTERFACE | "CGI/1.1" |
| HOME | "/home/ppng/" |
| HTTPS | "on" |
| HTTP_ACCEPT | "*/*" |
| HTTP_ACCEPT_ENCODING | "gzip, br, zstd, deflate" |
| HTTP_COOKIE | "PHPSESSID=3b75ec161d2dfa1989d949c5fe780721; main_deauth_profile_token=c9a77d" |
| HTTP_HOST | "beta22.photopost.cz" |
| HTTP_USER_AGENT | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| PHP_SELF | "/index.php" |
| QUERY_STRING | "" |
| REDIRECT_STATUS | "200" |
| REMOTE_ADDR | "216.73.216.221" |
| REMOTE_PORT | "29072" |
| REQUEST_METHOD | "GET" |
| REQUEST_SCHEME | "https" |
| REQUEST_TIME | 1778452185 |
| REQUEST_TIME_FLOAT | 1778452185.5167 |
| REQUEST_URI | "/autor/501" |
| SCRIPT_FILENAME | "/home/ppng/photopost-symfony/public/index.php" |
| SCRIPT_NAME | "/index.php" |
| SERVER_ADDR | "81.0.206.36" |
| SERVER_NAME | "beta22.photopost.cz" |
| SERVER_PORT | "443" |
| SERVER_PROTOCOL | "HTTP/2.0" |
| SERVER_SOFTWARE | "nginx/1.28.0" |
| SYMFONY_DOTENV_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/.env" |
| SYMFONY_DOTENV_VARS | "APP_ENV,APP_SECRET,DEFAULT_URI,MAILER_DSN,MESSENGER_TRANSPORT_DSN,DATABASE_URL,PHOTO_BASE_PATH,CONVERT_PATH,CDN_BASE_URL,SITE_URL,RECAPTCHA_SITE_KEY,RECAPTCHA_SECRET_KEY,LOCK_DSN" |
| USER | "ppng" |