ProfileController :: index
Request
GET Parameters
None
POST Parameters
None
Uploaded Files
None
Request Attributes
| Key | Value |
|---|---|
| _controller | "App\Controller\User\ProfileController::index" |
| _firewall_context | "security.firewall.map.context.main" |
| _route | "user_profile" |
| _route_params | [ "id" => "6339" ] |
| _security_authenticators | [] |
| _security_firewall_run | "_security_main" |
| _security_skipped_authenticators | [ Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#388 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator {#343 …} } Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#390 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator {#391 …} } ] |
| _stopwatch_token | "9cebae" |
| id | "6339" |
Request Headers
| Header | Value |
|---|---|
| accept | "*/*" |
| accept-encoding | "gzip, br, zstd, deflate" |
| cookie | "PHPSESSID=875a1a9e4b8729c8d46aa23962d74150; main_deauth_profile_token=f913ab" |
| host | "beta22.photopost.cz" |
| user-agent | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| x-php-ob-level | "1" |
Request Content
Request content not available (it was retrieved as a resource).
Response
Response Headers
| Header | Value |
|---|---|
| cache-control | "no-cache, private" |
| content-security-policy | "default-src 'self'; script-src 'self' 'unsafe-inline' https://www.google.com https://www.gstatic.com; style-src 'self' 'unsafe-inline'; img-src 'self' data: https:; frame-src https://www.google.com; connect-src 'self'; font-src 'self'" |
| content-type | "text/html; charset=utf-8" |
| date | "Mon, 11 May 2026 14:55:50 GMT" |
| location | "/autor/6339/info" |
| permissions-policy | "camera=(), microphone=(), geolocation=()" |
| referrer-policy | "strict-origin-when-cross-origin" |
| strict-transport-security | "max-age=31536000; includeSubDomains" |
| x-content-type-options | "nosniff" |
| x-debug-token | "fda95a" |
| x-frame-options | "SAMEORIGIN" |
Cookies
Request Cookies
| Key | Value |
|---|---|
| PHPSESSID | "875a1a9e4b8729c8d46aa23962d74150" |
| main_deauth_profile_token | "f913ab" |
Response Cookies
No response cookies
Session
Session Metadata
| Key | Value |
|---|---|
| Created | "Mon, 11 May 26 16:55:29 +0200" |
| Last used | "Mon, 11 May 26 16:55:50 +0200" |
| Lifetime | 0 |
Session Attributes
| Attribute | Value |
|---|---|
| _csrf/https-photo_rate_146710 | "L7pyr7bG-_j_9kpSPxtN_FRZfaw6rbQLFWEc8iTi3f8" |
| _csrf/https-photo_rate_152200 | "2YsH9ZBEPMEPx6LfmvfR1WBl42jZtJ-2G3XLD1itcUo" |
| _csrf/https-photo_rate_168711 | "arPrkF-yznCktMiTbv_L7_K0WKX_nztKGB3avvzYvBY" |
| _csrf/https-photo_rate_174197 | "ki68u7xiWD63dmSu8BJwY22UOrFIahMX8W6OoOyFCog" |
| _csrf/https-photo_rate_209873 | "JleUGnS6fLhaUIwT5SDcs_tID7FfD6UnXw81cBOdCR8" |
| _csrf/https-photo_rate_213001 | "KoJC_ze78xonVV7BSyPOZp5GaBe4shciZ-Ed8IVJExM" |
| _csrf/https-photo_rate_221488 | "jbg8wRxljcDas2-Zn3rNN1DMeLEXm3ZCayThLPMCJQE" |
| _csrf/https-photo_rate_231278 | "EF-ccLpy_EQNZy-YHE3kTjxulC1ojijj8koqvWGEU6k" |
| _csrf/https-photo_rate_241113 | "0Z4bXL_CmCV_-6Atnrlt4FCep5imO3FxwhbPmnNXbZE" |
| _csrf/https-photo_rate_289382 | "3Aa0rKCY76pH5y4_AF5JDecZBvpHGtOApu44otB8nwA" |
| _csrf/https-photo_rate_292821 | "RysfjKdsPBMljKg6PHDx13kIrgIsMVsOUH_juh91TvQ" |
| _csrf/https-photo_rate_311931 | "XhLccsZpWFt8uXX79k0Dy9KFYprkqqzxr5z605vfE_g" |
| _csrf/https-photo_rate_316885 | "lIsUPBTLrs5YG2E1Fx_QN0_Ok-rpG6CR78LfltsMQeM" |
| _csrf/https-photo_rate_342666 | "fGlIJTRK0qw2roCaUwbPVXvNHIYyOIuDa_j4ZWZQ5ts" |
| _csrf/https-photo_rate_344106 | "cI7ZZ8txRl-Fm-3cUdLRBwN00otAOeorUDyhycKIwL8" |
| _csrf/https-photo_rate_348502 | "mWAFv-sk7lFso5qYnpUFDhnKBY4jIlXSAgSYr1gFa5k" |
| _csrf/https-photo_rate_389851 | "UqkMy1BXNnRN1LXU2dWyamLXYV5x_ia5Cp1Z1B1nSjQ" |
| _csrf/https-photo_rate_406654 | "OXYYEH2W4ttHTHsvZgttifdfScxnmsblVxQiZ07VeCM" |
| _csrf/https-photo_rate_410573 | "AlNAXUgjh4Uz-Tryt9qCSFx-c4ffJljO2C44ecg16nk" |
| _csrf/https-photo_rate_436531 | "kTEcqPk6j9yiNiR0g6bUWzT__LTj3vfBj96p4dpYHJw" |
| _csrf/https-photo_rate_93954 | "kU0pIo3gZftM4IyfKiqZSSPjB6SNAevRvJ1-0Gn4LlA" |
Session Usage
0
Usages
Stateless check enabled
Session not used.
Flashes
Flashes
No flash messages were created.
Server Parameters
Server Parameters
Defined in .env
| Key | Value |
|---|---|
| APP_ENV | "dev" |
| APP_SECRET | "b366f6004fa23146bdc2bfa813cabf83cb5a190408e8716ac7f2b65deb15acc0" |
| CDN_BASE_URL | "https://www.photopost.cz" |
| CONVERT_PATH | "/usr/local/bin/convert" |
| DATABASE_URL | "mysql://photopostng:Mrsk4tr0n@localhost/photopostng?serverVersion=11.4.8-MariaDB&charset=utf8mb4&unix_socket=/var/run/mysql/mysql.sock" |
| DEFAULT_URI | "http://beta22.photopost.cz" |
| LOCK_DSN | "flock" |
| MAILER_DSN | "native://default" |
| MESSENGER_TRANSPORT_DSN | "doctrine://default?auto_setup=0" |
| PHOTO_BASE_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| RECAPTCHA_SECRET_KEY | "6LfLbaUsAAAAAMXxRuDnfQLL7Th557tb61gwYVDJ" |
| RECAPTCHA_SITE_KEY | "6LfLbaUsAAAAAFUvHYEXMKz3BU8Li_V2D-dklwPu" |
| SITE_URL | "https://www.photopost.cz" |
Defined as regular env variables
| Key | Value |
|---|---|
| APP_DEBUG | "1" |
| CONTENT_LENGTH | "" |
| CONTENT_TYPE | "" |
| DOCUMENT_ROOT | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| DOCUMENT_URI | "/index.php" |
| FCGI_ROLE | "RESPONDER" |
| GATEWAY_INTERFACE | "CGI/1.1" |
| HOME | "/home/ppng/" |
| HTTPS | "on" |
| HTTP_ACCEPT | "*/*" |
| HTTP_ACCEPT_ENCODING | "gzip, br, zstd, deflate" |
| HTTP_COOKIE | "PHPSESSID=875a1a9e4b8729c8d46aa23962d74150; main_deauth_profile_token=f913ab" |
| HTTP_HOST | "beta22.photopost.cz" |
| HTTP_USER_AGENT | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| PHP_SELF | "/index.php" |
| QUERY_STRING | "" |
| REDIRECT_STATUS | "200" |
| REMOTE_ADDR | "216.73.216.221" |
| REMOTE_PORT | "17623" |
| REQUEST_METHOD | "GET" |
| REQUEST_SCHEME | "https" |
| REQUEST_TIME | 1778511350 |
| REQUEST_TIME_FLOAT | 1778511350.6974 |
| REQUEST_URI | "/autor/6339" |
| SCRIPT_FILENAME | "/home/ppng/photopost-symfony/public/index.php" |
| SCRIPT_NAME | "/index.php" |
| SERVER_ADDR | "81.0.206.36" |
| SERVER_NAME | "beta22.photopost.cz" |
| SERVER_PORT | "443" |
| SERVER_PROTOCOL | "HTTP/2.0" |
| SERVER_SOFTWARE | "nginx/1.28.0" |
| SYMFONY_DOTENV_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/.env" |
| SYMFONY_DOTENV_VARS | "APP_ENV,APP_SECRET,DEFAULT_URI,MAILER_DSN,MESSENGER_TRANSPORT_DSN,DATABASE_URL,PHOTO_BASE_PATH,CONVERT_PATH,CDN_BASE_URL,SITE_URL,RECAPTCHA_SITE_KEY,RECAPTCHA_SECRET_KEY,LOCK_DSN" |
| USER | "ppng" |