ProfileController :: index
Request
GET Parameters
None
POST Parameters
None
Uploaded Files
None
Request Attributes
| Key | Value |
|---|---|
| _controller | "App\Controller\User\ProfileController::index" |
| _firewall_context | "security.firewall.map.context.main" |
| _route | "user_profile" |
| _route_params | [ "id" => "113282" ] |
| _security_authenticators | [] |
| _security_firewall_run | "_security_main" |
| _security_skipped_authenticators | [ Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#388 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator {#343 …} } Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#390 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator {#391 …} } ] |
| _stopwatch_token | "381766" |
| id | "113282" |
Request Headers
| Header | Value |
|---|---|
| accept | "*/*" |
| accept-encoding | "gzip, br, zstd, deflate" |
| cookie | "main_deauth_profile_token=1c662d; PHPSESSID=27ab9a465bf05ed3d4d4ca6b0e64b756" |
| host | "beta22.photopost.cz" |
| user-agent | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| x-php-ob-level | "1" |
Request Content
Request content not available (it was retrieved as a resource).
Response
Response Headers
| Header | Value |
|---|---|
| cache-control | "no-cache, private" |
| content-security-policy | "default-src 'self'; script-src 'self' 'unsafe-inline' https://www.google.com https://www.gstatic.com; style-src 'self' 'unsafe-inline'; img-src 'self' data: https:; frame-src https://www.google.com; connect-src 'self'; font-src 'self'" |
| content-type | "text/html; charset=utf-8" |
| date | "Tue, 12 May 2026 22:26:16 GMT" |
| location | "/autor/113282/info" |
| permissions-policy | "camera=(), microphone=(), geolocation=()" |
| referrer-policy | "strict-origin-when-cross-origin" |
| strict-transport-security | "max-age=31536000; includeSubDomains" |
| x-content-type-options | "nosniff" |
| x-debug-token | "feab16" |
| x-frame-options | "SAMEORIGIN" |
Cookies
Request Cookies
| Key | Value |
|---|---|
| PHPSESSID | "27ab9a465bf05ed3d4d4ca6b0e64b756" |
| main_deauth_profile_token | "1c662d" |
Response Cookies
No response cookies
Session
Session Metadata
| Key | Value |
|---|---|
| Created | "Wed, 13 May 26 00:26:07 +0200" |
| Last used | "Wed, 13 May 26 00:26:15 +0200" |
| Lifetime | 0 |
Session Attributes
| Attribute | Value |
|---|---|
| _csrf/https-photo_rate_122395 | "0tZn9O4pAFyrkiik4v58MCEyro3QgCJV954BdThXYJI" |
| _csrf/https-photo_rate_134509 | "njY00Bfk7-htNCg5OPBfFLFKztZE32tk9XGvznP24Hw" |
| _csrf/https-photo_rate_136330 | "PM-LXj_XbinxeREF9A_oEdL02kvQmAs_WIglMjXFzSA" |
| _csrf/https-photo_rate_153225 | "t4LJRBqihxliXTCbNrE0LiiwJLpxE9-TnSSbLPoUAhI" |
| _csrf/https-photo_rate_156855 | "ibeuYFits2mrhmseP_mYrbqEzw7dCMaYMLqe6JyY3Wg" |
| _csrf/https-photo_rate_164873 | "JLeKNcaR_CjlTH6FDIJXgn0a2ZIMYW0_L_BiD-Mdpjk" |
| _csrf/https-photo_rate_190538 | "Kxtqhmn1PwtVqB5PwzcrrIqElZpwJx_lNXXQJCc3BI8" |
| _csrf/https-photo_rate_205538 | "d-Zo9Hp2Zp4jf-r8ggBXLTNyVwxjmXXTWouq3rfdHMc" |
| _csrf/https-photo_rate_227021 | "VyljoNckhAE4O5rSdCsHS4GqGXrt9ltMrf06IYy7rbM" |
| _csrf/https-photo_rate_234821 | "QBWP0TPKzNDgj7oLlrLGEV4mgI6E8lz5JNKWh1-zC_E" |
| _csrf/https-photo_rate_240623 | "wAaBScLe0uAhsJlFLkkVeNcNMHrkQo2asNbeajlzx9E" |
| _csrf/https-photo_rate_251251 | "o7NKa_q3T2CruZVlnoKMVTM6Brf9sOl3LgAS3cFc5No" |
| _csrf/https-photo_rate_268314 | "S7O4EBBep43EwctgkVlsDBmf78zOySh92Fz1k6QS9Uc" |
| _csrf/https-photo_rate_273506 | "Aw7fmtqHNoxNdnd8WoTIxpx_tS7kdF8NQNUgwbVJgGY" |
| _csrf/https-photo_rate_281021 | "f04OGKuqlXLF5gEO5A1CS2oaDGaNYVyFzyhevhk-pVY" |
| _csrf/https-photo_rate_314988 | "PdKO93A4pIzP_HVwgMljSHDdbDFFySPG-Q4GBvFAfBI" |
| _csrf/https-photo_rate_342442 | "MWDSMtxWIDUbAhpKDBExFrQNf1vDZAU_lSHeD8BAML4" |
| _csrf/https-photo_rate_350619 | "r-hx3euVEjBtyWUJs40kM8LLOCkgNDM_bgQKZ4_Fbj4" |
| _csrf/https-photo_rate_380725 | "5rRyshyE8-N8HhBk63INN40ZQAoBsCFCgXpM5cAvoxo" |
| _csrf/https-photo_rate_420363 | "kevINE80VgDHQHM4k_0C93RzkE8g09Nll9vUVT0IjEM" |
| _csrf/https-photo_rate_427921 | "Bm0OaGipzGxoC6ro_RJADwRaS6NXbZy21ZqV7xh-aus" |
| _csrf/https-photo_rate_450605 | "Vg4YJqdomERDoUyjgkXgRXGgAMDggl_z6-7K2Gk2Ho8" |
| _csrf/https-photo_rate_50785 | "55SMoQqN19KZat3DidaA0JFVvTkYmS9bzVamZX34p3A" |
Session Usage
0
Usages
Stateless check enabled
Session not used.
Flashes
Flashes
No flash messages were created.
Server Parameters
Server Parameters
Defined in .env
| Key | Value |
|---|---|
| APP_ENV | "dev" |
| APP_SECRET | "b366f6004fa23146bdc2bfa813cabf83cb5a190408e8716ac7f2b65deb15acc0" |
| CDN_BASE_URL | "https://www.photopost.cz" |
| CONVERT_PATH | "/usr/local/bin/convert" |
| DATABASE_URL | "mysql://photopostng:Mrsk4tr0n@localhost/photopostng?serverVersion=11.4.8-MariaDB&charset=utf8mb4&unix_socket=/var/run/mysql/mysql.sock" |
| DEFAULT_URI | "http://beta22.photopost.cz" |
| LOCK_DSN | "flock" |
| MAILER_DSN | "native://default" |
| MESSENGER_TRANSPORT_DSN | "doctrine://default?auto_setup=0" |
| PHOTO_BASE_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| RECAPTCHA_SECRET_KEY | "6LfLbaUsAAAAAMXxRuDnfQLL7Th557tb61gwYVDJ" |
| RECAPTCHA_SITE_KEY | "6LfLbaUsAAAAAFUvHYEXMKz3BU8Li_V2D-dklwPu" |
| SITE_URL | "https://www.photopost.cz" |
Defined as regular env variables
| Key | Value |
|---|---|
| APP_DEBUG | "1" |
| CONTENT_LENGTH | "" |
| CONTENT_TYPE | "" |
| DOCUMENT_ROOT | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| DOCUMENT_URI | "/index.php" |
| FCGI_ROLE | "RESPONDER" |
| GATEWAY_INTERFACE | "CGI/1.1" |
| HOME | "/home/ppng/" |
| HTTPS | "on" |
| HTTP_ACCEPT | "*/*" |
| HTTP_ACCEPT_ENCODING | "gzip, br, zstd, deflate" |
| HTTP_COOKIE | "main_deauth_profile_token=1c662d; PHPSESSID=27ab9a465bf05ed3d4d4ca6b0e64b756" |
| HTTP_HOST | "beta22.photopost.cz" |
| HTTP_USER_AGENT | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| PHP_SELF | "/index.php" |
| QUERY_STRING | "" |
| REDIRECT_STATUS | "200" |
| REMOTE_ADDR | "216.73.216.75" |
| REMOTE_PORT | "39486" |
| REQUEST_METHOD | "GET" |
| REQUEST_SCHEME | "https" |
| REQUEST_TIME | 1778624776 |
| REQUEST_TIME_FLOAT | 1778624776.2139 |
| REQUEST_URI | "/autor/113282" |
| SCRIPT_FILENAME | "/home/ppng/photopost-symfony/public/index.php" |
| SCRIPT_NAME | "/index.php" |
| SERVER_ADDR | "81.0.206.36" |
| SERVER_NAME | "beta22.photopost.cz" |
| SERVER_PORT | "443" |
| SERVER_PROTOCOL | "HTTP/2.0" |
| SERVER_SOFTWARE | "nginx/1.28.0" |
| SYMFONY_DOTENV_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/.env" |
| SYMFONY_DOTENV_VARS | "APP_ENV,APP_SECRET,DEFAULT_URI,MAILER_DSN,MESSENGER_TRANSPORT_DSN,DATABASE_URL,PHOTO_BASE_PATH,CONVERT_PATH,CDN_BASE_URL,SITE_URL,RECAPTCHA_SITE_KEY,RECAPTCHA_SECRET_KEY,LOCK_DSN" |
| USER | "ppng" |