ProfileController :: index
Request
GET Parameters
None
POST Parameters
None
Uploaded Files
None
Request Attributes
| Key | Value |
|---|---|
| _controller | "App\Controller\User\ProfileController::index" |
| _firewall_context | "security.firewall.map.context.main" |
| _route | "user_profile" |
| _route_params | [ "id" => "4649" ] |
| _security_authenticators | [] |
| _security_firewall_run | "_security_main" |
| _security_skipped_authenticators | [ Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#388 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator {#343 …} } Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#390 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator {#391 …} } ] |
| _stopwatch_token | "403a9e" |
| id | "4649" |
Request Headers
| Header | Value |
|---|---|
| accept | "*/*" |
| accept-encoding | "gzip, br, zstd, deflate" |
| cookie | "PHPSESSID=fbd6f110839a7ae4c7f7edc202eaa849; main_deauth_profile_token=e93a8d" |
| host | "beta22.photopost.cz" |
| user-agent | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| x-php-ob-level | "1" |
Request Content
Request content not available (it was retrieved as a resource).
Response
Response Headers
| Header | Value |
|---|---|
| cache-control | "no-cache, private" |
| content-security-policy | "default-src 'self'; script-src 'self' 'unsafe-inline' https://www.google.com https://www.gstatic.com; style-src 'self' 'unsafe-inline'; img-src 'self' data: https:; frame-src https://www.google.com; connect-src 'self'; font-src 'self'" |
| content-type | "text/html; charset=utf-8" |
| date | "Mon, 11 May 2026 14:41:18 GMT" |
| location | "/autor/4649/info" |
| permissions-policy | "camera=(), microphone=(), geolocation=()" |
| referrer-policy | "strict-origin-when-cross-origin" |
| strict-transport-security | "max-age=31536000; includeSubDomains" |
| x-content-type-options | "nosniff" |
| x-debug-token | "fd8e6b" |
| x-frame-options | "SAMEORIGIN" |
Cookies
Request Cookies
| Key | Value |
|---|---|
| PHPSESSID | "fbd6f110839a7ae4c7f7edc202eaa849" |
| main_deauth_profile_token | "e93a8d" |
Response Cookies
No response cookies
Session
Session Metadata
| Key | Value |
|---|---|
| Created | "Mon, 11 May 26 16:40:59 +0200" |
| Last used | "Mon, 11 May 26 16:41:18 +0200" |
| Lifetime | 0 |
Session Attributes
| Attribute | Value |
|---|---|
| _csrf/https-photo_rate_118408 | "dxM_zOUEJLydsWEtGfu3kWk7xmRDQx44zl0ybsPLvdU" |
| _csrf/https-photo_rate_130649 | "HUt5mcnxEyA_B7JPdh85t_lVFSMWBrYTBIsaxjJYD_g" |
| _csrf/https-photo_rate_135520 | "0pHKE5MhHJ82eWoItwGbLWdrRhR0uHf2zMVjxUoPDg8" |
| _csrf/https-photo_rate_140513 | "pVSFetynapYeRdnCIGsEHhwbR3CefqU2G6jlQkcdj3g" |
| _csrf/https-photo_rate_141086 | "GeMpFGDW9a2W9yVU_LCYCyWAPK48kHjKVFIIWRe1qTM" |
| _csrf/https-photo_rate_143853 | "rfZ6EplPkNO7RFfV1cH5L2eFdFt847wq97LfyjQbez8" |
| _csrf/https-photo_rate_143875 | "m8W4Rs-UpX-nii6F4ycciDjSSp1lq_62ttz-MbMg5KU" |
| _csrf/https-photo_rate_144031 | "_oMxtsr_JzQfJ4diZxWYsKaomxic6Uv8vzIAA60g4P0" |
| _csrf/https-photo_rate_174461 | "YjdsK9WLGenwXrCB27cD2cxHPcOsqOzMFF74cBg9aFw" |
| _csrf/https-photo_rate_183024 | "8xmbI99iXKMHihwMPh1VT8yizMAhqq_PCtAIQUw9D-g" |
| _csrf/https-photo_rate_183311 | "mIf-xiwf5WQGwkjIfxoTPOigvFtasd2OrrAqYJpBKqg" |
| _csrf/https-photo_rate_198389 | "0zSrCp0-8mNRARNzgNlFI_ezB-5alOMbbVG3s-XJbB4" |
| _csrf/https-photo_rate_238214 | "t0i8NkeUW6Lve1VGcwG-fE45Af67sw5rsbTtkrjkMeI" |
| _csrf/https-photo_rate_251945 | "DY3P2DgskQM6DyeHnyTTRgVYbvQUWoXovm-iKwrjptU" |
| _csrf/https-photo_rate_271728 | "v-0Ay5hiNvzyWg2BJSNxrw1J_8uHpj1QQnwjcm3DXcE" |
| _csrf/https-photo_rate_279126 | "5g-LlsZtFVVgxcbY7ep41cRHXwcUAQXjMhmdfrFHmFQ" |
| _csrf/https-photo_rate_287781 | "OqkQJXb4nfY5vN7kicBCSZ5RZxQ9-6AZF1I_RzlYE6Y" |
| _csrf/https-photo_rate_349005 | "9Hoax8gmPXvQ5cQjmt-Kx-7gOWALEN0GLrEdcVCZ5Ds" |
| _csrf/https-photo_rate_355615 | "MZUzjB6IJKwGy_JoR0hNkBYv2U7O0XAeH-nRSgziB3w" |
| _csrf/https-photo_rate_376710 | "7-JLTYANtzV4tQnqZFHeXE8NJVSkaH55trjLnfItPbI" |
| _csrf/https-photo_rate_385768 | "1vH6lJPoNY9QMUYMQmRzO6HZ6KgXfkuIBzPAGmNt37Y" |
| _csrf/https-photo_rate_411631 | "C91xd0cYxLZbOtCQlHT9cF0f6GbLwC210MPMCPIx7yM" |
| _csrf/https-photo_rate_419251 | "pZKVVDRtmK1uTFkuGOwLHg-sV_1oa8ERaHamnvKMd54" |
| _csrf/https-photo_rate_431931 | "aFRtVDrD3qZrGQWemc2gN4sgBh7P7lpXDRaqdrK5-Sw" |
| _csrf/https-photo_rate_456123 | "RZgkPCdDvhFrPx6DGWlNxk1shGvqcJp6p3dtOjdXhcc" |
Session Usage
0
Usages
Stateless check enabled
Session not used.
Flashes
Flashes
No flash messages were created.
Server Parameters
Server Parameters
Defined in .env
| Key | Value |
|---|---|
| APP_ENV | "dev" |
| APP_SECRET | "b366f6004fa23146bdc2bfa813cabf83cb5a190408e8716ac7f2b65deb15acc0" |
| CDN_BASE_URL | "https://www.photopost.cz" |
| CONVERT_PATH | "/usr/local/bin/convert" |
| DATABASE_URL | "mysql://photopostng:Mrsk4tr0n@localhost/photopostng?serverVersion=11.4.8-MariaDB&charset=utf8mb4&unix_socket=/var/run/mysql/mysql.sock" |
| DEFAULT_URI | "http://beta22.photopost.cz" |
| LOCK_DSN | "flock" |
| MAILER_DSN | "native://default" |
| MESSENGER_TRANSPORT_DSN | "doctrine://default?auto_setup=0" |
| PHOTO_BASE_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| RECAPTCHA_SECRET_KEY | "6LfLbaUsAAAAAMXxRuDnfQLL7Th557tb61gwYVDJ" |
| RECAPTCHA_SITE_KEY | "6LfLbaUsAAAAAFUvHYEXMKz3BU8Li_V2D-dklwPu" |
| SITE_URL | "https://www.photopost.cz" |
Defined as regular env variables
| Key | Value |
|---|---|
| APP_DEBUG | "1" |
| CONTENT_LENGTH | "" |
| CONTENT_TYPE | "" |
| DOCUMENT_ROOT | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| DOCUMENT_URI | "/index.php" |
| FCGI_ROLE | "RESPONDER" |
| GATEWAY_INTERFACE | "CGI/1.1" |
| HOME | "/home/ppng/" |
| HTTPS | "on" |
| HTTP_ACCEPT | "*/*" |
| HTTP_ACCEPT_ENCODING | "gzip, br, zstd, deflate" |
| HTTP_COOKIE | "PHPSESSID=fbd6f110839a7ae4c7f7edc202eaa849; main_deauth_profile_token=e93a8d" |
| HTTP_HOST | "beta22.photopost.cz" |
| HTTP_USER_AGENT | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| PHP_SELF | "/index.php" |
| QUERY_STRING | "" |
| REDIRECT_STATUS | "200" |
| REMOTE_ADDR | "216.73.216.221" |
| REMOTE_PORT | "40274" |
| REQUEST_METHOD | "GET" |
| REQUEST_SCHEME | "https" |
| REQUEST_TIME | 1778510478 |
| REQUEST_TIME_FLOAT | 1778510478.7331 |
| REQUEST_URI | "/autor/4649" |
| SCRIPT_FILENAME | "/home/ppng/photopost-symfony/public/index.php" |
| SCRIPT_NAME | "/index.php" |
| SERVER_ADDR | "81.0.206.36" |
| SERVER_NAME | "beta22.photopost.cz" |
| SERVER_PORT | "443" |
| SERVER_PROTOCOL | "HTTP/2.0" |
| SERVER_SOFTWARE | "nginx/1.28.0" |
| SYMFONY_DOTENV_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/.env" |
| SYMFONY_DOTENV_VARS | "APP_ENV,APP_SECRET,DEFAULT_URI,MAILER_DSN,MESSENGER_TRANSPORT_DSN,DATABASE_URL,PHOTO_BASE_PATH,CONVERT_PATH,CDN_BASE_URL,SITE_URL,RECAPTCHA_SITE_KEY,RECAPTCHA_SECRET_KEY,LOCK_DSN" |
| USER | "ppng" |